PDA

View Full Version : Ива Нормалната



StringTheoryPracticist
10-30-2013, 17:28
Постулирам, че си много нормална, не грабваш вниманието и не правиш впечатление. Опровергай ме, предизвиквам те.

Ivaaaaa
10-30-2013, 17:34
ама нали знаеш, че е грозно човек сам...да се хвали :oops:

изявявам се като доста толерантна, правя се на добра
...понякога споря само, за да съм на различно мнение, да съм наопаки, макар да знам или да осъзная в последствие, че не съм права...

и те така 8-)

по-добре другите да кажат

Баща Ти
10-30-2013, 17:34
Има игра :о

Fisherman
10-30-2013, 17:35
Ми аз мисла че може да стане нещо за една нощ

Mary_Jane_69
10-30-2013, 17:37
^повече не й ли даваш :о :Д:Д:Д:Д

Баща Ти
10-30-2013, 17:39
^повече не й ли даваш :о :Д:Д:Д:Д

А ти сигурно ще си кумата.

Mary_Jane_69
10-30-2013, 17:44
~meh.

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 17:49
Колкото повече пишеш, толкова по-нормална ми изглеждаш - противно на очакванията ми, защото с всеки пост очаквам да напишеш нещо, което тотално ще ми промени впечатлението.

Все още чакам да ми кажеш за нестандартните позиции, които заемаш :с ето някои от моите:

Подкрепям легализирането на тревата ИЛИ ако ще е нелегална алкохола да стане нелегален също (г/д ок ще съм с това за алкохола), легализирането на хапчета които нямат много по-силни странични ефекти от тези на кафето (доста такива са класифицирани като наркотици, но всъщност са полезни за здрави хора), налагане на правителство което взима решения само по научни доказателства, прекратяването на олимпийските спортове, забрана на религиите (чрез кампания която ще постигне това успешно), наливане на огромни средства в ефективни charity-та и закриване на неефективни, експерименти върху хора даже със значителен риск за живота (ако спасените в резултат се очаква да се повече от убитите), убийството на човек против волята му ако това ще спаси повече от един човек, заместване на човешки органи с механични части (ако работят по-добре), въвеждане на безсмъртието (след като се пренаселим ще колонизираме други планети), промяна на мозъка из основи, промяна на начина по който работят емоциите, смесването на мозък с компютър.......... и много други

П.С. Всъщност сега се сетих за един момент в който прояви нещо не напълно нормално! Уау!

едит: пропуснах да добавя и въвеждането на компютри по-умни от хората, които ще вършат над 99% от интелигентната работа (и вероятно повечето от ръчната работа ще се извършва от роботи също)

Баща Ти
10-30-2013, 17:52
Прекратяване на олимпийските спортове?!?!?!?!

Ivaaaaa
10-30-2013, 17:53
кой е този момент?
оф, не сега плс
не мога да се обяснявам с такова главоболие
може доста да се спори по тези неща, които каза

Фишка,след извинението мислех, че има останала някъде много дълбоко в теб форма на достойнство и дори ми се беше вдигнал в очите, защото се изисква да имаш добри качества, за да го направиш

обаче ти постъпваш (оф, не съм свикнала да употребявам такива думи, ноо..) като п***а
жалкар



тряя да си някъв много хубав, а аз да съм много пияна, за да стане нещо

DarkTemplar
10-30-2013, 17:54
Предлагам отсега да основете НПО "Аутизъм без граници".

Баща Ти
10-30-2013, 17:57
Предлагам отсега да основете НПО "Аутизъм без граници".

ПЛС, в моето даскало има едно такова момче и няма нищо смешно в хумора ти.

Ivaaaaa
10-30-2013, 17:58
Предлагам отсега да основете НПО "Аутизъм без граници".


хумора ти не струва :/

кво саа, защо се набутваш?

DarkTemplar
10-30-2013, 17:59
Авторът се определя като аутист (което е доста съмнително), обърнете се към него.

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 18:01
Прекратяване на олимпийските спортове?!?!?!?!
Има много начини да се придобива доста повече щастие с доста по-малко ресурси. Всъщност исках да кажа прекратяването на всякакви физически спортове, да включително футбола, както и повечето интелектуални спортове защото са също толкова безполезни.

кой е този момент?
оф, не сега плс
не мога да се обяснявам с такова главоболие
може доста да се спори по тези неща, които каза


Предлагам отсега да основете НПО "Аутизъм без граници".
Както каза един фр, аз съм последния бос в Autismland.

