PDA

View Full Version : Несподелена любов



vampire*-*
10-28-2013, 15:46
Така.. от къде да започна..
Бях писала преди няколко дни за едно момче,което мислех,че ме харесва,при което животът ми изигра огромна шега.. Но както и да е. Приех го съвсем леко, не знам,може би не го харесвах чак толкова.. Скоро разбрах,че една приятелка го харесва (оказа се,че били най-добри приятели) след това ми поднесоха,че друга моя приятелка също го харесва. fuck-аното тук е,че те се бяха скарали,а още по-зле – Разбрах,че харесва една от тях.. Сърцето ми натежа. Всякаш ми изсипаха още чувства към него. Започнах да страдам още повече. След това получих новината,че въобще не ме забелязвал,отказвам се ;( Дайте съвети.. Когато го видя какво да правя ? Да се правя,че не го забелязвам или ?

Sh@d0w
10-28-2013, 15:55
Опитай се да се държиш нормално доколкото можеш. Да си играете на сърдити петковци не е добра идея.

А момчета има толкова много, не ти трябва да си тровиш нервите за някой който даже не ти обръща внимание.

vampire*-*
10-28-2013, 15:57
Всъщност познаваме се,но не чак до такава степен. А всичко разбрах от ask.fm ех тоя аск.. разваля взаимотношенията на хората :D

tinki_uinki
10-28-2013, 16:56
Facebook askta изобщо цялото това витруално общуване разваля много неща не само любовта ...