PDA

View Full Version : Защо мъжете са такива идиоти?



viktoria90
10-29-2013, 10:36
Имах около година връзка с едно момче,всичко беше супер ,влюбихме се ,обичахме се беше идеално почти 1 година,после нещата се развалиха,явно си омръзнахме ,започнахме да се лъжем и всичко се провали,карахме се доста ,наранихме се и сложихме край.Минаха 5-6 месеца от тогава ,ако не й повече не знам,чат пат сме си писали 1 път в месеца общи неща ,как си ,що си и само това.Преди около две седмици той започна да ме търси,да ми казва,че му липсвам ,че иска да се видим,че съжаявал ,че искал пак да имаме връзка и аз доста се позамислях,видяхме се няколко пъти,започна да ми звъни често,да ми казва,че се е променил,уговорихме се да се видим тези дни пак. Снощи с колеги от университета отидохме в една дискотека.Смяхме се ,танцувахме ,забавлявахме се и тръгнах нещо до тоалетна и минавам покрай едни сепарета и го виждам как е гушнал някакво момиче и я целува,направо изтръпнах толкова много ме заболя.И се затичах към тоалетната и едва дишах не знаех какво се случва .. след 5 минути излизам и той беше с нея пред мен... ,но беше с гръб и й говореше "Искам да останеш тази нощ при мен ,да те гушкам ,толкова ми е хубаво последните дни да бъда с теб,прекрасна си" ,при което имах чувството ,че ми се срина всичко само го заобиколих и го погледнах и той беше шокиран.,нищо не му казах и влязох вътре.След 10 минути ми писа да изляза отвън и аз го направих исках да видя какво ще ми каже.Той стоеше супер виновно и ми каза "Боли ли те? Ако да радвам се ,нека те боли,знаех че ще си тук и нарочно дойдох с нея,нека те боли ,както мен ме болеше като знаех,че си имаш нов приятел,че той те докосва,че той заспива до теб ,а не аз ,сега виждаш ли какво е ? " .. стоях и го гледах нищо не казвах.Той започна да повишава тон и да ми се кара ,защо мълча,защо не плача ,не ме ли боляло .. отвътре усещах толкова много болка,не знам как не се разплаках казах му само "Обичах те толкова много преди,но не мисля,че бих обичала човека в когото си се превърнал сега,дано това момиче те прави и наполовина щастлив колкото аз те правех" и се качих на 1то такси което видях. Не мога да спра да плача боли ме ужасно много не знам защо го направи ,не знам какво да правя ,ужасно ми е..

girlwithblueeyes
10-29-2013, 10:44
Стига с тези общи знаменатели .

Не мъжете са идиоти а мъжат на когато си попаднала ти е идиот .

Но пък той е свободен може да прави каквото иска . Ама поне да бъде мъж а не да казва че му липсваш .

viktoria90
10-29-2013, 11:01
Не знаех какво заглавие да напиша затова го написах по този начин.В никакъв случай не смятам ,че всички са идиоти.
Нека прави каквото иска,но защо по този начин ,не мога да го разбера,аз го обичах,обожавах беше прекрасен ,защо се държи така,защо иска да ме нарани и едва ли не да ме унижава.

girlwithblueeyes
10-29-2013, 11:06
Защото както казах той е идиот .
Точка .
Не е това начина да ти покажа че се чувства наранен от теб и новата ти връзка
В край на сметка тогава сте били разделени нали ? Всеки е свободен и може да прави каквото иска.

Обяснявам си го с това че има чувства към теб но държанието му е като на пълен тъпанар .

viktoria90
10-29-2013, 11:24
Да разделени сме от много време ,аз продължих напред или поне така си мислех,но след като го видях с друга просто беше ужасно.

girlwithblueeyes
10-29-2013, 11:26
И двамата според мен имате чувства един към друг . А каква беше причината да се разделите ?

viktoria90
10-29-2013, 11:29
Ами разстояние и изневяра. Сега ми писа да се видим след 3 часа на орлов мост .. дали да отида..?

girlwithblueeyes
10-29-2013, 11:31
Изневяра от негова или от твоя странна ?

viktoria90
10-29-2013, 11:33
И от двамата ,първо той ,после аз ..

girlwithblueeyes
10-29-2013, 11:37
Ами не не не ходи нямате бъдеще и няма какво да си кажете . Човек който обича не изневерява ако ще и 1000 хиляда километра да го делят от другарчето . По -добре всеки да си продължи по собственият път . Не разбирам подобни отношения обичат се и после си изневеряват и накрая след раздялата правят разни глупости защото уж били наранени .

viktoria90
10-29-2013, 11:40
Сгрешихме тогава ,но не знам мисълта да е с друга ме побърква.. не искам да бъде с друга :( Държа се като някакво малко момиченце,но просто не искам да е с друга ,не искам !

girlwithblueeyes
10-29-2013, 11:48
Остави го
Всеки да си живее живота

Niakoitam
10-29-2013, 11:49
Вие сте разделени.Не си дължите нищо попринцип,но щом е било показно а е искал да се върне

Вариант 1 Искал е да те накара да ти стане гадно и да започнеш да му тичкаш по гъза каквото гледам си все по-склонна да направиш.
2. Иска да си ви врътка по колкото се може на куп.

Той ти е изневерил. Значи не те е обичал достатъчно.
Ти си отвърнала. Значи не сте един за друг.

viktoria90
10-29-2013, 12:20
Ох да така трябва да направя ! Не трябва да мисля за него,въпреки че му казах ,че ще отида няма да отида !

greyli
10-29-2013, 18:04
Нормално е да не искаш да е с друга.Натова му се казва собственическо чувство.Докато не го видиш и не чуеш,че е с друга всичко е ок,но когато го видиш всичко се променя.Не значи,че го обичаш.Щом не сте заедно,щом сте си изневерили(няма значение кой на кого пръве изневерил) значи не трябва да иматенищо общо.Грешката в миналото е направена,няма реална причина да не се допусне същата грешка

DarkTemplar
10-29-2013, 18:04
Науката отдавна разсъждава по този въпрос и все още не е стигнала до еднозначен отговор.

an7raks
10-29-2013, 20:48
Щото така е по-интересно...
Всички мъже сме идиоти, а всички жени - курви, какво по-добро?

tori
10-29-2013, 20:57
Още една подобна тема за всички мъже и жени и си прерязвам вените с лъжица. Нито всички мъже са идиоти, нито женорята са курви. Следващият път отваряш широко очите.

baby_baby
10-30-2013, 13:28
Явно не си попаднала на точния човек за да казваш че всички са "идиоти"