PDA

View Full Version : Последната битка на LeagueofShadows (nosferatu) VS Fisherman



LeagueofShadows
10-30-2013, 20:44
Тъй като отдавна е нямало включване от моя страна , а аз рядко бездеиствам и оставам феновете и публиката ми на ''сухо'' :smt058 това е начинът да им се реванширам :smt023

Фишермен или както всички го знаеме като фишекменът или гей стоиката и мн други алиаси няма зчание сега :smt023 е единственият за мое голямо учудване , противник , които не се отказа да свали гарда и продължава офанзивата , то всъщност ДЕФАНЗИВАТА тъй като главата му все още поема тукатите изстреляни към всичките му посоки от мен :smt077 и плонжира надолу нагоре наляво надясно :smt077 досущ като движението което описват гърдите на майка му когато котето и срещне моите тласъци :smt077
затова това ще е моят опит да го унижа виртуално и да срина малката детска психика тъй като няма да имам шанс да го усуча с ъперкът в мазната му гладка детска брада :smt077 поради простия факт че е насрал точно като девствено емо- тиинеджър на първия учебен ден :smt077 което всъщност е , тук идва иронията :smt077

условието е следното , и всеки знае че си държа на думата и съм честен маняк :smt023
ако аз насера и бъда затапен ще си изляза от форума завинаги и никога повече няма да се върна :smt023
ако той бъде смачкан обаче и не може да удържи на рязките ми като полов акт нападки :smt077 и агресивните като крошето на таисан устремени към главата му повалящи удари :smt077 трябва да разкрие самоличността си , или да си тръгне завинаги

така по същество , закачен тълстолоп :smt077 Приемаш ли облога или ше си лягаш да спиш , ушмулена по тиквата невестулко :?: :smt039

надявам се да не разочаровам всичките ми фенки и фенове маняци и да се включиш поне малко с малумния ти повтарящ се лаф за родопската ти баба :smt077 я кажи ве изкривен патър , колко пъти олюспи космясалите потни дебели котаци на ректорките ти че да минеш в 2ри курс :smt077 Устата ти вече трябва да е заприличала на четката ми за тоалетна , която като визия е като косата на маика ти -рошава , след ставане от сън (като е прекарала нощта с мен) :smt077 и с кафеникаво-карамелен цвят точно любимия ти цвят и има не много приятен , но пък за теб -доста привлекателен мирис :smt077

Mladenoff
10-30-2013, 20:50
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/154/912/berneydidnotread.gif?1318992465

OoVasKoO
10-30-2013, 20:50
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/154/912/berneydidnotread.gif?1318992465
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++
хахаххахах

тва малко ми прилича на завръщането на галин релефаааа

Fisherman
10-30-2013, 20:55
http://memepics.com/wp-content/uploads/2012/07/thread-originator-joseph-ducreux.jpg

StringTheoryPracticist
10-30-2013, 20:56
http://i1.ytimg.com/vi/JKehjNieoLU/maxresdefault.jpg

Fisherman
10-30-2013, 20:59
http://forums.na.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=737146&d=1374555919

Баща Ти
10-30-2013, 21:01
Дали в темата има поне един алт акаунт на автора?

OoVasKoO
10-30-2013, 21:02
http://tikvenik.files.wordpress.com/2013/02/toys.jpg?w=465

Баща Ти
10-30-2013, 21:05
http://cdn.meme.li/instances/300x300/39717140.jpg

Fisherman
10-30-2013, 21:06
http://cdn.meme.li/instances/300x300/39717140.jpg

Е стига бе човек,с рака шега не бива

an7raks
10-30-2013, 21:07
Майната ви, дори не можете да хейтите като хората!

Fisherman
10-30-2013, 21:10
Майната ви, дори не можете да хейтите като хората!

тихо бе,смърдиш на текезесарска забрадка кавал майна кифозен травестит

Ivaaaaa
10-30-2013, 21:12
всички сте..бавни

an7raks
10-30-2013, 21:13
тихо бе,смърдиш на текезесарска забрадка кавал майна кифозен травестит
Дай вкарай малко смисъл де. Знаем, че тъкмо се събуди от комата след многократните удари по челото, ама не сме длъжни да четем несвързаните ти простотии!

