PDA

View Full Version : РУСА КОСА



zvezdomiraa
10-29-2013, 20:46
Здравейте!Обръщам се предимно към момичетата.Искам да се изруся.Бях средно кестенява и се боядисах с руса боя ''MM beauty blond 00'',не съм доволна от резултата.Косата ми стана по светла,но искам да стане хубаво русо не бяло ,не много тъмно ами средно.Моля ви кажете ми какво да правя не ми се дават излишни пари по фризьори.Кажете ми хубава ,евтинка боя при която да стана руса,че ми писна.

katalia3
10-30-2013, 12:35
Здравей, няма как да си доволна от резултата, защото да станеш от кестенява ,руса,само с боя е много трудно. Не е да решиш от блондинка да станеш брюнетка. Може да не ти се дават излишни пари за фризьор, ама все пак това е косата ти и можеш много да я изтощиш ако си правиш сама експерименти и то да ставаш руса. По принцип за да станеш от кестенява руса, първо трябва да изсветлиш косата с блондор или с някаква друга процедура, която може би се прилага от фризьори. Ако искаш да го постигнеш само с боя, трябва да се боядисаш доста пъти сигурно за да стане нещо и може би дори няма да стане светла на всякъде. Не използвай само евтини бои защото това още повече ще ти съсипе косата. За мен е по добре да отидеш и да попиташ добър фризьор, който да ти даде мнение.

baby_baby
10-30-2013, 20:29
От първия път няма как да ти стане веднага цвета който искаш пробвай май беше с перхидрол обаче много гори косата

plu6inka
11-03-2013, 13:35
от кестенява да станеш руса не е много трудно вие чак на фризьор я пращате..аз съм се боядисвала много пъти и също от кестенява станах руса. Използвах на palette 219 номер , но в момента е променена и не хваща от тъмно, затова ти препоръчвам на Garnier най-светлата платинено русо пише не се сещам за номера , наистина много изсветлява и ти прави мека косата ще останеш доволна. :)