@Баща Ти: обикновено се говори за високофункциониращ аутизъм, той не включва умствена изостаналост. А и аутистите не биха искали да се изпитва съжаление към тях, никой не иска това.

DarkTemplar
10-30-2013, 18:03
Всъщност исках да кажа прекратяването на всякакви физически спортове, да включително футбола, както и повечето интелектуални спортове защото са също толкова безполезни.
So gay...

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 18:05
THE HATE HAS BEGAN!

Авторът се определя като аутист (което е доста съмнително), обърнете се към него.
Често казвам на шега, че съм аутист ^^

Баща Ти
10-30-2013, 18:06
Спортовете са безполезни?

fUcKsMiLe
10-30-2013, 18:07
промяна на мозъка из основи, промяна на начина по който работят емоциите, смесването на мозък с компютър

Зарко, това са някак.. добри идеи, но не мислиш ли, че са доста плашещи? о.о
В смисъл, примерно това да ти променят емоциите, ти какво точно имаш в предвид?
А последното би било доста интересно.
Бих искала да видя нещо такова (на живо), но не мисля, че ще го доживея.

DarkTemplar
10-30-2013, 18:08
Често казвам на шега, че съм аутист ^^
Знам, но половината тук са слабоумни и не могат да зацепят за какво иде реч. Затова.

И все пак НПО-то звучи перспективно. ;)

Ivaaaaa
10-30-2013, 18:08
олимпийските игри...нещо по-тъпо можеше ли да предложиш?
гледал ли си някога изобщо?

нямам търпение да почне зимната олимпиада в Сочи, а биатолна почва на 24-ти този месец както всяка година в Йостерзунд...ако някой ми отнеме това удоволствие да гледам това велико състезание бих го убила, честно

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 18:09
Полезно е да тренираш, безполезно е да ги гледаш. А и идеята е глупава, някви си се надпреварват за това кой е спечелил най-много от генетичната лотария. Плюс това има много късмет, така че даже не е добро състезание.

DarkTemplar
10-30-2013, 18:09
Предвид рекордно високите температури напоследък, в Сочи май ще разчитат на изкуствения сняг.

Ivaaaaa
10-30-2013, 18:11
Полезно е да тренираш, безполезно е да ги гледаш. А и идеята е глупава, някви си се надпреварват за това кой е спечелил най-много от генетичната лотария. Плюс това има много късмет, така че даже не е добро състезание.

ти изобщо не можеш да разбереш, тъй като ... както и да е


а в Сочи си има сняг, а и то олимпиадата почва май края на януари ако не се лъжа
ох, нямам търпение

Баща Ти
10-30-2013, 18:11
Полезно е да тренираш, безполезно е да ги гледаш. А и идеята е глупава, някви си се надпреварват за това кой е спечелил най-много от генетичната лотария. Плюс това има много късмет, така че даже не е добро състезание.

Надпреварват се кой има найдобър фармацевтичен институт зад себе си. Не разбрах защо спортовете са безполезни.

OoVasKoO
10-30-2013, 18:12
Полезно е да тренираш, безполезно е да ги гледаш. А и идеята е глупава, някви си се надпреварват за това кой е спечелил най-много от генетичната лотария. Плюс това има много късмет, така че даже не е добро състезание.
Полезно е да се учиш от професионалистите в някои спортове. Пример: тенис на корт, тенис на маса и т.н.

an7raks
10-30-2013, 18:14
От идеите ти само това с машините и хората е добро, другото са някакви идиотщини.
Ива е изключително различна! Не всеки има избирателно главоболие.

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 18:21
Зарко, това са някак.. добри идеи, но не мислиш ли, че са доста плашещи? о.о
В смисъл, примерно това да ти променят емоциите, ти какво точно имаш в предвид?
А последното би било доста интересно.
Бих искала да видя нещо такова (на живо), но не мисля, че ще го доживея.
Всичко което изброих е напълно възможно да го доживея. Но аз искам да съм безсмъртен (което е много възможно), така че нормално.

Това с емоциите е очевидно за всеки който е чел еволюционна психология. Емоциите ни са оптимизирани за това да създаваме поколение, което представлява максимална част от човечеството. Примерно, няма ли да е по-добре ако не ми е скучно да работя, ако работя по 10 часа на ден, 6 дни в седмицата (щото съм строител примерно)? А някои емоции имат изключително гаден ефект върху човечеството, примерно тия gang rape-ове в Индия не са някакви нечовешки неща, напротив, участниците ги вършат защото следват човешките си инстинкти.