ОР
10-31-2013, 00:16
http://i.imgur.com/AOJbvb4.jpg

LeagueofShadows
10-31-2013, 07:00
еми сорри на феновете ми ама няма да има битка :smt023

никой не ме нападна , затова двубоя се отлага поради насиране :smt077 ай чао

Баща Ти
10-31-2013, 07:25
Фишърман е поготин от тебе. Мри в кофите.

LeagueofShadows
10-31-2013, 08:00
Фишърман е поготин от тебе. Мри в кофите.


май не са ти разправяли за мен :?: ще осъзнаеш грешката си , но късно :smt023

глей ся насран от козе паметник :smt077 тва на снимката умрелия ти дядо ли е :?: да не е от партизанските комунистически отряди :?: червен боклук , това , че си пуснал снимка на насрания ти дядо в дамска рокля и стана голям военен тактик ли ? я кажи като разправяш със сълзи на очи истории от войната на съучениците ти , те възхищават ли ти се ? плачат ли като теб :?: муааааааа баща ми еби си маиката путяк :smt023

П.с. двамата що не се вземете с излющения шаран , явно има силно привличане :smt023 когато някое момиче ме привлича и аз нея , споиката става бързо. деистваите младежи , живота е кратък.утре може към главата ти да се устреми нещо и да не оцелееш :smt077

Баща Ти
10-31-2013, 08:07
Всъщност това е Иван Михайлов. Нито ми е роднина, нито е комунист. Чудя се дали и на живо говриш така. Или си пълнолетен ретард с мустачки и очила, който ще почине девствен.

LeagueofShadows
10-31-2013, 08:19
"по-известен като Ванчè Михайлов, е български революционер, деец на българското национално-освободително движение в Македония."

добре ве лельо Ванче , значи ти си още по зле , в момента се усра много !!! знаеш ли колко са ми тъпи македонците , а ти ги защитаваш тъй ли :?: македонски бухъл , що пишеш в български форум :?: искаш ли да се срещнем и да ми покажеш силата на изгряващото македонско слънце :?: аз ще ти покажа силата на юмрука ми в носа ти :smt023

имам мустак и брада да , оставям си ги понеже някои жени като приятелката ти например обичат да усещат мъжа до себе си и да им боцка , царвул :smt077 приятелката ти не се оплакваше :smt077

Баща Ти
10-31-2013, 08:22
Македонците са Българи, населяващи географската област Македония.

Съмнявам се, че форумна мишка като теб има какво да ми покаже, не се прави на тарикат.

OoVasKoO
10-31-2013, 08:23
"по-известен като Ванчè Михайлов, е български революционер, деец на българското национално-освободително движение в Македония."

добре ве лельо Ванче , значи ти си още по зле , в момента се усра много !!! знаеш ли колко са ми тъпи македонците , а ти ги защитаваш тъй ли :?: македонски бухъл , що пишеш в български форум :?: искаш ли да се срещнем и да ми покажеш силата на изгряващото македонско слънце :?: аз ще ти покажа силата на юмрука ми в носа ти :smt023

имам мустак и брада да , оставям си ги понеже някои жени като приятелката ти например обичат да усещат мъжа до себе си и да им боцка , царвул :smt077 приятелката ти не се оплакваше :smt077
:lol:

LeagueofShadows
10-31-2013, 08:26
Ми то и босненците са сърби с мохамеданско вероизповедание ама тва не попречи на република српска да им изнасили всичките жени и да им избие населението , нали тъй настъпан гущер :smt077 :?: ама ти тва не го знаеш май , заеби

македонците вече са по скоро албанци отколкото българи тъй като половината им население е шиптаско и са се смесили , ама сигурно и тва не знаеш , ванче насранче :?: и дори и да бяха българи , пак нямаше да ги приемаме като такива , понеже са малумни промити мозъци и си приписват заслуги които не са техни , примерно че александар македонски и васил левски били македонци :smt023 гърция все още не ги признава като държава :smt023 ти си тъпия който се излага като отваря книгата за македония , усети се навреме , борсук :smt023

Между другото тарикат съм да , но не съм мишка за разлика от теб , поне не се крия в македонска УНИФОРМА :smt023

Баща Ти
10-31-2013, 08:30
Спри филмите и кристала...

