PDA

View Full Version : Ситни пъпки по челото и брадичката



shoesaremydrug
10-29-2013, 11:02
Имам ситни пъпки по челото и брадичката, които не се махат , а отдавна съм излязла от пубертета. Даже пъпките стават все повече, и от време на време ми се появяват по 1 или по 2/на различни места по лицето и тялото/ вътрешни пъпки, които стоят като джонги... Иначе , забелязала съм, че когато съм само на ябълки- ситните пъпки/но само по челото/ намаляват, НО не изчезват напълно. Другия проблем са черните точки по носа,брадичката,бузите, челото...дори по раменете 0_o. Имам мазна кожа като цяло и доста чувствителна. СПЕШНО се нуждая от някаква козметика, която може да премахне всички тези несъвършенства по тялото ми. Дайте някакви отзиви за почистващите продукти на Гарниер примерно....ползвали ли сте серията Pure Activ или 3 in 1? Има ли доволни? Отворена съм и за всякакви други отзиви - стига да намеря правилната козметика, която да предотврати всички несъвършенства по кожата ми! Вие сте......какво да си взема??!??

malka_sladkka
10-29-2013, 12:43
И аз имах такъв проблем, пъпките ми изчезваха по никакъв начин, а кожата ми е суха и е странно. Спрях да ям сладко изцяло и за нула време пъпките изчезнаха. Като ям нещо сладко пак се появяват. Сигурна ли си, че проблема не е от храната?

shoesaremydrug
10-29-2013, 12:54
Може и от храната да е, но не изцяло. И аз не ям сладко.

Hayashi
10-29-2013, 13:01
Съвсем добронамерено те съветвам да не се мажеш с Garnier.

shoesaremydrug
10-29-2013, 13:13
Що?

kaRamella
10-29-2013, 18:09
Защото рядко помагат , особено за черните точки . Отиди на козметик, там ще ти махнат точките и тези ситни пъпчици. Направи няколко процедури и готово :)