PDA

View Full Version : Въпрос относно космите ?!? :(



GottaDoit
10-28-2013, 14:31
Здравейте,момче съм на 15 години и нямам дори един рус косъм по тялото за жалост :( .Та мислех през лятото да си изруся космите от лактите до рамото,но четох че не се харесва,че било грозно и можело да стане нещо ако кожата ти е алергична към химикалите в изрусяващите кремове!И сега незнам какво да правя...Много от вас биха казали,че съм момче и че е нормално това,но не съм виждал друго момче на което космите над лакатя да се забелязват толкова много и затова ме е срам да нося сега тениска въпреки,че още не е толкова студено някои дни !!Давайте съвети да реша какво да правя немога просто да ги оставя :( !

mlakniwe
10-28-2013, 14:35
да не ти пука

GottaDoit
10-28-2013, 14:45
пич както казах няма как да не ми пука :) просто ти нямаш този проблем и незнаеш какво ми е...Има много малко хора с напълно черно окосмяване...Затова казвам че не ми харесва и искам да ги махна или прикрия по някакъв начин ...

mimsssssss
10-28-2013, 14:52
За Бога, това са косми, не са циреи.
Направо в последно време все повече ме изумява младежта. По мое време се притеснявахме от пъпки, мръсни нокти и жълти зъби...
Спазвай лична хигиена, другото не е изобщо да го взимаш под внимание.

п.п. След няколко дена очаквам вече и миглите да си обезкосмявате/изрусявате. Направо сте се побъркали с тия косми... Мъжете станаха по-големи маниаци.

zlatit0o
10-28-2013, 16:13
Да ги изрусиш ще стане ХИПЕР ГРОЗНО, същото и ако ги махнеш!
Сещам се за машинка за подстригване да ги скъсиш, но не съм сигурна дали това е добра идея :D

mlakniwe
10-28-2013, 17:41
пич както казах няма как да не ми пука :) просто ти нямаш този проблем и незнаеш какво ми е...Има много малко хора с напълно черно окосмяване...Затова казвам че не ми харесва и искам да ги махна или прикрия по някакъв начин ...
и аз имам косми и не съм тръгнал да ги махам за ко ми е, като искаш си направи кола маска и готово

tHe_COolEst_GIrl
10-28-2013, 18:25
Нормално е, момче си, окосмяваш се и си в пубертета. Виждала съм доста космати момчета, така че хич да не ти пука и не се притеснявай :)

GottaDoit
10-30-2013, 17:06
Ами,трябваха ми съвети как да ги махна не убеждения да не ги махам :) zlatit0o0 с машинка за подстригване и аз съм си мислил :D но просто няма от къде да я взема иначе бих опитал :Д

baby_baby
10-30-2013, 18:37
имаш е*ати проблема :lol: по-лошо ще е ако си ги изрусиш изобщо да не ти пука и няма смисъл да ги изрусяваш

MaLkaTa_LaDy
10-31-2013, 08:29
Трябва да е доста фрапиращо положението, че да прибегнеш до махане. Помисли си.
Машинката мисля, че не е добра идея, защото много ще бодат след това. Но ако искаш в големите вериги магазини като Kaufland се продсават по 10 -15лв заедно с приставките. Но това значи да си минеш целите ръце, не само над лакътя, защото така ще изглежда смешно.
Другия вариант е да отидеш на кола маска за целите ръце. Аз не харесвам напълно обезкосмени ръце, но ако в твоя случай наистина се налага...
Това с изрусяването - ако космите ти са просто черни, а не дебели може и да стане. Но ако са плътни косми и ги изрусиш, ще изглежда много нелепо. Не съм сигурна, но мисля, че е възможно при изрусяването да станат жълти, а не руси, което ще изглежда също много смешно. Още нещо - ако решиш да го правиш, винаги преди началото на лятото, когато нямаш никакъв тен, защото е много възможно кремът, с който ги изрусяваш, да ти свали тена.

П.с. Сега прочетох, че си на 15. Не се филмирай, най-вероятно си си съвсем нормален, просто започваш да ставаш мъж!

GottaDoit
03-29-2014, 11:48
Ще кача снимки в отделна тема за да има повече предложения :)