Не се крия в никаква Македонска униформа, а "македонците" са промити мозъци, защото ние сме допуснали това да стане.

Аре изцепвай и не ме занимавай.

LeagueofShadows
10-31-2013, 08:37
да именно , ние сме допуснали щото сме тъпи , ако бях аз главнокомандващ например , щях да наредя пълномащабна офанзива и да приобщя тъпите макета към българия :smt023 но това е друга тема

между другото най големия шок за теб ще (както и за много други младежи на които им се случват разни неща) е като разбереш , че не е нужно да взимам наркотици , да пуша , да пия , просто може да имам психични отклонения и да не са ме прибрали все още , разбра ли , изритан в путката плъх :smt077

Баща Ти
10-31-2013, 08:41
Единственият изратан в путката е майка ти и то докато те е раждала. Очевидно е, че шута е засегнал и безполезната ти глава.

LeagueofShadows
10-31-2013, 08:44
не си ми интересен , отивам да върша по продуктивна деиност , аи махаи са гърбав

Баща Ти
10-31-2013, 08:45
не си ми интересен , отивам да върша по продуктивна деиност , аи махаи са гърбав

Отиваш да лапаш пишки за пари?

AnarchyBoy
10-31-2013, 08:47
:lol:

an7raks
10-31-2013, 11:46
LeagueofShadows, наистина си по-зле от фишера. Той поне има някакви наченки на интелект/които прикрива доста успешно/...

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 11:48
worst thread ever

LeagueofShadows
10-31-2013, 14:13
е вие ме кефите ве :smt023 как да имам интелект с 2 пръста чело ??? бахти :smt077

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 14:41
Тъй като отдавна е нямало включване от моя страна , а аз рядко бездеиствам и оставам феновете и публиката ми на ''сухо'' :smt058 това е начинът да им се реванширам :smt023

Фишермен или както всички го знаеме като фишекменът или гей стоиката и мн други алиаси няма зчание сега :smt023 е единственият за мое голямо учудване , противник , които не се отказа да свали гарда и продължава офанзивата , то всъщност ДЕФАНЗИВАТА тъй като главата му все още поема тукатите изстреляни към всичките му посоки от мен :smt077 и плонжира надолу нагоре наляво надясно :smt077 досущ като движението което описват гърдите на майка му когато котето и срещне моите тласъци :smt077
затова това ще е моят опит да го унижа виртуално и да срина малката детска психика тъй като няма да имам шанс да го усуча с ъперкът в мазната му гладка детска брада :smt077 поради простия факт че е насрал точно като девствено емо- тиинеджър на първия учебен ден :smt077 което всъщност е , тук идва иронията :smt077

условието е следното , и всеки знае че си държа на думата и съм честен маняк :smt023
ако аз насера и бъда затапен ще си изляза от форума завинаги и никога повече няма да се върна :smt023
ако той бъде смачкан обаче и не може да удържи на рязките ми като полов акт нападки :smt077 и агресивните като крошето на таисан устремени към главата му повалящи удари :smt077 трябва да разкрие самоличността си , или да си тръгне завинаги

така по същество , закачен тълстолоп :smt077 Приемаш ли облога или ше си лягаш да спиш , ушмулена по тиквата невестулко :?: :smt039

надявам се да не разочаровам всичките ми фенки и фенове маняци и да се включиш поне малко с малумния ти повтарящ се лаф за родопската ти баба :smt077 я кажи ве изкривен патър , колко пъти олюспи космясалите потни дебели котаци на ректорките ти че да минеш в 2ри курс :smt077 Устата ти вече трябва да е заприличала на четката ми за тоалетна , която като визия е като косата на маика ти -рошава , след ставане от сън (като е прекарала нощта с мен) :smt077 и с кафеникаво-карамелен цвят точно любимия ти цвят и има не много приятен , но пък за теб -доста привлекателен мирис :smt077
така ли говориш ирл?

LeagueofShadows
10-31-2013, 14:44
кво е ирл ве :?: между другото сърдечно благодаря , така ми правиш реклама и вдигаш темата :smt077

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 15:09
in real life

т.е. извън интернет

LeagueofShadows
10-31-2013, 15:12
е добре нали си много умен демек имаш по голямо чело от мен , разбери сам :)

аз дори и да кажа , каква ти е гаранцията че не лъжа :?:

Mladenoff
10-31-2013, 16:26
Като видя, че никой не обръща внимание на жалките ти опити да станеш известен в тоя форум, почна да имитираш Фишъра като ругаеш всичко и всеки, а ? Жалък си.

