PDA

View Full Version : Кортикостероиден крем за фимоза.



mcfe
10-28-2013, 23:30
Първо, извинявам се, че не пиша в главната тема, но нека да бъдем честни, има нужда от чистка ala Vol 2.

Обратно към кремовете - от това, което чета това може да ми помогне с фимозата и без обрязване. Обаче не знам какви кремове да си взема, такива, които би ги имало в някоя аптека, затова ще съм благодарен ако назовете някои. А и да, на 20 години съм.

Ако пък не помогнат, не губя нищо освен някой друг лев.

georgi12
11-03-2013, 07:01
Прочети внимателно въздействието на кортикостероидите ,страничните им действия и тогава помисли какво губиш.
А проблемът , който "НАЛАГА" използването на такива отрови е трябвало да го осъзнаеш отдавна. Разбира се кожен лекар ще ти предпише кортикостероид , след това ще има усложнения от кортикостероида , ще се мажеш с други работи я ще го киснеш в разни препарати и накрая пак ще ти резнат краекожието . От степента на фимозата зависи дали имаш нужда от скалпел , мазило или по-сръчни ръце.

georgi12
11-03-2013, 07:04
Прочети внимателно въздействието на кортикостероидите ,страничните им действия и тогава помисли какво губиш.
А проблемът , който "НАЛАГА" използването на такива отрови е трябвало да го осъзнаеш отдавна. Разбира се кожен лекар ще ти предпише кортикостероид , след това ще има усложнения от кортикостероида , ще се мажеш с други работи я ще го киснеш в разни препарати и накрая пак ще ти резнат краекожието . От степента на фимозата зависи дали имаш нужда от скалпел , мазило или по-сръчни ръце.

mcfe
11-03-2013, 10:09
Всеки човек е различен, при едни ги има еди кои си странични ефекти, при други ги няма. Обрязването го препоръчва всеки, защото е неук към други алтернативни методи.

Пък и ако в крайна сметка ако все пак се наложи да се подложа на скалпел, поне съм пробвал и зная, че е нямало друг начин. Ама все пак, много малко хора знаят и за аргоновия лазер, безкръвна процедура и за 1 седмица си готов, според това, което са ми казвали.

georgi12
11-03-2013, 20:57
Eдин от безвредните методи е разстягане на отвора - бавно и внимателно - мануално. Разбира се - ако фимозата е в лека форма.
Ама ти си се мажи - спокойно , слагай повечко - за по-бърз ефект.

uspl
11-04-2013, 16:54
Здравейте! На 24 години сам и кожата в горната част на препуциума ми малко по - тясна. В нормално положение нямам проблеми с оголването. По време на ерекция също се получава само, че малко по - трудно и чувствам лек дискомфорт. Опериран съм от фимоза и тогава са ми отстранили гемчето. Не е нещо кой знае какво, но е леко неприятно. Може ли малко повече информация за процедурата по разтягане?

mcfe
11-04-2013, 18:57
Eдин от безвредните методи е разстягане на отвора - бавно и внимателно - мануално. Разбира се - ако фимозата е в лека форма.
Ама ти си се мажи - спокойно , слагай повечко - за по-бърз ефект.
Абе усещам нещо сарказъм тук. Иначе при мен е по-напреднaла от "почти ще го забеля". Изглежда точно като фигура B тк http://www.scielo.br/img/revistas/ibju/v31n4/a12fig01.gif

Така или иначе давай съвети, нека хората да се осакатяват, пък eби му мамата на алтернативни методи, нали? http://forums.data.bg/public/style_emoticons/default/unknw.gif

georgi12
11-05-2013, 08:32
Първото изречение не е сарказъм ` но второто определено е . Сам си направи изводите.

mcfe
11-05-2013, 13:13
Първото изречение не е сарказъм ` но второто определено е . Сам си направи изводите.
Прав си. Ще послушам един единствен човек от интернета, пък другите хилядите дето не са минали под ножа, а са ползвали кремчето лъжат и де факто нямат пенис вече.

Другояче не може да бъде http://forums.data.bg/public/style_emoticons/default/unknw.gif