PDA

View Full Version : Според вас харесва ли ме???????



dudolin7
10-29-2013, 17:37
Според вас харесва ли ме????

Здравейте хора :Д Има едно момче което много харесвам ,той е толкова сладък ии като го видя просто се разтапям ....но той дали ме харесва ? Постояно се закача,говори на приятелите си за мен,пише ми в фейсбук веднага щом ме види сякаш е чакал да седна..Няколко пъти ме сръчка пред приятелите си,един път ме приклещи на стената но аз се измъкнах и естествено го отблъснах ...Като ме види започва да повтаря името ми докато не му обърна внимание или не му отговоря нещо ... Той е 2 годинки по голям от мен ...Според вас харесва ли ме???

DisappointedDreamer
10-29-2013, 17:40
Не и не иска да има нищо общо с теб.

..

annonimenn
10-29-2013, 21:31
естествено че да това само жена може да попита при тези обстоятелства ;d;d;d

an7raks
10-29-2013, 21:33
Има едно момче което много харесвам ,той е толкова сладък ии като го видя просто се разтапям .................
един път ме приклещи на стената но аз се измъкнах и естествено го отблъснах ...
Женската логика винаги ме е удивлявала!

Anonys
10-30-2013, 05:50
Женската логика винаги ме е удивлявала!

Нали.. И после и въпроси задава по форумите.. XAXA :D

Nakadah
10-30-2013, 07:33
Женската логика винаги ме е удивлявала!

+ 2 мил

baby_baby
10-31-2013, 12:21
може само да те иска да приятелка

an7raks
10-31-2013, 14:10
може само да те иска да приятелка

Да, ако е гей.

vampire*-*
10-31-2013, 16:53
Да,ако е гей.

А пък казвали,че жените имали кофти логика.. защо пък да бъде гей? Може просто да има симпатий към момичето,или пък наистина да я харесва,може да е точно в тази възраст,в която мисли всяко момиче за привлекателно и може би иска да си поиграе с нея.. Това,че някое момче не харесва дадено момиче,то не го прави гей. Има момчета,които не са готови за връзка, това не ги прави по-малко мъже..

xallsax
10-31-2013, 20:11
да и това е очевидно , ако едно момче ти обръща повече внимание на теб от останалите момичета и търси физическо докосване то определено има нещо !

karamaha
11-01-2013, 20:31
Ако те харесва, а се държи по този малоумен начин, значи е е...и нарциса. Търси изпробвана публика, пред която да изиграе поредната си себеутвърждаваща сценка, но на твой гръб! Комплексар! Ако не те харесва- по-страшно, подиграва се с теб пред верните си зрители. И в двата варианта се питам какво точно очакваш от него, още едно, две, три унижения??? Вие, жените, заслужавате малко повече романтика и ухажване от гореописания случай.

Баща Ти
11-01-2013, 20:52
А пък казвали,че жените имали кофти логика.. защо пък да бъде гей? Може просто да има симпатий към момичето,или пък наистина да я харесва,може да е точно в тази възраст,в която мисли всяко момиче за привлекателно и може би иска да си поиграе с нея.. Това,че някое момче не харесва дадено момиче,то не го прави гей. Има момчета,които не са готови за връзка, това не ги прави по-малко мъже..

You just went full retard.

an7raks
11-02-2013, 16:18
А пък казвали,че жените имали кофти логика.. защо пък да бъде гей? Може просто да има симпатий към момичето,или пък наистина да я харесва,може да е точно в тази възраст,в която мисли всяко момиче за привлекателно и може би иска да си поиграе с нея.. Това,че някое момче не харесва дадено момиче,то не го прави гей. Има момчета,които не са готови за връзка, това не ги прави по-малко мъже..
Хаха, не ми говори, моля те! :lol:
Съвсем друго имах предвид...