олимпийските игри...нещо по-тъпо можеше ли да предложиш?
гледал ли си някога изобщо?
Гледал съм ги, аргумента ми е, че има начини за постигане на много по-добри резултати с много по-малко ресурси и странични ефекти. Всъщност обичам да гледам няколко вида спорт, най-вече неща от типа на кикбокс и MMA, но мога да изброя много неща, които намирам за по-забавни и са по-евтини за създаване.

@антракс: ако звучаха добре на средностатистическия човек нямаше да са controversial.

Изненадвате ме с тва с машините, мислех че повечето хора харесват това което е """ естествено """, а всичко друго е продукт на Сатаната

Ivaaaaa
10-30-2013, 18:26
От идеите ти само това с машините и хората е добро, другото са някакви идиотщини.
Ива е изключително различна! Не всеки има избирателно главоболие.

нали ти казах, че не искам да имаме никакъв двустранен контакт?
имам ужасен синузит, проблем?


СТП (тва ти е малкото име вече :D), защо трябва да е евтино? да знам болни и гладуващи деца бла-бла
тук съм малко в противоречие със себе си, но защо искаш да пестиш от спорт и за какво?

хареса ми това за религиите
аз съм атеистка
в едно мое есе бях пробутала някаква такава идея 8-)

an7raks
10-30-2013, 18:28
@антракс: ако звучаха добре на средностатистическия човек нямаше да са controversial.

Изненадвате ме с тва с машините, мислех че повечето хора харесват това което е """ естествено """, а всичко друго е продукт на Сатаната
Ти сериозно ли не си в ред? Нали се сещаш, че не сме в средновековието...
Ако ти кажа, че ми звучи добре идеята за трета световна и намаляването на населението на земята до 1млрд. д., за да се живее по-охолно, значи ли че съм различен и то в добрия смисъл на думата?

an7raks
10-30-2013, 18:29
нали ти казах, че не искам да имаме никакъв двустранен контакт?
имам ужасен синузит, проблем?

Нали ти казах колко точно ми пука?

Mary_Jane_69
10-30-2013, 18:34
Изненадвате ме с тва с машините, мислех че повечето хора харесват това което е """ естествено """, а всичко друго е продукт на Сатаната

Нямаш право на изненада, при положение че роботите са предреченото бъдеще от години.

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 18:35
@Ива: в днешни дни, един човешки живот може да се спаси за $2300-2500, източник: http://www.givewell.org/international/top-charities/AMF . Знаеш ли колко струват едни олимпийски игри?


Ти сериозно ли не си в ред? Нали се сещаш, че не сме в средновековието...
Ако ти кажа, че ми звучи добре идеята за трета световна и намаляването на населението на земята до 1млрд. д., за да се живее по-охолно, значи ли че съм различен и то в добрия смисъл на думата?
Значи че най-вероятно си различен, но в лош смисъл на думата. А има шанс да няма нищо лошо в убежденията ти - това е ако ценностите които си задаваш не са взаимно противоречащи се, в което се съмнявам, защото за да е истина това, най-вероятно няма да имаш нищо напротив да страдат твои близки.

fUcKsMiLe
10-30-2013, 18:36
...

Възможно е, но още не е станало.

Относно еволюционната психология.. не съм чела. :Д
Интересно ^^

Ivaaaaa
10-30-2013, 18:40
@Ива: в днешни дни, един човешки живот може да се спаси за $2300-2500, източник: http://www.givewell.org/international/top-charities/AMF . Знаеш ли колко струват едни олимпийски игри?


даа, знам, знам
нали не ги пропускам...

все още не разбирам какъв ти е проблема с това?
за какво искаш да се дават пари?
представи си света без спорта, какъв би бил, как би изглеждал?

an7raks
10-30-2013, 18:41
Значи че най-вероятно си различен, но в лош смисъл на думата. А има шанс да няма нищо лошо в убежденията ти - това е ако ценностите които си задаваш не са взаимно противоречащи се, в което се съмнявам, защото за да е истина това, най-вероятно няма да имаш нищо напротив да страдат твои близки.
Не четеш, казах АКО..., а не че това са ми убежденията. Исках да ти кажа, че не всяка глупост е нещо необикновено и добро.

an7raks
10-30-2013, 18:42
представи си света без спорта, какъв би бил, как би изглеждал?
Същия.

