PDA

View Full Version : Странни сънища и явления...



zlonamerena
10-30-2013, 14:29
Не знам, дали точно тук е мястото да пиша....
Здравей те, моят проблем е в това, че преди 3 години почина дядо ми и преди 6 месеца баба ми, и двамата починаха от рак... много си ги обичах и двамата и наистина много ми липсват! След като дядо почина чак на втората година започнах да го сънувам, а баба ми от както е починала в рамките на тези 6 месеца, я сънувам през две-три нощи, и винаги ми говори и ми се усмихва както и приживе беше. Тя до последно вярваше,че ще оздравее и ще живее, но за жалост.. почина... И в съня ми тя постоянно ми казва, че ще се оправи, че не иска да умре, че ще живее още. В очите и виждам онези искри който бяха и преди, че в нея живее живот! .. Не знам какво означава това... но само аз я сънувам от всички, само в моят сън се появява, всеки път когато имам възможност, ходя на гроба й, паля свещ, говоря и ... Има и друго, преди тя да почине,започнах да усещам неща, като например, че ще стане нещо лошо.. започнах да си мисля в ума си неща, който в рамките на 5 минути след това ставаха, мислех си изречения или думи, който не съм ги казвала, а в рамките също на няколко минути, някой ми ги казва или пише. Започнах да мисля същото, което приятелите ми казват, след като аз вече съм си го помислила .. и това всичкото много ме учудва вече, не знам какво става с мен... Преди ме беше страх от тъмното, но след като почнах да сънувам и да пречувствам, всичко стана по различно. Някой може ли да ми каже, на какво се дължи това? Имали ли сте същия проблем?

heartshapedbox
10-30-2013, 16:17
Моите съболезнования.

Сънуваш ги, защото ти липсват. Не мисля, че това е проблем, радвай се, че шестото ти чувство е по-развито.

Mary_Jane_69
10-30-2013, 18:08
Интуицията ти се е развила в течение на обстоятелствата през миналото, чудела си се как можеш да усетиш дадено събитие преди реализирането му и си търсила начин на разбиране, съзнато, или не, главата ти свиква да предчувства, няма точно определен начин, по който "отключваш" способността, но главно идва от мисълта за пророкуването на събитията.
Според Фройд, сънят е нереализираното желание от деня, изминал период и контрастен спомен за нещо, което не се е случило, но си искал (примерно). Чрез сънищата ти го изживяваш, макар и само докато тялото ти си почива.
Не се отдавай на много вглеждане в това, какво ти предстои. Не го превръщай в мания, опасно е.

NissaN
10-31-2013, 08:35
Сънуваш ги защото ти липсват