PDA

View Full Version : Не го използвайте...



Elisa*DaY
10-29-2013, 14:09
Здравейте, момичета. Искам да ви споделя опита си с един продукт на Икаров, надявам се да е от полза на някой.
По принцип нямам проблеми с кожата на лицето, не съм имала пъпки в пубертета, не се омазнява, не е суха, не се бели... като цяло нямам никакви проблеми, освен някоя пъпка от време на време преди да ми дойде. От около 3 години използвам гел-пяна на рефан с хмел и салвия, за да си махам грима и съм си изключително доволна от него. Но реших да изпробвам един лосион на Икаров, тъй като съм много, много доволна от продуктите за коса. Въпросния лосион е с масло от жожоба и розова вода, отново за махане на грим. Но още след първото използване вечерта, на сутринта се събудих със сериозно белещ се нос, чело и брадичка. Около ноздрите кожата ми беше много зачервена и съответно решиш да прикрия зачервяването с коректор и пудра. След като си ги сложих усетих ужасно щипане, чак ми се наложи да измия грима си. Та... искам да ви кажа, че не ви го препоръчвам изобщо. Това си е, разбира се, мое лично мнение, кожата на всеки е различна, просто реших да ви споделя опита си. :)

baby_baby
10-30-2013, 11:44
Благодаря ти че сподели аз мисля да го пробвам гел-пяна на рефан с хмел и салвия, за да си махам грима

v.salvatore
10-30-2013, 15:34
''гел-пяна на рефан с хмел и салвия'' хубава ли е наистина ? И д/г колко струва :)

Elisa*DaY
10-30-2013, 16:46
Аз съм изключително доволна от гел-пяната. Поне моята кожа я понася много добре. От горе-долу 3 години си използвам само нея за махане на грим и почистване на лицето. Дори, поне при мен, го няма това досадно опъване на кожата след измиване. Струва около 5 лв. :)

malka_sladkka
10-30-2013, 18:46
За махане на грим ли е това нещо или за почистване след като вече е махнат грима, за остатъците?

Elisa*DaY
10-30-2013, 19:48
Става и за двете, аз го използвам за цялостно махане на грим.

malka_sladkka
10-31-2013, 08:46
И по очите ли?

Elisa*DaY
10-31-2013, 09:24
Да, само понякога едва едва щипе.