Баща Ти
10-30-2013, 18:46
Същия.

Щяхме да изглеждаме като дебелата част от населението на САЩ.

Mary_Jane_69
10-30-2013, 18:46
все още не разбирам какъв ти е проблема с това?
за какво искаш да се дават пари?
представи си света без спорта, какъв би бил, как би изглеждал?

Накратко.
Понеже хората се стремят към рационализация на битовите си дейности, ще имат повече време за актуализации на мисленето. Тоест ще станат по-продуктивни в технологиите, телепатии, левитации и такива неща. Ще отключат способности, за които са се говорили митове и легенди, ще създадът и такива, за каквито не са подозирали прадедите им. Ще спрат да си говорят, защото вече всичко ще им бъде ясно и речта ще изчезне. Боли ги хуя за спорта, като те ще могат с мисълта да контролират телата си.

Ivaaaaa
10-30-2013, 18:47
Същия.

вярвай си
ти ходиш ли на фитнес?
защо ни е спорта изобщо? защо ни е да се възхищаваме на великите спортисти и да се стремим да бъдем като тях, защо ни е да си поставяме високи цели, да бъдем дисциплинирани, да се усъвършенстваме, ЗАЩО питам АЗ?

an7raks
10-30-2013, 18:48
Щяхме да изглеждаме като дебелата част от населението на САЩ.

Да, ама светът щеше да е същия. Пак щеше да има бедни и богати, красиви и грозни, добри и лоши, етц...

Баща Ти
10-30-2013, 18:48
Накратко.
Понеже хората се стремят към рационализация на битовите си дейности, ще имат повече време за актуализации на мисленето. Тоест ще станат по-продуктивни в технологиите, телепатии, левитации и такива неща. Ще отключат способности, за които са се говорили митове и легенди, ще създадът и такива, за каквито не са подозирали прадедите им. Ще спрат да си говорят, защото вече всичко ще им бъде ясно и речта ще изчезне. Боли ги хуя за спорта, като те ще могат с мисълта да контролират телата си.

Ако едно нещо противоречи на законите на физиката, независимо колко се усъвършенстваш, няма как да стане. Поне не и във вселената, която живеем.

an7raks
10-30-2013, 18:49
вярвай си
ти ходиш ли на фитнес?
защо ни е спорта изобщо? защо ни е да се възхищаваме на великите спортисти и да се стремим да бъдем като тях, защо ни е да си поставяме високи цели, да бъдем дисциплинирани, да се усъвършенстваме, ЗАЩО питам АЗ?

Не, петобой тренирам, ама никога не съм се възхищавал истински на някого, пък камоли да се стремя да бъда като него. За да си поставям цели и да се усъвършенствам не ми е нужен никого.

Mary_Jane_69
10-30-2013, 18:50
Ако едно нещо противоречи на законите на физиката, независимо колко се усъвършенстваш, няма как да стане. Поне не и във вселената, която живеем.

Не можеш да бъдеш сигурен.

Баща Ти
10-30-2013, 18:50
Не можеш да бъдеш сигурен.

Мога.

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 18:51
не мога да разбера как след нещата които изписах още говорите за спорт. СМЯТАМ ЧЕ Е МОРАЛНО ПРАВИЛНО ГРУПА ВОЕННИ ДА ВИ ОТВЛЕКАТ ОТ УЛИЦАТА И ДА ВИ ОТВЕДАТ В БОЛНИЦА КЪДЕТО ВИ УБИВАТ И ВЗИМАТ ОРГАНИТЕ ЗА ДА СПАСЯТ ДВАМА ИЛИ ПОВЕЧЕ ЧОВЕКА С ТЯХ, МЛАД НЕВИНЕН ЧОВЕК, НИЩО ЛОШО ЛИ НЕ ВИЖДАТЕ В ТОВА ЧЕ МИ ГОВОРИТЕ ЗА НЯКВИ СПОРТОВЕ ВЕ

@ивка: има много по-добри инвестиции от спорт, ще изброя няколко:

спасяването на човешки животи, проучване на болести с висока смъртност, technological singularity (!!!), проучване на лишението от сън и начините да намалиш съня си, general-purpose machine learning алгоритми, разработката на хапчета които помагат умствените възможности с минимални странични ефекти, леснодостъпни храни които са оптимални за здравето и същевременно възможно най-вкусни... и още много

за всяко от изброените свободно могат да се инвестират милиарди, билиони и пак да не стигнат

Не четеш, казах АКО..., а не че това са ми убежденията. Исках да ти кажа, че не всяка глупост е нещо необикновено и добро.
оф прав си. И да, съгласен съм. Започнах темата защото тя искаше да я включа във форумна приказка, а аз ѝ казах, че ми е трудно да включвам хора без някакъв изявен характер

Баща Ти
10-30-2013, 18:53
Окей, ще го имам предвид, вместо да запиша детето си на плуване, ще му сложа транзистори в главата.

