PDA

View Full Version : Когато двама души са заедно дълго време ..



sramejlivkaa
10-28-2013, 15:39
Когато двама души са заедно дълго време и когато се събират отновокогато се скарат значи ли че се обичат? При всички случаи ли е така?

Sh@d0w
10-28-2013, 15:43
Значи че поне малко ти пука че да опиташ още веднъж с този човек и да му дадеш шанс, с вярата че нещата ще се оправят. Но и това си има граници.

sramejlivkaa
10-28-2013, 16:00
Значи че поне малко ти пука че да опиташ още веднъж с този човек и да му дадеш шанс, с вярата че нещата ще се оправят. Но и това си има граници.

Или другия случай: Никой друг не те огрява.

vagarious
10-28-2013, 16:00
Не винаги е така и доста често, не си заслужава.Много хора, в това число и аз, бъркаме НАДЕЖДАТА за ново, по-добро начало с НАИВНОСТ.И това после ни изиграва лоша шега.Така си мисля аз .. не знам. :/

Sh@d0w
10-28-2013, 16:01
Или другия случай: Никой друг не те огрява.

Тази логика я имат само мазохистите.

Ако една връзка ти носи негативни емоции по - добре да я прекратиш, дори и да останеш сам за известно време.

Violenza
10-28-2013, 16:02
Когато двама души са заедно дълго време и когато се събират отновокогато се скарат значи ли че се обичат? При всички случаи ли е така?
Няма нищо на света, за което може да се каже "при всички случаи е така".

sramejlivkaa
10-28-2013, 16:24
Тази логика я имат само мазохистите.

Ако една връзка ти носи негативни емоции по - добре да я прекратиш, дори и да останеш сам за известно време.

Незнам защото познавам една двойка, която са заедно почти 2 години, а това момче постоянно заглежда и занимава други момичета. Точно това е причината за техните скандали и надали това ще е защото са си омръзнали. Това момче правеше тези номера още от началото на връзката. А се твърди, че който обича истински друг не му е нужен!

Lilanda
10-28-2013, 16:28
А се твърди, че който обича истински друг не му е нужен!
"Се твърди" е доста важна част в това изречение.

sramejlivkaa
10-28-2013, 16:35
"Се твърди" е доста важна част в това изречение.

Ами незнам, но мойто мнение е, че когато обичаш истински човека до себеси и той ти дава всичко не би трябвало да се интересуваш от други.

GOOOSHKATA
10-28-2013, 16:58
Когато двама души са заедно дълго време и когато се събират отновокогато се скарат значи ли че се обичат? При всички случаи ли е така?
по добре да приключат веднъж завинаги и да не се мъчат !!! (лично мнение)

Lilanda
10-28-2013, 17:03
Ами незнам, но мойто мнение е, че когато обичаш истински човека до себеси и той ти дава всичко не би трябвало да се интересуваш от други.
Някои хора се нуждаят от вниманието на другия пол въпреки човека до себе си.

AKJSDHLX
10-28-2013, 18:13
всичко е много относително...може и да не искаш да си с него вече, а просто да се опиташ да си върнеш щастието от миналото..аз лично бях близо 2години с едно момче...после около година не бяхме заедно и наскоро отново се събрахме..Караниците ще си ги има така или иначе, ако не се карате, значи че сте или напълно еднакви или не се обичате достатъчно..според мен лично малките дразги и караниците поддържат тръпката във връзката.. :))

sedr1k
10-28-2013, 21:10
Те я потдържат но идва един момент в които ти писва от караници и глупости и искаш да си сам.. но в същото време прекалено много обичаш човека до себе си и нищо не може да те накара да се разделиш с него..

baby_baby
10-29-2013, 18:21
По-добре да приключат завинаги от колкото пак да се събират и пак да се повтарят работите