PDA

View Full Version : Госпожата ме хвана да преписвам



vampire*-*
10-30-2013, 15:43
Може би ще ви се стори странно, защо по дяволите едно четиринадесет годишно момиче се плаши,че госпожата я е хванала да преписва..
Такам.. Умна съм,не съм зубър,но си уча уроците и се опитвам да бъда максимално концентрирана върху училището. Във вторник имахме тест по География,аз твърдях,че съм си преговорила перфектно раздела и.. Дадоха ни теста,не беше особено лесен. С една приятелка се затруднихме върху една задача. Опитвахме се да отговорим, но не стана, сетихме се,че тетрадката и е отдолу и аз, смелата, отворих я,а в това време госпожата ме видя и ми каза " Не се преписва в моя час,каквото си научила,това" Така и не видях отговора. Отговорих си, свърших задачата,която беше и след това ми бе правилна,проблема е там, дали госпожата ще си промени мнението към мен, или ще ми смъкне една единица? А пък тя учила и брат ми, а познавам и приятелите му,каза,че ако направя нещо ще ги изложа и т.н... Чувствам се кофти

amaz1nG
10-30-2013, 15:45
Прекалено много се притесняваш.

П.С. Преписването носи рискове. Дори да ти смъкне единици за следващия път ще знаеш.

heartshapedbox
10-30-2013, 16:19
Нищо няма да ти смъкне, щом не ти е взела работата на момента.

Hayashi
10-30-2013, 16:36
Извиняваш ѝ се и ѝ казваш, че няма да се повтаря. Все пак излез от ситуацията с достойнство.

an7raks
10-30-2013, 17:11
Не си й първата, повярвай! Ако не си се правила на нагла ще го забрави до другия ден, не се притеснявай! ;)

shmatarok
10-30-2013, 17:39
Споко, нищо няма да ти стане, най-много като ти връща теста да ти каже нещо. Ако не си от набиващите се на очи ученици, и това ще ти се размине. Не се шашкай.

Hidayet
10-30-2013, 18:52
Извиняваш ѝ се и ѝ казваш, че няма да се повтаря. Все пак излез от ситуацията с достойнство.

+1

Пък и бъди благодарна, че си се разминала само с това. Повечето ти анулират работата и ти поставят двойка.

Котка.
10-31-2013, 13:02
Уау, и правиш тема за това ? :Д

Ospi
11-02-2013, 21:43
Ами да ти кажа спукана ти е работата. Мен така веднъж като ме хванаха ме изключиха, даскала ме наби и трябваше да се храня със сламка 1 месец.

OoVasKoO
11-02-2013, 21:44
Уау, и правиш тема за това ? :Д
ние можем да се измъкваме, ама на "читанките" им е кофти като ги хванат