Mary_Jane_69
10-30-2013, 18:56
Мога.

Не, свръх-човеците ще те бият отвсякъде по знания, не можеш да правиш заключение, тъй като те ще бъдат по-умни от теб. о.о

an7raks
10-30-2013, 18:58
оф прав си. И да, съгласен съм. Започнах темата защото тя искаше да я включа във форумна приказка, а аз ѝ казах, че ми е трудно да включвам хора без някакъв изявен характер
Много хора сa й го казвали това, ама не иска да го проумее и смята, че всички й се заяждаме. ;)

Mary_Jane_69
10-30-2013, 18:58
Окей, ще го имам предвид, вместо да запиша детето си на плуване, ще му сложа транзистори в главата.

Всъщност много избързваш с транзисторите.

Баща Ти
10-30-2013, 18:58
Не, свръх-човеците ще те бият отвсякъде по знания, не можеш да правиш заключение, тъй като те ще бъдат по-умни от теб. о.о

Ще ме бият по знания, но не и на балканските пехливански борби. Ще се намажем с олио и ще се борим за агне.

Mary_Jane_69
10-30-2013, 18:59
ива-#ffffff

Mary_Jane_69
10-30-2013, 18:59
Ще ме бият по знания, но не и на балканските пехливански борби. Ще се намажем с олио и ще се борим за агне.

еПА много хайванско пак

Баща Ти
10-30-2013, 19:00
еПА много хайванско пак

к.

Ivaaaaa
10-30-2013, 19:03
не мога да разбера как след нещата които изписах още говорите за спорт. СМЯТАМ ЧЕ Е МОРАЛНО ПРАВИЛНО ГРУПА ВОЕННИ ДА ВИ ОТВЛЕКАТ ОТ УЛИЦАТА И ДА ВИ ОТВЕДАТ В БОЛНИЦА КЪДЕТО ВИ УБИВАТ И ВЗИМАТ ОРГАНИТЕ ЗА ДА СПАСЯТ ДВАМА ИЛИ ПОВЕЧЕ ЧОВЕКА С ТЯХ, МЛАД НЕВИНЕН ЧОВЕК, НИЩО ЛОШО ЛИ НЕ ВИЖДАТЕ В ТОВА ЧЕ МИ ГОВОРИТЕ ЗА НЯКВИ СПОРТОВЕ ВЕ

@ивка: има много по-добри инвестиции от спорт, ще изброя няколко:

спасяването на човешки животи, проучване на болести с висока смъртност

уоу, това е много хубаво
радвам се, че има загрижени хора за това

виж, всеки си има различни интереси, изглежда твоят не е спортът
за мен той е много важен може би, защото съм пристрастна по някакъв начин, защото съм искала да ставам спортистка, по-специално зимни спортове, по-специално ски-бягане
не можеш да го зачеркнеш ей така
много хора го гледат и се възхищават
да не говорим колко хора са надминавали себе си като са си поставяли цели да се развиват в определен спорт
колко хора с увреждания се отдават на спорт...параолимпийски игри а-у

Баща Ти
10-30-2013, 19:04
+ трябва да се вдигат яко щанги.

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 19:16
Мразя ви. Всичките.

Ivaaaaa
10-30-2013, 19:21
ние пък те обичаме
ей така напук! (нали все съм напук :D)

Mary_Jane_69
10-30-2013, 19:22
somebody wants the d

Ivaaaaa
10-30-2013, 19:23
you, maybe?

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 19:28
о_о нормалните хора са рядко напук

Ivaaaaa
10-30-2013, 19:33
нали?!

Mary_Jane_69
10-30-2013, 19:35
you, maybe?

aw waw

an7raks
10-30-2013, 19:36
о_о нормалните хора са рядко напук

Нормалните хора обикновено не спорят, за да има спор, а си имат ясни доводи.

