PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед?



sramejlivkaa
10-28-2013, 13:46
Влюбвалили ли сте се от пръв поглед? И по-силна ли е любовта от пръв поглед от тази, която възниква със времето? Възможно ли е дори при такава любов тръпката да изчезне? Какво мислите вие? :)

GOOOSHKATA
10-28-2013, 13:50
и все още съм си влюбен в таз мацка и немисля че скоро ще изчене - Любов си е :)

babity
10-28-2013, 13:55
Това е т.нар. по народному химия. Нищо общо с любови и прочее шитни.

heartsdesire
10-28-2013, 13:56
Любов от пръв поглед няма. Има харесване от пръв поглед, но това не е обич.

sramejlivkaa
10-28-2013, 13:57
Ти кога се влюби в нея?

sramejlivkaa
10-28-2013, 13:58
и все още съм си влюбен в таз мацка и немисля че скоро ще изчене - Любов си е :)

Ти кога се влюби в нея?

Cloud9
10-28-2013, 14:01
Когато за първи път видях мъжът ми сърцето ми просто спря.Не чувах нищо,не виждах друго,освен него.А той дори не беше до мен.От тогава до днес това чувство не е изчезнало и дори се задълбочава.И така вече 6 години. Има любов от пръв поглед,но е рядко срещана и се бърка с хормоните.Но когато го изпиташ ще усетиш разликата.

GOOOSHKATA
10-28-2013, 14:05
поканиха ме да играя карти... тогава се запознаехме, накратко историята е че се наложи да остана да пренощувам в квартирата и. сложиха ме да спя на едното легло тя беше с нейна приятелка легнаха на другото... но преди всеки да си легне тя реши да пусне лека музика от лаптопа лампата на стаята беше угасена, и светеше само лаптопа, аз вече бях си легнал а лаптопа светеше в лицето и и преди да се обърна да заспя тя му се усмихна и направо сърцето ми се сви и до ден днешен няма да забрава усмивката и. (малко като в приказките амм наистина беше така) след което неочаквах че ще се получи нещо... но все пак почнахме да излизаме... после бях в чужбина известно време чувахме се но никакъв инетрес от нейна страна... все пак продължаваме да излизаме пък каквото стане... засега обаче работата не е на добре :( мацката просто няма инетерс към мен и такам ;) беше към средата на Май месец когато се запознахме !!!

sneering
10-28-2013, 14:06
От пръв поглед не,но от първи 12 изречения-да.
Който се влюбва от първи поглед,много крайно търси любовта и просто понякога само един поглед му трябва,за да го стори.
Така че,той не се влюбва в погледа и самия поглед далеч не е първия,защото самия човек го е търсил умишлено преди това или просто е станал отдушник на неговите нещица,които кипят в него самия..

8-)

sramejlivkaa
10-28-2013, 14:16
поканиха ме да играя карти... тогава се запознаехме, накратко историята е че се наложи да остана да пренощувам в квартирата и. сложиха ме да спя на едното легло тя беше с нейна приятелка легнаха на другото... но преди всеки да си легне тя реши да пусне лека музика от лаптопа лампата на стаята беше угасена, и светеше само лаптопа, аз вече бях си легнал а лаптопа светеше в лицето и и преди да се обърна да заспя тя му се усмихна и направо сърцето ми се сви и до ден днешен няма да забрава усмивката и. (малко като в приказките амм наистина беше така) след което неочаквах че ще се получи нещо... но все пак почнахме да излизаме... после бях в чужбина известно време чувахме се но никакъв инетрес от нейна страна... все пак продължаваме да излизаме пък каквото стане... засега обаче работата не е на добре :( мацката просто няма инетерс към мен и такам ;) беше към средата на Май месец когато се запознахме !!!

При мен изобщо не беше споделена, защото той е от друг град. Но историята е ужасно дълга .. ;d А като казваш средата на май тази година ли е това? Смис да знам колко време е минало горе доло.

GOOOSHKATA
10-28-2013, 14:39
тази година е вече 5 месеца и не ми излиза от главата пък за друга неискам и да помислям !!!

sramejlivkaa
10-28-2013, 15:01
тази година е вече 5 месеца и не ми излиза от главата пък за друга неискам и да помислям !!!

Повярвай ми. Знам как се чувстваш.

sramejlivkaa
10-28-2013, 15:05
Когато за първи път видях мъжът ми сърцето ми просто спря.Не чувах нищо,не виждах друго,освен него.А той дори не беше до мен.От тогава до днес това чувство не е изчезнало и дори се задълбочава.И така вече 6 години. Има любов от пръв поглед,но е рядко срещана и се бърка с хормоните.Но когато го изпиташ ще усетиш разликата.

Вие колко време бяхте разделени и виждахте ли се през това време?

GOOOSHKATA
10-28-2013, 15:07
Повярвай ми. Знам как се чувстваш.

кофти е, ама се търпи !!! дай да чуем твойта история...може пък да помогнем с нещо например някой съвет :)

Cloud9
10-29-2013, 07:00
Вие колко време бяхте разделени и виждахте ли се през това време?

Бяхме в една приятелска компания и се виждахме всеки ден.И по цяла вечер сме били заедно.И даже и временните му забежки познавам хаха

LadyDi
10-29-2013, 08:02
Любов от пръв поглед няма. Има харесване от пръв поглед, но това не е обич.

ма пък тия трите са напълно различни неща

Не вярвам в любовта от пръв поглед. За да има истинска любов ти е нужно малко повече от привличане.