PDA

View Full Version : Проблем



Dimityr901
10-29-2013, 19:10
Здравейте,
доста време крих, но вече искам да споделя с някой моят проблем...
От както се помня, членът ми не се забелва. Знаете, че има кожичка, но просто не се бели. Не знам точно как да го обясня... Може би е, защото не съм обрязан? Какво мислите? Какво трябва да направя?
Благодаря предварително!

ПС: Нито един от моите приятели не знаят, срам ме е да им кажа...

Rebel_Point
10-29-2013, 20:03
Е голямата работа. Фимоза се казва. Отиваш на лекар и той ще те оправи

Dimityr901
10-29-2013, 20:08
Значи не е проблем, така ли? С операция ли се оправя?

mcfe
10-29-2013, 20:24
Джанъма отгоре има да учи още много. Макар, че няма да умреш или да заразиш някого с това, фимозата все пак си е сериозен проблем, защото в 99% от времето, няма да можеш да правиш секс комфортно, а ако недай си боже го забелиш със сила и в следствие да имаш ерекция, може да ти спре кръвта, да посинее и реално да ти го резнат.

Тук имаш три-четири опции - обрязване на цялата кожа, малък разрез за да можеш да забелваш, обрязване с аргонов лазер или да пробваш с кортикостероиден крем.

Dimityr901
10-29-2013, 20:31
Ти коя опция би ми предложил?

me22
10-29-2013, 20:40
Джанъма отгоре има да учи още много. Макар, че няма да умреш или да заразиш някого с това, фимозата все пак си е сериозен проблем, защото в 99% от времето, няма да можеш да правиш секс комфортно, а ако недай си боже го забелиш със сила и в следствие да имаш ерекция, може да ти спре кръвта, да посинее и реално да ти го резнат.

Тук имаш три-четири опции - обрязване на цялата кожа, малък разрез за да можеш да забелваш, обрязване с аргонов лазер или да пробваш с кортикостероиден крем.



кво има общо между кортикостероиден крем с фимоза ?

mcfe
10-29-2013, 20:49
кво има общо между кортикостероиден крем с фимоза ?

Използва се за лекуване на фимоза, крема прави кожата по-еластична. Не е гарантирано, ама е по-безболезнения вариант.

kaRamella
11-01-2013, 20:02
Отиди на уролог, сподели за проблема си и вземете мерки...
За бога , как пишкаш щом не се забелва?

hristo568
02-14-2014, 15:17
Виж приятелю и аз имах същия проблем вземи си направление от личния лекар отиди на уролог да те прегледа да ти каже какво е най-добре да се направи след като си вземеш направление нищо не се плаща поне аз не съм дал и 1 стотинка само за преглед при уролог 20-30 лв. При мен беше операция,а и това си заслужава най-много другото за мен няма смисъл(онова с кремовете и другите работи не че няма да стане ама най-добре операция не е страшно,а след операцията аз съм много доволен)Аз бях с упойка не усещаш нищо първия ден е превързан(мисля,че беше с марля и отгоре лепенки) на 2-3 се махаше мисля и се кисне в чай от смрадлика понеже има конци и до седмица ли колко беше те се разграждат и си като нов.Моето мнение е да не отлагаш,то и аз малко така правих,ама няма смисъл ще ти е доста трудно да правиш секс в това състояние,а ако се притесняваш,че обрежеш ли се все едно,че си мюсюлманин това са глупости понеже и Христос е бил обрязан.След операцията просто ще ти е по-чувствителен все едно имаш рана като се докосва до нещо нали знаеш какво е чувството не е болка за умиране даже не е болка,така че смело и не се притеснявай гледах да съм максимално изчерпателен,за да може с каквото мога да ти помогна ако имаш още въпроси питай.Късмет ти пожелавам и е хубаво,че си се решил да го споделиш ;)