PDA

View Full Version : Как да стана готино момиче в няколко лесни стъпки?



vivis
10-28-2013, 15:13
Здравейте,бъдещи сърце-разбивачки!Преди да започна искам да кажа че не всяко момиче може да е готино и секси!!!!

Уморих се да гледам как някой момичета се мислят за красиви и само тяхните ПРИЯТЕЛКИ им харесват снимките...
Та ето ги стъпките

Предпочитания:

1-Момчетата харесват сини и зелени очи
2-Момчетата харесват дълга руса или кестенява коса (В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НАКЪДРЕНА ИЛИ КЪДРАВА!!!!)
3-Момчетата си падат по големи гърди!! :D
4-Момчетата си падат по оформени дупета ! :D
5-обичат слаби момичета но не кокалести !!! все пак трябва да се напипва нещо ..

Стъпки:

1-правете клекове (изгледайте някое видео,как се правят правилно)те помагат за стягането и оформянето на дупето!
Също така можете и да се качвата по стълбите до апартамента ви.
2-пиите боза,мляко и мая за по-големи гърди.
3-пуснете дълга коса и я минавайте с маша за да я изправите . Ако косата ви не е руса или кестенява се боядисайте.
4-не се гримирайте много !
5-ако имате дълга руса или кестенява коса , слаба сте ,с голям бюст,и оформено дупе , е време да започнете да носите клинове и меки блузки :)

ВИЕ ВЕЧЕ СТЕ ГОТОВИ ДА СЪБИРАТЕ МЪЖКИТЕ ПОГЛЕДИ !!!!

ТАЗИ КОМБИНАЦИЯ МОЖЕ ДА НЕ САВПАДНЕ С ЦВЕТА НА КОЖАТА ВИ И ТАКА НАТАТЪК....ТАКАЧЕ ВНИМАВАЙТЕ !

girlwithblueeyes
10-28-2013, 15:20
Глупава тема

Мъжете не са някво стадо овце което харесва еднакви неща

Това със синеоките и едрогърдите от който на всички им става са такива отминали вярвания .

Всеки мъж е различен и има различни предпочитания по отношение на цвят на очите и косата и дали ще е къдрава или дълга . Дали очите и ще бъдат сини или черни . Едно е вярно мъжете обичат поддържани момичета в тялто и лицето но от там нататък за цвят на косата и т.н всеки е различен .

sunshine :**
10-28-2013, 15:26
крайно ненужна и измислена тема.....

tori
10-28-2013, 16:20
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХА!
Стана ли ти ясно? Чао.

BonnieandClyde666
10-28-2013, 16:22
Стъпки:

1-правете клекове (изгледайте някое видео,как се правят правилно)те помагат за стягането и оформянето на дупето!
Също така можете и да се качвата по стълбите до апартамента ви.
2-пиите боза,мляко и мая за по-големи гърди.
3-пуснете дълга коса и я минавайте с маша за да я изправите . Ако косата ви не е руса или кестенява се боядисайте.
4-не се гримирайте много !
5-ако имате дълга руса или кестенява коса , слаба сте ,с голям бюст,и оформено дупе , е време да започнете да носите клинове и меки блузки :)


1. Тялото не се състои само от задник. То, ако ставаше само с изкачване на стълбите, сега всички момичета щяха да са със задници като на Мис Олимпия! Тяло се прави във фитнеса с железата! ;)
2. Ако искаш хубави гърди ядеш здравословно и балансирано и правиш лежанка! ;)
3. Ако искаш да оплешивееш, то това е правилният избор!
4. Е, тука мога да се съглася!
5. От къде на къде?! Едно момиче може да изглежда секси не само с меки блузки и клинове, зависи от съчетанието на самата дреха, цвят и десен! ;)
С едно изречение: Темата не струва! :)

the_world_around_me
10-28-2013, 16:24
Трябва да си много повърхностна, за да мислиш, че можеш да привлечеш момче със секси задник ... Освен ако не искаш секс за 1 нощ :)тва вече е друг въпрос

LeagueofShadows
10-28-2013, 16:35
тва за задника е напълно вярно , ако гъза и е дебел , целулитен или плосък няма значение значи не полага грижи за себе си , не тренира ами е мързелива пача :smt023

PeaceOfMe
10-28-2013, 16:49
И най-тъпото е не самата тема, а това че е вярно за повечето момчета. :D

BlackEyedPeas
10-28-2013, 16:53
Всеки човек има индивидуално мислене. Има мъже, които харесват русокоси, други - червенокоси и етц. А ти ми говориш какви следяли. Има различни предпочитания, едни харесват големи гърди, други пък по-малки. Както и при жените - едни харесват примерно руси със сини очи, но други не харесват русите и тн. Има безброй примери за това, а темата мисля е глупава.

Hayashi
10-28-2013, 17:00
Момчетата харесват сини и зелени очи
2-Момчетата харесват дълга руса или кестенява коса (В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НАКЪДРЕНА ИЛИ КЪДРАВА!!!!)