Ivaaaaa
10-30-2013, 19:42
колко съм ненормалнааа

Fisherman
10-30-2013, 19:42
^повече не й ли даваш :о :Д:Д:Д:Д

:(

Fisherman
10-30-2013, 19:42
aw waw

всички знаем,че е права :(

Fisherman
10-30-2013, 19:44
Авторът се определя като аутист (което е доста съмнително), обърнете се към него.

хумора ти не струва и си дебела торба с фъшкии

OoVasKoO
10-30-2013, 19:44
нормалните ора гледат сеир хех

Fisherman
10-30-2013, 19:46
кой е този момент?
оф, не сега плс
не мога да се обяснявам с такова главоболие
може доста да се спори по тези неща, които каза

Фишка,след извинението мислех, че има останала някъде много дълбоко в теб форма на достойнство и дори ми се беше вдигнал в очите, защото се изисква да имаш добри качества, за да го направиш

обаче ти постъпваш (оф, не съм свикнала да употребявам такива думи, ноо..) като п***а
жалкар



тряя да си някъв много хубав, а аз да съм много пияна, за да стане нещо

Иве,толкова ли не можеш да отбереш острия ми сарказъм :(

OoVasKoO
10-30-2013, 19:47
в нета можеш да бъдеш всякакъв омг...

Fisherman
10-30-2013, 19:48
в нета можеш да бъдеш всякакъв омг...

наистина ли,тва е скандално

DarkTemplar
10-30-2013, 19:48
хумора ти не струва и си дебела торба с фъшкии
На никой не му пука за мнението ти, слабоумен паразит.

Fisherman
10-30-2013, 20:01
На никой не му пука за мнението ти, слабоумен паразит.

бъчвар,стига си се търкалял по форума

Ivaaaaa
10-30-2013, 20:19
ти и сарказмът ти не струвате
постоянно се опитваш да ме компроментираш и иронизираш
нали знаеш приказката, която може и да вАжи за двама ни: 'Няма нищо по-грозно от пияна жена и мъж клюкарка.'

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 20:21
важѝ*

Ivaaaaa
10-30-2013, 20:26
вАжи*

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 20:28
компромисен вариант: вАжѝ

Ivaaaaa
10-30-2013, 20:33
това как се произнася :О

OoVasKoO
10-30-2013, 20:33
вжи

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 20:56
това как се произнася :О
произнася се важѝ, но се пише вАжи

Ivaaaaa
10-30-2013, 21:04
ооо, разбрааах

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 22:41
Съгласна ли си по тези условия?

Ivaaaaa
10-31-2013, 13:40
разбрахме сА

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 14:10
хмммм

всъщност не очаквах да се вържеш на това ^^

Ivaaaaa
10-31-2013, 16:22
знам как да те убедя, че не съм нормална

ноо ще ти кажа на ЛС, за да не разберат другите :oops:

едит: след като прочетеш лс-то искам публично да признаеш, че не съм нормална!

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 16:35
имаш някакъв напредък, но това просто звучи ненормално, а всъщност е доста нормално и човешко, сигурно 5-10% от хората биха разбрали и емпатизирали с това, а тези които биха казали че е откачено са предимно консервативни и ограничени, същия тип хора които твърдят че терористите са ненормални (изследвано и научно потвърдено е, че терористите са психологически нормални хора в повечето отношения, отличават се с това че са млади мъже и са необикновено гневни)

по същата аналогия, не е необичайно да намираш за секси "Hot Goomba Sex" (провери го в Гугъл)

Ivaaaaa
10-31-2013, 16:42
тогава по твоята логика нещо е ненормално, когато е уникално, единствено по рода си...така ли?

сигурен ли си, че 5-10% биха разбрали това?

Fisherman
10-31-2013, 16:51
ти и сарказмът ти не струвате
постоянно се опитваш да ме компроментираш и иронизираш
нали знаеш приказката, която може и да вАжи за двама ни: 'Няма нищо по-грозно от пияна жена и мъж клюкарка.'

първо правиш личния си живот публичен,после се учудваш,когато хората те обсъждат.никога не съм искал да знам с колко си спала,тва си е твоя работа

Ivaaaaa
10-31-2013, 16:54
онази...случка я споменах пред няколко човека и теб

мислиш ли, че ти прави чест да го разнасяш и на всичкото отгоре да продължаваш да го натякваш?

