PDA

View Full Version : Странни сънища и явления...



zlonamerena
10-30-2013, 12:08
Не знам, дали точно тук е мястото да пиша....
Здравей те, моят проблем е в това, че преди 3 години почина дядо ми и преди 6 месеца баба ми, и двамата починаха от рак... много си ги обичах и двамата и наистина много ми липсват! След като дядо почина чак на втората година започнах да го сънувам, а баба ми от както е починала в рамките на тези 6 месеца, я сънувам през две-три нощи, и винаги ми говори и ми се усмихва както и приживе беше. Тя до последно вярваше,че ще оздравее и ще живее, но за жалост.. почина... И в съня ми тя постоянно ми казва, че ще се оправи, че не иска да умре, че ще живее още. В очите и виждам онези искри който бяха и преди, че в нея живее живот! .. Не знам какво означава това... но само аз я сънувам от всички, само в моят сън се появява, всеки път когато имам възможност, ходя на гроба й, паля свещ, говоря и ... Има и друго, преди тя да почине,започнах да усещам неща, като например, че ще стане нещо лошо.. започнах да си мисля в ума си неща, който в рамките на 5 минути след това ставаха, мислех си изречения или думи, който не съм ги казвала, а в рамките също на няколко минути, някой ми ги казва или пише. Започнах да мисля същото, което приятелите ми казват, след като аз вече съм си го помислила .. и това всичкото много ме учудва вече, не знам какво става с мен... Преди ме беше страх от тъмното, но след като почнах да сънувам и да пречувствам, всичко стана по различно. Някой може ли да ми каже, на какво се дължи това? Имали ли сте същия проблем?