Е значи да кажата на миУото, че не струва, щото в тяхната държава 80% от жените попадат в тая категория, пак той как мене избра, тъмноока и чернокоса.

Ама авторе/ке не може така! Дай снимка да видим твоята божествена красота, че да знаем можем ли да ти вярваме. Да не се окаже, че съм 100 пъти по-хубава от тебе...

tHe_COolEst_GIrl
10-28-2013, 18:17
Глупава тема

Мъжете не са някво стадо овце което харесва еднакви неща

Това със синеоките и едрогърдите от който на всички им става са такива отминали вярвания .

Всеки мъж е различен и има различни предпочитания по отношение на цвят на очите и косата и дали ще е къдрава или дълга . Дали очите и ще бъдат сини или черни . Едно е вярно мъжете обичат поддържани момичета в тялто и лицето но от там нататък за цвят на косата и т.н всеки е различен .

Напълно съм съгласна. Абе хора, спрете с тея теми "Как да бъда готин/а". Темата ти не струва :)

Seli94
10-28-2013, 18:46
ТИ ЛУДА ЛИ СИ?КВА СИ?
1.ВСЯКО МОМИЧЕ Е КРАСИВО-ЕСТЕСТВЕНО..КОЙТО ТЕ ХАРЕСВА ИСТИНСКИ,ЩЕ ТЕ ХАРЕСА И БЕЗ ДА СИ БОЯДИСВАШ КОСАТА ИЗЛИШНО,БЕЗ ДА ПАЗИШ ДИЕТА И Т.Н.
2.НЕ МОЖЕ ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ДА СА ЕДНАКВИ..РАЗБЕРЕТЕ ГО.БЪДЕТЕ УНИКАЛНИ!А НЕ ПОРЕДНАТА ИЗРУСЕНА СЛАБА КИФЛА С ПРИЛЕПНАЛ КЛИН И ТОН ФОН Дю ТЕН!
3.С ТАЗИ ТЕМА..ИЗЛИШНО ПЪЛНИШ ГЛАВИТЕ НА МОМИЧЕТАТА,КОИТО ЧЕТАТ И АКО НЕ ОТГОВАРЯТ НА ''ИЗИСКВАНИЯТА'' СЕ КОМПЛЕКСИРАТ!

И КАКВО?!ЩЕ СИ ИЗПРАВЯ КОСАТА ВСЕКИ ДЕН,ЩЕ Я БОЯДИСВА И НАКРАЯ ЩЕ И СЕ НАЛОЖИ ДА СИ КУПИ ПЕРУКА!МАЛОУМНА РАБОТА!

Ivaaaaa
10-28-2013, 18:50
:lol: :lol: :lol: :lol:

Котка.
10-28-2013, 18:53
don't feed the troll

Hayashi
10-28-2013, 18:55
Хайде де! Снимка чакам... Или авторът се покри, нещо? Дай да видим на какво отгоре тез изисквания!

YSMF
10-28-2013, 18:58
Няма думи, които да опишат темата. Още по-страшно е, че авторката ги вярва тези неща.

Зайче..
10-28-2013, 19:04
3-пуснете дълга коса и я минавайте с маша за да я изправите . Ако косата ви не е руса или кестенява се боядисайте.
5-ако имате дълга руса или кестенява коса , слаба сте ,с голям бюст,и оформено дупе , е време да започнете да носите клинове и меки блузки :)


:lol:
и така, нека всички момичета да станем като клонинги ^^ йеееей
и какви са тези прости изказвания, че момчетата харесват точно ЕДНО нещо. Има различни момчета и различни момичета с различни интереси, вкус, разбирания и т.н. Всеки сам преценя за себе си и всеки харесва различни неща. А ти явно си супер просто и ограничено същество, честито. :)

vivis
10-28-2013, 19:11
Става ми някво много тъпо,че хем не сте момчета и не разбирате какво харесваме,хем ми си репчите...

Hayashi
10-28-2013, 19:16
Давай снимката, недей ни се обяснява! Да видим кво предлагаш. Аз ако изглеждам като модел на Victoria's Secret да не мислиш, че ще се хвана със сульо и пульо с километричните изисквания?

tori
10-28-2013, 19:16
Събирам се основно с момчета, разбирам добре, че не всички харесват едно и също. Тъмноока, тъмнокоса, слаба и кокалеста съм, тоест не приличам на твоя идеал за момиче. Имам си приятел. Това кво ще ти покаже? Че и да не съм руса напращЕла какичка, все ще се намери някой да ме вземе. Де факто можеш да си завреш мнението там, откъдето е излязло. Инак съм много мила, да.

heartshapedbox
10-28-2013, 19:36
Олигофрени колкото искате, какво му/и се връзвате изобщо? :Д

~LadyCrawley~
10-28-2013, 20:12
Авторке, нещо не си в крак с последните разбирания. Не всички мъже според мен си падат по кифлите, които се обличат като извадени от фабрика-с клинчета и дълги блузи и носят косите си прави, обличат кожени якета /по възможност черни/ и си слагат 2 тона грим, а твърдят, че са си натурални. Чакам с огромно нетърпение да мине тази мода и да видим следващите клонинги из училище какви ще са. А колкото до къдравата коса-в огромна заблуда си, мъжете харесват чупливи, та даже и къдрави коси, образовай се малко.

