PDA

View Full Version : Искам го, но е сложно



qna_m
10-28-2013, 14:28
Наскоро скъсах с приятеля ми, бяхме заедно 2 месеца, в които излизахме с неговата компания няколко пъти.Запознах се с един негов добър приятел-Ивелин, започнахме да си пишем, но не много, искаше ми се да го виждам по-често, осъзнах че съм влюбена в него.Когато приятелят ми ме заряза( причината за което не знам, чувствата му охладняха, започна да се държи странно и ми каза че му трябвало време...)бях много тъжна, обичах го...но знаех кого обичам повече, след 2 дни Ивелин ми писа какво става, държа се много мило и ме попита дали не искам да се видим някой ден.Възможно ли е да са се наговорили нещо, за да ме разиграват?Той е толкова мил, искам да се видя с него, но откакто се разделихме с приятеля ми са минали само 4 дни.И като цяло вече съм много недоверчива, иска ми се с Ивелин да се получи, но не искам да разбера че само са си играли с мен, ами ако бившия ми разбере...много е странно, дайте ми съвет да изляза ли с него?

GOOOSHKATA
10-28-2013, 14:34
поддържай връзка с Ивелин но не прибързвай :) - това ми е просто съвет :)

vas4e3to0
10-28-2013, 14:35
Недей все още. Изчакай малко, седмица-две, за да видиш дали Ивелин все още ще ти обръща внимание. Ако продължава, значи наистина те харесва, но попринцип не е добра идея да бъдеш с приятел на бившото си гадже, и то бившо само от няколко седмици. :\

qna_m
10-28-2013, 14:37
да точно това ме притеснява, че са приятели , мерси

sneering
10-28-2013, 14:39
Няма да ти дадем съвет,защото сценария между двама приятели и едно объркано момиче,което не знае какво иска е меко казано неправилен и детски

Повече ми харесва сценария в който си стоиш с приятеля си,а въпросния Ивелин е с друго момиче и пиете бира на оранжевото слънце от аватара ти.
Ние в този раздел не искаме да слушаме и сме твърдо против всякакви конспирации между приятели и гаджета :lol:

qna_m
10-28-2013, 14:46
с приятеля ми скъсахме и не си говорим, няма как и не искам да съм с него, искам Ивелин...

sneering
10-28-2013, 15:06
Изчакай да видиш дали няма заговор или не са решили да се възползват от твоето объркано положение.Проявяваш търпение,разбираш в какви отношения са и след като си сигурна,че са просто поредните идиоти,които не държат на приятелството си и въпросния Ивелин е фрии,действаш.Иска се време и търпение,само така може да разбереш как стоят нещата. :D

Само заради аватара с оранжевото слънце отговорих,то един отговор де,ама все пак е нещо

Баща Ти
10-28-2013, 15:06
Правете 3ка, така в реално време ще прецениш кой е подобър ебач.

qna_m
10-28-2013, 16:01
Изчакай да видиш дали няма заговор или не са решили да се възползват от твоето объркано положение.Проявяваш търпение,разбираш в какви отношения са и след като си сигурна,че са просто поредните идиоти,които не държат на приятелството си и въпросния Ивелин е фрии,действаш.Иска се време и търпение,само така може да разбереш как стоят нещата. :D

Само заради аватара с оранжевото слънце отговорих,то един отговор де,ама все пак е нещо

От това се притеснявам- да не са се разбрали нещо, не знам , добри приятели са...

maldini
10-28-2013, 16:06
каквато и да е причината да ти пише , по-добре не се занимавай с него

qna_m
10-28-2013, 17:39
каквато и да е причината да ти пише , по-добре не се занимавай с него Защо?

maldini
10-29-2013, 13:22
Защо?
Защото са приятели и сигурно ще си развалят отношенията заради теб.

Glamour92
10-29-2013, 13:34
^ и защо ще си развалят отношенията?

Бившият й е бил човекът,който я е зарязал,забележи,тъй като е загубил интерес.
Дали след това тя ще си избере някой от неговите приятели или рандъм човек,не би трябвало да е от някакво значение.

Авторке,това със заговора звучи глупаво(но не и невъзможно).
Занимавайте се с Ивелин,просто не избързвайте...

vas4e3to0
10-29-2013, 13:43
Ами и аз съм на мнението на maldini. Толкова ли няма други момчета, баш на приятел на бившия да скочи. Не че той е много свестен, като се има предвид, че ѝ е писал само два дни след като са се разделили с приятеля му и ѝ е предложил да излязат. Според мен нито този човек си струва, нито тя. Уж обича въпросното момче и след 2 дни започва да се сваля с негов приятел?!

qna_m
10-29-2013, 14:44
Ами и аз съм на мнението на maldini. Толкова ли няма други момчета, баш на приятел на бившия да скочи. Не че той е много свестен, като се има предвид, че ѝ е писал само два дни след като са се разделили с приятеля му и ѝ е предложил да излязат. Според мен нито този човек си струва, нито тя. Уж обича въпросното момче и след 2 дни започва да се сваля с негов приятел?! Той ме заряза и имах нуждата от подкрепата на Ивелин, писа ми за да ме пита как съм и ако това означава че не си струва, то дано да има повече момчета, които "не си струват". Признавам си че го обичах и сега ми е тъпо че се разделихме, но защо трябва да съм нещастна само защото той не знае какво иска...а има други които знаят. Кажи ми моля те защо не си струвам- може би защото обърнах внимание на човека, на когото му пука за мен...

vas4e3to0
10-29-2013, 15:08
Той ме заряза и имах нуждата от подкрепата на Ивелин, писа ми за да ме пита как съм и ако това означава че не си струва, то дано да има повече момчета, които "не си струват". Признавам си че го обичах и сега ми е тъпо че се разделихме, но защо трябва да съм нещастна само защото той не знае какво иска...а има други които знаят. Кажи ми моля те защо не си струвам- може би защото обърнах внимание на човека, на когото му пука за мен...