LeagueofShadows
10-31-2013, 16:28
Въпросът е дали никой не ми обръща внимание и дали не съм известен от преди :smt023 дали аз имитирам или мен имитират :?: младенчо , все много питанки и все толкова малко отговори :smt023

antraks
10-31-2013, 16:35
Въпросът е дали никой не ми обръща внимание и дали не съм известен от преди :smt023 дали аз имитирам или мен имитират :?: младенчо , все много питанки и все толкова малко отговори :smt023

Дали си гей или само така изглежда, дали Шадоу ти пуска или ти на него, дали си забавен или си смешен... Дори и пред съвременната наука стоят много загадки...

Mladenoff
10-31-2013, 16:38
Като гледам как те хранят тука, надали си известен с хубаво, така че не е повод за хвалене.

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 16:38
е добре нали си много умен демек имаш по голямо чело от мен , разбери сам :)

аз дори и да кажа , каква ти е гаранцията че не лъжа :?:
не ми трябва гаранция че не лъжеш

LeagueofShadows
10-31-2013, 16:48
Като гледам как те хранят тука, надали си известен с хубаво, така че не е повод за хвалене.

един приятелски съвет , не прибързвай с изводите за хора които не разбираш или не познаваш :smt023 аз съм скачал с предрасъдъци или съм се водил по чуждото мнение и винаги съм грешал :smt023

Illusion772
10-31-2013, 17:09
Хора измествате си вниманието от общия, всенароден , форумен враг наречен FISHERMAN
!!!!!!!!!!

ПС. Хубава тема макар и грубия език :)

Fisherman
10-31-2013, 17:53
един приятелски съвет , не прибързвай с изводите за хора които не разбираш или не познаваш :smt023 аз съм скачал с предрасъдъци или съм се водил по чуждото мнение и винаги съм грешал :smt023

така е ти си един селянин,който носи сламени шапки и слага звънци на кравите

Fisherman
10-31-2013, 17:54
Хора измествате си вниманието от общия, всенароден , форумен враг наречен FISHERMAN
!!!!!!!!!!

ПС. Хубава тема макар и грубия език :)

искаш ли да ти изместя 4ти шиен прешлен

Fisherman
10-31-2013, 17:55
Въпросът е дали никой не ми обръща внимание и дали не съм известен от преди :smt023 дали аз имитирам или мен имитират :?: младенчо , все много питанки и все толкова малко отговори :smt023

много добре помня какво леке беше,когато за първи път се появи тука,по нисък от тревата изведнъж явно майка ти е сипала да ядеш радиоактивни сарми и си се повредил

Fisherman
10-31-2013, 17:58
Дай вкарай малко смисъл де. Знаем, че тъкмо се събуди от комата след многократните удари по челото, ама не сме длъжни да четем несвързаните ти простотии!

може би трябва да ми четеш постовете с гугъл преводач и уикипедия,защото виждам че не вникваш напълно в тях

LeagueofShadows
10-31-2013, 17:58
в интерес на истината имам сламена шапка , като онея каубойските , купих си я специално защото сестра ти ме харесва доста с нея :smt023 каза че иска да ме яхне като на родео и аз се навих :smt077 знаеш ли всички дами от родата ти какво казват след среща с мен :?: иииихуууу :smt077 тва е щото обичат да са отгоре , аз им позволявам да се изкефят , все пак незадоволени са жените , единственото подобие на мъж в семеиството им си ти и казвам подобие понеже ти е гладка брадата и повече приличаш на путка , нали котяците обикновено са гладки :smt077 баща ти е алкохолик умрял от цироза и сега си само ти , но вече участвам и аз , сега са много послушни и кротки като котенца :smt023

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 18:00
единственото подобие на мъж в семеиството им си ти и казвам подобие понеже ти е гладка брадата и повече приличаш на путка , нали котяците обикновено са гладки :smt077
ЛОЛ мн ме кефи като хората почнат да се обиждат по брадите

Mary_Jane_69
10-31-2013, 18:08
митко,плс.

