PDA

View Full Version : Как да си го поискам ;дд Леки усложнения ... :(



skozy
10-30-2013, 08:06
Момичето е девствено. Разликата ни е 2 год. Тя 16, аз 18 . Ходим от 3 месеца (там някъде) . Говорили сме по темата пряко и нищо (Категоричното "НЕ"). Като преди "Не-то" ми каза, че много го искала ама същевременно не иска. Пробвал съм шано историите с " - Ай в нас да гледаме филм! " " - Може ли да се отбием до нас имам малко работа" . При всеки такъв намек пуска спирачките и докато не минат 20 мин. да оттихне темата се държи студено с мене ;дд .
Преди седмица се натискахме и като по чудо си даде котето ( като се има в предвид, че друг път се е дърпала) само да и го мачкам. Тя малко се заигра с малкия. Опитах се да я навия за орален секс ,но малкия се размина само целувка ;дд . Работата е там, че исках да си хвана невинно, девствено момиче... и да имам го ама проблема е, че от доста време (5м.) аз не съм отпускал и не смятах, че така ще ме пере съчмата. Та дайте некфи идей пичове и пички, як дискомфорт имам ;д

Зъбчето
10-30-2013, 09:16
Продължавай само така. Дразни я много, но не настоявай за секс. Даже може да я дразниш, и после да спираш и да ѝ казваш, че ти е казала, че не трябва и не може, трябва да спрете и така. В някакъв момент ще се предаде сама ;) Просто трябва да си търпелив и да не настояваш.

DisappointedDreamer
10-30-2013, 09:58
Ебахти тъпака.

За какво си искал невинно, девствено момиче? И щом като искаш секс в момента, а момичето не ти го дава, просто я зарежи. Много по-добре ще бъде без такъв идиот като тебе.

GiveMeLove
10-30-2013, 10:41
Ебахти тъпака.

За какво си искал невинно, девствено момиче? И щом като искаш секс в момента, а момичето не ти го дава, просто я зарежи. Много по-добре ще бъде без такъв идиот като тебе.

Защо да е тъпак.. На мен ми беше мечта като малък, но така и не се случи.. Все ги намирах разни ебалници.. :)

Cloud9
10-30-2013, 11:03
Не разбирам каква е тая мечта да имате девствено момиче?!първо нея ще я боли на 100 процента!Второ ще се дърпа доста време,защото не е чакала толкова време за да си даде цветето на първия срещнат дето й намеква.Трето,гадни сте ако настоявате въпреки че не е готова.После ще има теми "Да му пусна ли?".За момичетата първият път е по-специален и трябва да е с някой,който не е с нея само за да си сбъдне детската мечта.Или спри да я притискаш или я зарежи иси търси по-оборотни,защото няма как да стане.Пък и не виждам лошо в това да си втори,а не първи,например.

Hidayet
10-30-2013, 11:10
Ебахти тъпака.

За какво си искал невинно, девствено момиче? И щом като искаш секс в момента, а момичето не ти го дава, просто я зарежи. Много по-добре ще бъде без такъв идиот като тебе.

+1

Наистина по-добре я зарежи. Това си е направо гавра. Да си с едно момиче само за да я наебеш. Ако наистина искаше да си с нея, защото изпитваш някакви чувства, нямаше така да броиш времето. Жалък си. Вземи си хвани някоя разпрана мърла, вместо да се занимаваш с момиче, имащо някаква стойност.

anonymous708973
10-30-2013, 11:14
Стига бе, хора. Защо решихте, че само затова я е хванал? Личи си, че и тя иска, ама я е страх. 100% й минава през ума, все пак си има и приятел и едва ли мисли, че някой ще я сметне за лека.

Авторе, наблягай на действия, не на разговори. Първият съвет беше добър.

baby_baby
10-30-2013, 11:36
Просто още не е готова нормално да се дърпа

NissaN
10-30-2013, 11:50
Рано или късно ще ти пусне както стана и при мен.

girlwithblueeyes
10-30-2013, 11:52
Ебахти тъпака.

За какво си искал невинно, девствено момиче? И щом като искаш секс в момента, а момичето не ти го дава, просто я зарежи. Много по-добре ще бъде без такъв идиот като тебе.

Това

fire_magic
10-30-2013, 12:00
Продължавай само така. Дразни я много, но не настоявай за секс. Даже може да я дразниш, и после да спираш и да ѝ казваш, че ти е казала, че не трябва и не може, трябва да спрете и така. В някакъв момент ще се предаде сама ;) Просто трябва да си търпелив и да не настояваш.

Подкрепям това мнение.

DirtyDirty
10-31-2013, 11:43
Абе ти нормален ли си бе? Наистина може и да го иска но може би се страхува и може би се чувства малка още ако я обичаш наистина ще си чакаш колкото е нужно, а тя ще ти се отдаде когато е готова.Аман от идиоти.За момичета първият път трябва да е с някой, който я обича и да бъде специално, а не да я наебеш и да си тръгнеш.Ако я обичаш просто чакай подходящия момент :)

Auriss
10-31-2013, 12:23
Милият .... ;д

Приятелките й, с които излиза, ако и те са девствени е нормално да се притеснява. Ако движите с различни компании в свободното си време пробвай да я вкараш малко сред твоите приятели. Все ще се отпусне на тази тема, особено ако има и други момичета, които не са девствени, че да може да си каже някоя приказка с тях. Т'ва де да знам ... в някъв краен случай. Просто идея.

Иначе първият съвет си беше на място.

GiveMeLove
10-31-2013, 15:40
Алкохол, бате.. Пийнете си, ще ви се прииска, после и отсечи цветето, запомнящо се!

BlackEyedPeas
10-31-2013, 15:50
Ти си много зле, момичето трябва да те зареже по-скоро.

Fisherman
10-31-2013, 17:25
Стига бе, хора. Защо решихте, че само затова я е хванал? Личи си, че и тя иска, ама я е страх. 100% й минава през ума, все пак си има и приятел и едва ли мисли, че някой ще я сметне за лека.

Авторе, наблягай на действия, не на разговори. Първият съвет беше добър.

По тва държание,мога да ти кажа,че не го иска.

Пак имаме ситуацията на жертва и егоист.

NomNomNom
10-31-2013, 17:41
Интересно обаче защо се дърпа.
Дали заради приятелки, родители, или не смята че си специален.

Шервай развитие като има.

GOOOSHKATA
11-01-2013, 09:59
ако съдим по възрастта според мен вече трябва да е готова, изчакай още малко и през това време и покажи повечко любов и е твоя :) успех и наслука ;д

Sladorina123
11-02-2013, 10:29
И аз бях така по същия начин с приятеля ми, също се дърпах и цупех, ако наистина искаш да си с нея, просто и дай време. Често пъти постоянното коментиране на тази тема не е решение, няма да я убедиш така. Просто бъди мил с нея, убеди я че нямаш против да изчакате, че я подкрепяш в решението и след известно време сама ща го поиска, гледай да я отпуснеш максимално, успех :)

skozy
11-06-2013, 11:46
Хейтърите да се фъкат... Обичам си момичето и това, че бих искал да има нещо повече между нас не означава, че не я обичам.... та да ...Пичове и пички запозна ме с тяхните. Доста неочаквано, но се случи... а до колкото секса ... амииии когато дойде ще дойде..няма да го върна ;дд

doridori
11-14-2013, 16:27
успех пичага