Или може би защото не знаеш какво значи пунктуация?
Иначе да се уточня. Това не е честно и правилно. Спрямо бившия ти, спрямо Ивелин (който сам си го е направил, де) и спрямо самата теб. В момента си заблудена. Търсиш някой, който няма да те зареже отново, някой, който да покаже малко нежност към теб, но не осъзнаваш това, че ти всъщност няма как да се увлечеш толкова по Ивелин за два-три дни. В момента си наранена и единственото, от което се нуждаеш, е закрила, която може би Ивелин ще ти даде, но ти след много кратко време ще разбереш, че всъщност любовта не се забравя толкова лесно. Ако наистина обичаш бившият си приятел, по-точно ако го осъзнаваше, никога нямаше да искаш Ивелин и толкова бързо да забравиш за любовта си.
Това, че на Ивелин му пука за теб, не е много сигурно. Аз лично мисля, че се интересува от теб, за да започнете връзка. Мислиш ли, че на някое момче ще му пука истински как се чувстваш, след като си се разделила с бившия? Ти сама каза, че той те сваля.
Ако мислиш, че нищо от това, което казах, не е вярно, то значи не обичаш бившото си гадже и няма смисъл да искаш съвет от нас дали да излезеш с Ивелин. Щом като нямаш чувства към друг, прави каквото искаш, само дето ще развалиш отношенията на двама приятели, ама то Ивелин сам си е виновен.

qna_m
10-29-2013, 17:01
Или може би защото не знаеш какво значи пунктуация?
Иначе да се уточня. Това не е честно и правилно. Спрямо бившия ти, спрямо Ивелин (който сам си го е направил, де) и спрямо самата теб. В момента си заблудена. Търсиш някой, който няма да те зареже отново, някой, който да покаже малко нежност към теб, но не осъзнаваш това, че ти всъщност няма как да се увлечеш толкова по Ивелин за два-три дни. В момента си наранена и единственото, от което се нуждаеш, е закрила, която може би Ивелин ще ти даде, но ти след много кратко време ще разбереш, че всъщност любовта не се забравя толкова лесно. Ако наистина обичаш бившият си приятел, по-точно ако го осъзнаваше, никога нямаше да искаш Ивелин и толкова бързо да забравиш за любовта си.
Това, че на Ивелин му пука за теб, не е много сигурно. Аз лично мисля, че се интересува от теб, за да започнете връзка. Мислиш ли, че на някое момче ще му пука истински как се чувстваш, след като си се разделила с бившия? Ти сама каза, че той те сваля.
Ако мислиш, че нищо от това, което казах, не е вярно, то значи не обичаш бившото си гадже и няма смисъл да искаш съвет от нас дали да излезеш с Ивелин. Щом като нямаш чувства към друг, прави каквото искаш, само дето ще развалиш отношенията на двама приятели, ама то Ивелин сам си е виновен. Наистина си много права, но не искам да ми е зле заради бившия, който не заслужаваше нещата, които правех за него, искам човек, който ще оцени всичко това и мисля, че това е Ивелин...В момента не чувствам нищо, странно е, но сякаш го забравям, не мисля много за него, по-скоро мисля за Иво, не е честно спрямо него, но той сам го пожела...а за бившия въобще не ми пука какво е честно, защото ме заряза без да му мигне окото, без ясна причина и без дори да ми го каже ясно в очите.

vas4e3to0
10-29-2013, 17:08
Наистина си много права, но не искам да ми е зле заради бившия, който не заслужаваше нещата, които правех за него, искам човек, който ще оцени всичко това и мисля, че това е Ивелин...В момента не чувствам нищо, странно е, но сякаш го забравям, не мисля много за него, по-скоро мисля за Иво, не е честно спрямо него, но той сам го пожела...а за бившия въобще не ми пука какво е честно, защото ме заряза без да му мигне окото, без ясна причина и без дори да ми го каже ясно в очите.

Добре. Щом си приключила с бившия, хващай си Ивелин. Мисля, че отговорихме на всичките ти въпроси. :D

maldini
10-29-2013, 18:48
^ и защо ще си развалят отношенията?

Бившият й е бил човекът,който я е зарязал,забележи,тъй като е загубил интерес.
Дали след това тя ще си избере някой от неговите приятели или рандъм човек,не би трябвало да е от някакво значение.

Авторке,това със заговора звучи глупаво(но не и невъзможно).


Занимавайте се с Ивелин,просто не избързвайте...
Аз казвам как бих се почувствал аз на негово място ,но явно ти като момиче знаеш по-добре

baby_baby
10-30-2013, 13:12
По-добре не се занимавай с Ивелин намери си друго момче не приятелите на бившия ти

vali97
10-30-2013, 16:48
Не прибързвай нищо няма да ти стане, ако изчакаш мъничко. ;)