PDA

View Full Version : Проблем?



bybrek
10-28-2013, 17:14
Моя проблем е ,че смених университета и се запознах нали с новите колеги и естествено имаше момичета ,които веднага ми харесаха как изглеждат и аз съм добре изглеждащ и в никакъв случай не съм срамежлив ,започнах да си говоря с тях и т.н. Едната имала сериозен приятел,другата много красива,обаче така като я слушах ми изглеждаше доста проблемна и остана 3та.Бяхме на един семинар цялата група (25души сме) и вечер се събирахме в моята стая в хотела,защото си бях сам и беше доста голяма ,всички дойдоха освен това момиче и нейните приятелки и аз веднага се обадих да видя защо ги няма и те дойдоха след 5 минути.Бяхме около 17 души и много лаф ,много смях ,аз защото съм супер комуникативен и доста забавен и си говорех с всички смеехме се а у ,а тея момичета 3те са и 3приятелки де :D Както и да е и те нещо си говореха на дивана ,отидох при тях и почнах да си говоря с момичето,което ми беше доста симпатично.Към 5 сутринта останахме 4 души и след това останахме само 2та,тя остана да ми помогне да почистя ,не знам как стана ,но си говорехме за много неща и всичко беше чудесно и си личеше ,че съм й доста приятен.Изпращах я до нейната стая и тя ме гушна нали и аз се опитах да я целуна,но тя се отдръпна и ми каза "Грешка правиш,не се влюбвай в мен ,моля те".И аз започнах да се смея и й казах "Какво влюбване исках да те целуна и може би да ме поканиш в стаята си " и тя само ми каза "Лека нощ" и това беше.На следващия ден трябваше да се прибираме и не я видях защото аз тръгнах по-късно имах работа.Писах й във фейсбук ,тя все ми отговаряше едно никакво такова,но колкото повече се дърпаше толкова по интересна ми беше и я исках.След няколко дни бяхме на лекции и отвън като я видях ,веднага отидох при нея и й казах,че искам да поговорим и тя ми каза "Хайде тръгваме ли ? Искаш ли да отидем вкъщи " ,при което се ухилих толкова ехидно и веднага тръгнахме,карах след нея защото не знам къде живее и през цялото време бях супер объркан.Качихме се в асансьора и тя се обърна и започна да ме целува и да се притиска и т.н .. стигнахме и тя ме задърпа към вратата ,влязохме и направо не издържаше ,при което щом влязохме в тях тя почна да ме разкопчава и да ме съблича ,катко и аз нея и я попитах дали е сигурна и тя направо ме бутна и ми каза "Развали всичко,по-добре си тръгвай!" и ме избута.. и изгони. Никога не ми се беше случвало нещо такова супер много ме обърка,но още повече я исках и реших да подходя по друг начин ,започнах да й пиша повече ,да й се обаждам сутрин за добро утро,вечер за лека нощ ,гледах да излизаме навън по често и да говоря с нея, да я опозная.Оказа се ,че тя има приятел от 4 години,но той е във Варна,а тя в София,отделно не й бил вече приятел,но се обичали ,а той си имал приятелка във Варна :D И е супер тъпо това и аз й казах,че няма смисъл да се занимава с него ,че той си има приятелка а у ,трябва да продължи ,но се оказа ,че те се виждат през 2 седмици,заедно са ,но тя не иска той да остави пряителката си ,защото момичето не било виновно за нищо и не искала да я нарани,не че сега не я наранявала ,но поне не знаела.Някакви ей такива супер големите схеми и сега сме само приятели уж :D Само,че аз знам ,че тя ме иска,но филма е че го обичала оня господин .. и супер много ме ревнува иска вниманието ми ,тоест от мен получава това ,което той не й дава.. това го осъзнавам ! Ама ми е яко с нея да говоря и се чудя какво да направя смисъл как да подходя сега?