PDA

View Full Version : Студентска бригада в САЩ



roma
10-29-2013, 09:31
Здравейте . Преди 2-3 седмици се записах за бригада в САЩ . Казаха ми , че трябва да издържа две интервюта като се говори на английски . Английския не мога да кажа , че ми е много зле обаче се притеснявам от едно бързо говорене и да не разбера нищо , и от това , че ще им говора като циганче български тук . Някои ако може да сподели какви въпроси най-чесно се задават ако може някак си да се подготва по-добре . Ще съм много благодарен ако някои сподели :)

just_smile_to_me
11-01-2013, 20:13
Имам много приятели, които ходиха на бригади в САЩ. Доколкото си спомням от тях въпросите не са толкова сложни и не изискват перфектен английски. Имай напредвид, че отговорите ти зависи как ще те преценят дали си потенциален имигрант или не. Ако си студент 1-2 курс шанса е по-голям да те пуснат.
Между другото в Аляска знам, че е по-високо заплащането, но пък там е по-хладно, няма плажове и т.н но то зависи за както отиваш :)

roma
11-04-2013, 17:22
Ами аз сам 3 курс и честно казано нямам намерение да оставам там . Получих някои въпроси които се предполага , че може да ме дадат . От фирмата ми казаха , че ще ми намерят работа като спасител на басейн и сигурно това няма да бъде на Аляска :D Пак и като разглеждах офертите забелязах , че и самолетния билет до Аляска е доста по-скъп от това което е за другите .