PDA

View Full Version : Да се влюбиш в момичето,което си имал,като за сестра...



TROLLDADLOLCAKE
10-28-2013, 23:22
Историята е доста дълга, за това ще се опитам да я съкратя възможно най - много.Всичко започна преди около 3 години.Непознато момиче ми предложи приятелство във фейсбук - в последствие се оказа,че с нея сме били с общи познати на един събор в моето село и тя имала баба tam,там,но аз дори не съм я забелязал.Както и да е.Добавих я аз и оставих нещата просто така.Един ден се прибрах и видях,че супер много хора се заяждат с нея във фейсбук.Реших да видя на какво се дължи това,писах и , и се оказа,че тя няма вина,при което я защитих,защото се познавах с повечето "замесени".Та..станахме ние приятели,започнахме да си пишем често и с времето ставахме все по близки.Година след като се запознахме стана така,че решихме,че искаме да сме заедно и сгрешихме...Тя беше твърде малка (на 13), а аз на около 15 - Тя все още търсеше "истинска любов" ,а аз малко преди това бях претърпял мега гадното зарязване от първата ми приятелка , и може би самият аз търсех само секс - някак си чувствата бяха на заден план (за което адски съжалявам).Да..не мина и седмица,при което се скарахме,"разделихме се" и спряхме да контактуваме напълно.Всичко беше наред - една година дори не я потърсих,нито тя мен,но един ден се прибрах пил от рожден ден и видях,че тя ми е писала.Отговорих й , и бях шокиран от това,което виждах...Невинното и страхливо момиченце,което познавах се беше превърнало в безчувствена и нахакана кучка,и може би от големи части вината е моя.В последствие разбрах,че тя трудно е "преживяла рaздялата".Както и да е,започнахме да си пишем все по - често и често,но чисто приятелски.Обаче с времето стана така,че тя отново се привърза към мен - малко или много..Започна да ми намеква,че не и е приятно да ме вижда или да излизам с други,а в същото време ми каза,че е влюбена в момче от нейното училище.Да..днес бе поредния "скандал" от нейна страна.Скарахме се,защото съм бил харесал снимка на на нейна бивша приятелка,с която в момента не сa в никак добри отношения,при което аз и казах ,че не тя e човека,който ще ми казва какво да правя и какво не.Разсърди се и сега пак сме скарани..Лошото в цялата ситуация е,че на мен започва да ми пука за нея и в момента ми е гадно , и то доста.Въпросът ми е какво да правя?..Hапълно съм объркан и мозъка ми все едно е зациклил..Реших да пиша тук,за да чуя мнението на непознати хора,които няма да вземат моята страна,само защото ме познават.


Послепис :Знам,че първият път съм се държал,като задник,но това беше един вид предпазна мярка,защото след първата ми страдах доста,но това не ме оправдава!Ще приема всякакъв вид критика,защото съм виновен.Но също ще ви помоля за съвет,защото точно сега имам нужда от точно това.Благодаря предварително.

Cloud9
10-29-2013, 06:58
Прекалено малки сте за тия драми!!!Тя иска истинската любов,но се е превърнала в кучка?Ти си на 15 и искаш само секс?!?И тя не знае какво иска,и ти я искаш защото я нямаш.Предложи й да излизате,поговорете,нищо няма да загубиш.

TROLLDADLOLCAKE
10-29-2013, 08:19
Прекалено малки сте за тия драми!!!Тя иска истинската любов,но се е превърнала в кучка?Ти си на 15 и искаш само секс?!?И тя не знае какво иска,и ти я искаш защото я нямаш.Предложи й да излизате,поговорете,нищо няма да загубиш.

Нещо не си разбрал,като хората.На 15 бях,когато се запознахме и на около 15 и половина бяхме "заедно за малко" . А сега..след месец правя 18 :)

Cloud9
10-29-2013, 08:41
Женско съм хаха.

Разбрах че вече не сте на 15,но все пак толкова драми ми идват малко в повече за тази възраст.След като са минали толкова години вече ще разсъждавате над нещата по-различно /да се надяваме/. Ясно е че тя няма ей така да спре да се държи като малко дете,защото сега ти го прави напук. От мен да знаеш -по-добре е да съжаляваш че си опитал отколкото цял живот да се чудиш какво щеше да стане.Излизайте по-често,ако наистина я харесваш й го покажи.Според мен тя не си заслужава.Сръдни за глупости, собственическо поведение-това са черти на малко дете.Ти си прецени дали главоболието си заслужава.

TROLLDADLOLCAKE
10-29-2013, 09:17
Опаа,извинявам се за рода. :D "Мислех,че си мъжко бе" xaxa

Благодаря ти за съвета.Честно казано през 5 минути съм на косъм да и кажа "много здраве",но сякаш нещо ме спира..някакъв вид привързаност,или просто си мисля,че и го дължа след всичко останало.И да в момента грам не ми е до драми,още повече,че не ми отиват на възрастта..Сега ми е времето да живея и както казваме в Пловдив -"да си бича айляка".Както и да е..все още съм доста объркан и няма да прибързвам с крайни решения,преди да чуя мнението на още няколко човека и на няколко приятели.Благодаря ти много!

takecare
10-29-2013, 09:23
Сам го каза - "или просто си мисля, че й го дължа след всичко останало." Това те спира, но всъщност ти нищо не й дължиш. Както виждам не сте толкова близки, за да ти е кофти. Не казвам, че трябва да си безчувствен, но като гледам не я харесваш толкова, че да са ти потънали гемиите. Няма лошо да искаш сериозна връзка, но не мисля, че това е момичето, което ще ти я даде.

TROLLDADLOLCAKE
10-29-2013, 09:30
Там е работата,че всеки ден затъвам все повече и все повече(да я харесвам).И ако не се спра,надали изхода ще е много благоприятен за мен..

takecare
10-29-2013, 09:34
Е какво ще рече неблагоприятен? Кофти тръпка от несподелената любов, всеки я е имал. Както казаха по нагоре, по добре да си опитал и да съжаляваш, отколкото да си съжалявал, че не си опитал.

Cloud9
10-29-2013, 10:26
Изход винаги има.Сега мислиш че без нея не можеш,след време ще се биеш по главата че си се занимавал с деца от детската градина и си си хабил нервите за пълните простотии.Тру стори,бро!