PDA

View Full Version : Разбираш,че обичаш някой истински, чак когато го загубиш..



pipsqueak
10-29-2013, 18:03
Здравейте, на 17години съм и съвсем на скоро прекъснах двугодишна връзка с приятеля си. На кратко, той беше първата ми любов. Живеем в два различни града, той е от Перник, аз от София, но това не ни пречеше, виждахме се 1-2 пъти седмично. В началото уж не беше нищо сериозно и той се държеше сякаш това е нещо за " по между другото", аз го обичах страшно много, с течение на времето колелото се завъртя и той започна да дава всичко за мен, правеше ми изненади, букети, подаръци, а на мен чувствата сякаш ми затихнаха. Исках всичко да е като преди, но някак си беше загубено. Търсех си причина да се караме постоянно, а той приемаше всяка моя глезотия и правеше и невъзможното за да сме в добри отношения. В крайна сметка се разделихме, но на рождения ми ден той все пак дойде с букет цветя, питайки ме дали нещата не могат да бъдат същите, аз го отпратих. Разделени сме вече от 2 седмици, още на 2рия ден той тръгна с някакво друго момиче. Когато видях това сякаш всичко се върна, знам, че е ужасно, но тя е с моето момче. Отвратително егоистично от моя страна е да го искам обратно след като вече съм го наранила, но това ме измъчва, той постоянно обяснява на приятелите ми, че е много щастлив, но сякаш е само показност. Искам да говоря с него, но фактът, че има друг човек до него не ми дава това право. Нима трябва да разваля неговото щастие заради моето? ..