D*Rose
10-28-2013, 21:17
i love girls who squat

LeagueofShadows
10-29-2013, 04:53
i love girls who squat

Yes Indeed We all love them

BonnieandClyde666
10-29-2013, 05:41
Авторката е от мъжки род!

zlatit0o
10-29-2013, 05:42
Става ми някво много тъпо,че хем не сте момчета и не разбирате какво харесваме,хем ми си репчите...

От тука се разбира, че е АВТОР. А по темата даже няма да коментирам.. :lol:

Cloud9
10-29-2013, 06:30
За съжаление темата е много актуална,макар че автора е или невъобразимо плосък тъпанар или трол. Много момичета са решили,че за да се харесаш трябва да си полугола,руса,с права коса и да приличаш на скелет.Това вреди много на подрастващите,които смятат че ще станат по-добри хора ако поне 100 души им харесат снимките.Този натиск над момичетата да приличат на Барби е от край време,но в днешно време,може би и като страничен наблюдател, ефекта е още по-силен.

~LadyCrawley~
10-29-2013, 08:48
Така е, но все пак съм на мнение, че не всички момчета са ограничени като автора, както се разбра вече. Има и сериозни, които дори търсят нещо различно и уникално, не само куклата Барби.

girlwithblueeyes
10-29-2013, 09:27
Аз пък съм точно с така наречената визия на Барби и какво ?
Получавала съм коментари от които да ми се дореве като това че съм надута и все подобни . Имало е случай да ме подценяват заради цвета на косата и т.н
Такаче не е до една визия а до излъчването на момичето .

bogitooo12
10-29-2013, 11:03
Глупаво е че момчетата не харесват къдрави коси ;) -_-

strawberry88
10-29-2013, 12:18
Глупаво е че момчетата не харесват къдрави коси ;) -_-

И кой го казва това?

LeagueofShadows
10-29-2013, 17:25
Аз пък съм точно с така наречената визия на Барби и какво ?
Получавала съм коментари от които да ми се дореве като това че съм надута и все подобни . Имало е случай да ме подценяват заради цвета на косата и т.н
Такаче не е до една визия а до излъчването на момичето .

че ти не си ли надута ? ако трябва да направя сравнение между теб и нещо в реалността , ти си от онея тропическите жаби дето им се надува гъза муахахах

между другото недей се надува толкова щото ще се насереш без да искаш :smt023

baby_baby
10-30-2013, 11:54
Темата е безмислена просто

~sweeettt~
11-06-2013, 16:10
5-ако имате дълга руса или кестенява коса , слаба сте ,с голям бюст,и оформено дупе , е време да започнете да носите клинове и меки блузки
тва е намек да стават курви WOW!!
и даа авторКАТА е момче ОПРЕДЕЛЕНО

rumusiclover
11-06-2013, 17:39
Трябва да си много повърхностна, за да мислиш, че можеш да привлечеш момче със секси задник ... Освен ако не искаш секс за 1 нощ :)тва вече е друг въпрос
по -правилно не мога да се изразя ;д

C0oKieS
11-10-2013, 07:38
трябват ми само гърди и дълга коса сега ще си пусна и съм готова

Blub
11-10-2013, 09:04
повече от безсмислена тема :D

heartsdesire
11-10-2013, 09:16
Темата е супер глупава, момчетата не са клонинги и всички харесват различни момичета. Не е трудно да се досети едно момиче, че ако е руса със сини очи, с оформено дупе и големи гърди няма да се хареса на всичките милиарди момчета по тоя свят. Авторката/авторът е супер ограничен човек. И какво против имаш къдравата коса?

ninesLeepy
11-10-2013, 09:30
тва е намек да стават курви WOW!!

И на мен това ми хрумна ..
И сега пусни една тема за това,че жените са повърхностни и претенциозни кифли или курви ..

Кретен :D

Marns
11-10-2013, 09:31
не е курвенско даже изобщо!!!! аз харесвам точно такива момичета

ninesLeepy
11-10-2013, 10:09
не е курвенско даже изобщо!!!! аз харесвам точно такива момичета

А аз харесвам Джъстин Бийбър !!

tHe_COolEst_GIrl
11-10-2013, 10:31
не е курвенско даже изобщо!!!! аз харесвам точно такива момичета

Значи да разбирам, че си дебел чичко с 10-торен врат, който ходи в чалга клубовете, мята салфетки и лепи 10-левови банкноти на челата на 16 годишни изрусени кифли и им пее "Я елате пиленца при баткоо..."

BlackEyedPeas
11-10-2013, 11:01
Бийбъре, чиба, че ся наплаши момиченцата, които искаха да се правят на курвички и като видяха кой ще ги хареса и подвиха опашки!