PDA

View Full Version : мнения , съвети



annonimenn
10-28-2013, 19:31
Здравейте на 17 съм , преди няколко дни братовчедка ми дойде с една нейна приятелка (тя е от друг град ) имаше празник на града ни и дойдоха на гости и като всички нормални тинейджъри трябваше да пийнем , първо трябваше да сме в една механа но нешо стана объркване с местата за това си взехме алкохол и отидохме у нас да пийнем, и както си пиехме нещо почнах да пускам шеги от сорта на усещаш ли химята по между ни и други такива работи на които всички се смеехме и така почна така да се каце флирта след известно време ни се обадиха че има места в механата и решихме да отидем и си говорехме каква музика слушаме и обещах на момичето че ще я поздравя с една песен отидохме в механата и почнахме да се ебаваме с моите приятели цех ми е жена :D и такива тъпотии , тя седеше срещу мен но един приятел я извика да се снимаме и така тя остана до мене . В заведението пускаха балади и лека полека я прегърнах , тя съшо се облегна върху мен почнахме да се държим за ръце да я целувам по бузата тя също ме целуваше и дойде времето за моя поздрав бях написал на листче какво да каже Dj-ят нещо от сорта за моята любов :D и както я целувах по бузата тя се обърна и ме целуна и така почнахме да се целуваме да танцуваме беше много забавно и приятно , но стана време да си вурвим отидохме в нас и седнахме да си допием алкохола пак се целувахме и прегръщахме но на нея и се доспа всички си тръгнаха и ч накарах да идеме да си легне в другата стая понеже сапиваше ан дивана тя си легна с дрехите аз трябваше да легна при нея обаче бях с дънки и с тях ми е мн тегаво да спя съблекох се и си легнах ( не съм имал намерения да и посягам) и заспахме . На сутринта я усетих ка се събуди и стана отиде в другата стая и беше легнала на дивана след като всички станахме тя сякаш не искаше да си говори с мен даже като ги изпращах с братовчедка ми не ме и прегърна и за това се чудя дали не се е убидила че съм се съблекал или просто не желае да се разправя , сега си пишем по facebook обаче само обикновените неща ( как си , какво правиш и т.н.) Ще съм благодарен ако м икажете какво да правя дали да продължавам да и пиша или просто няма смисъл

П.С. очаквам и женски мения ако могат да ми пояснят женската логика , извинявам се ако има правописни грешки :D

takecare
10-29-2013, 09:31
Има много правописни грешки, за което не си извинен. И тези постоянно смеещи се човечета са адски дразнещи. По темата според мен е ясно, че момичето се е обидило или си е помислило някакви неща като те е видяла полугол до нея. Не си мисли, че те е харесвала, щом сте се целували, тъй като една целувка не означава нищо. Била е на гости, пийнали сте си, допаднали сте си, целували сте се и това е. Можеш все пак да я попиташ дали от това се е обидила и какво мисли като цяло за всичко. Не мисля, че има какво да увърташ и да и сваляш звезди. Не знам доколко я харесваш, а и щом е от друг град, не се измъчвайте с такива връзки, малки сте.

baby_baby
10-29-2013, 20:27
Може би момичето си е помислило че си искал да правиш нещо с нея все пак си бил полугол просто я попитай за това

annonimenn
10-29-2013, 21:25
не съм я докосвал а и не съм имал намерението да го правя просто легнах до нея и заспах а пък и + това си пишем във faceboook не ми изглежда да ми се сърди