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 16:55
ми там някъде, ама по-скоро идеята ми е да показваш някакви отличителни черти на личността си от които може да се предвиди донякъде поведението ти, така че ако видиш няколко съобщения на различни хора, някой да може да познае кое е твоето

примерно ако някой е написал готина шега и някой друг му е отговорил с обстоен анализ на шегата и заключението, че шегата му не е вярна и е логически възможна, тоя отговорилия сиг ще съм аз

ако пише злобни неща на хората, сиг ще е фишерман

ако разказва някакви дълги истории които звучат като улична версия на журналистка статия, примесена с цинизъм, това ще е носферату (LeagueofShadows)

ако протестира против всичко и нарушава социални правила, тва ще е М101, глобала/алекс/"илко"

yakuza пък пише някакви забавни неща, понякога много черен хумор, никога не се приема на сериозно

няколко хора пишат рандом глупости, не са много на брой така че това също помага

много хора не са чак толкова специфични, но пак могат да се познаят по нещо - те не са толкова добри за персонажи в приказка, но пак стават


и ти имаш някаква индивидуалност, но засега съм видял прекалено малко от нея

heartshapedbox
10-31-2013, 17:07
StringTheoryPracticist, харесвам ти начина на мислене :cool:

Mary_Jane_69
10-31-2013, 17:09
поле с канабис.

Баща Ти
10-31-2013, 18:46
Заключението е, че предвидим = нормален, но не и че непридвидим = ненормален.

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 18:47
Ако по цял живот стоя на стола си неподвижно и казвам една и съща дума а отвреме навреме спя, като ми дават храна и вода през тръбички, тогава ще бъда предвидим, но не нормален

Баща Ти
10-31-2013, 18:50
Ако по цял живот стоя на стола си неподвижно и казвам една и съща дума а отвреме навреме спя, като ми дават храна и вода през тръбички, тогава ще бъда предвидим, но не нормален

Ами ако го правищ съзнателно, за да докажеш, че си нормален, но ще те сметнат за ненормален?

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 18:52
Тогава нз, аз говоря за случая в който имам много тежки мозъчни увреждания и мога да правя само това.

Fisherman
10-31-2013, 20:19
онази...случка я споменах пред няколко човека и теб

мислиш ли, че ти прави чест да го разнасяш и на всичкото отгоре да продължаваш да го натякваш?

мен не ме виждаш да разказвам за личния си живот,дори и пред няколкото човека нали?как нямам такива проблеми,това което казах наистина беше не на място,но дори не съм се и замислял за това,че ще се афектираш,не съм го искал

Fisherman
10-31-2013, 20:20
поле с канабис и цици.

(ง`▽´)ง

Mary_Jane_69
10-31-2013, 20:22
^шуше откога беееееееееее откога ндей моля ти са, само цоцките <3

Ivaaaaa
10-31-2013, 20:25
мен не ме виждаш да разказвам за личния си живот,дори и пред няколкото човека нали?как нямам такива проблеми,това което казах наистина беше не на място,но дори не съм се и замислял за това,че ще се афектираш,не съм го искал

добре, може
простено ти е

и да, разказвал си за личния си живот

Fisherman
10-31-2013, 20:50
добре, може
простено ти е

и да, разказвал си за личния си живот

но не за най-личния

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 21:21
А за отличния?

StringTheoryPracticist
07-04-2014, 13:13
ве ей как така не ми вярвате >:С

anonymous895156
07-04-2014, 13:47
това не е нормално, сатанински изчадия
не е нормално просто!

Fisherman
07-04-2014, 16:18
:oops:


...понякога споря само, за да съм на различно мнение, да съм наопаки, макар да знам или да осъзная в последствие, че не съм права...



pointless existence

RagioL
07-04-2014, 16:26
нека само Митка да не говори за личния си живот че явно е пристрастен към bbc

abreviatura na big black cock ;)

StringTheoryPracticist
07-04-2014, 16:35
окок признавам, вече не ми изглеждаш свръх-нормална, печелиш :Д

anonymous895156
07-04-2014, 17:14
pointless existence

правиш абсолютно същото :Д

Fisherman
07-05-2014, 16:08
правиш абсолютно същото :Д

не,наричам те педал и съм прав

защото си

RagioL
07-05-2014, 16:42
не,наричам те педал и съм прав

защото си

ако го навиеш да се гръмне ще те черпя чаша уиски.