Fisherman
10-31-2013, 18:10
в интерес на истината имам сламена шапка , като онея каубойските , купих си я специално защото сестра ти ме харесва доста с нея :smt023 каза че иска да ме яхне като на родео и аз се навих :smt077 знаеш ли всички дами от родата ти какво казват след среща с мен :?: иииихуууу :smt077 тва е щото обичат да са отгоре , аз им позволявам да се изкефят , все пак незадоволени са жените , единственото подобие на мъж в семеиството им си ти и казвам подобие понеже ти е гладка брадата и повече приличаш на путка , нали котяците обикновено са гладки :smt077 баща ти е алкохолик умрял от цироза и сега си само ти , но вече участвам и аз , сега са много послушни и кротки като котенца :smt023

нищо не говори инфантилния ти пост,темата за майките вече е достатъчно дъфкана,ще предложиш ли друго?Или си прекалено спрел

Fisherman
10-31-2013, 18:14
на село какво котяци си виждал,освен онея които приличат на настъпена жаба и миришат на рибарски ботуш

LeagueofShadows
10-31-2013, 18:17
ако трябва да съм честен когато не ми отвръщат подобаващо губя интерес и ми писва , ще те оставя да си мислиш как ще обладая и приятелката ти :smt023 когато си имаш такава , щото нали ся си нямал , може би сега имаш приятел :smt077

аи аз отивам да тренирам ръцете си с които ще ти хвана малкото вратле и ще те удуша :smt077 после ще те ритам в корема и ще погреба трупа ти както турците го правят , ще те увия в чаршаф и ще те бутна в септичната яма в двора ми , става ли , ататюрк :smt077

между друго има и яки селски моми , ама ти няма как да си срещнал , ти предпочиташ индиики от градското гето :smt077 нали ве , мангал

Fisherman
10-31-2013, 18:22
ако трябва да съм честен когато не ми отвръщат подобаващо губя интерес

никой няма интерес към селска повръщня

LeagueofShadows
10-31-2013, 18:26
и кое му е селското ве кликач :?: не можеш никога да ме затапиш на думи , не можеш да ме затапиш и с физическа сила :?: и кво остана :?: да си бръкнеш в дупката на гъза да се успокоиш :smt077 нали татко ти така те учил преди да пукне , той го практикувал

гледай ся , много се дразня да нареждаш младежите които не могат да се защитят , ти си точно от онея анални пръстени , които стягат когато някой по силен се изправи срещу тях , а срещу слабите им знае устата :smt023

затова ще те нападам винаги , ясно ли е , извъртяна зелка :smt077

Illusion772
10-31-2013, 18:28
искаш ли да ти изместя 4ти шиен прешлен

И ето за пореден път всички тук откриваме поредната скрита заложба на Fisherman - невро хирургията - Браво гордея се с теб !

Fisherman
10-31-2013, 18:32
и кое му е селското ве кликач :?: не можеш никога да ме затапиш на думи , не можеш да ме затапиш и с физическа сила :?: и кво остана :?: да си бръкнеш в дупката на гъза да се успокоиш :smt077 нали татко ти така те учил преди да пукне , той го практикувал

гледай ся , много се дразня да нареждаш младежите които не могат да се защитят , ти си точно от онея анални пръстени , които стягат когато някой по силен се изправи срещу тях , а срещу слабите им знае устата :smt023

затова ще те нападам винаги , ясно ли е , извъртяна зелка :smt077

хаха,в началото на година,когато дойде тук,ти скочих и ти млъкна,сега се правиш на тарикат за пред всички,не стааш ходи рини кравешка тор,яж сланина с червен пипер и си лягай вечер в сламеното легло

Fisherman
10-31-2013, 18:33
Ако искаш няя проблем да изровим хранилките от преди 10 месеца,само че тогава каква песен ще запееш робин худ на тормозените прошляци без капка мозък във форума

Mary_Jane_69
10-31-2013, 18:36
Go swiithart, go!!!

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 18:41
Ако не ви пука какво мисли другия, защо отделяте толкова много време и нерви да спорите?

LeagueofShadows
10-31-2013, 18:42
Първо с кое си ми скочил ве остриган паун :?: Тва е най голямата лъжа която чувам в тоя форум. Дай намери ми старите теми и покажи къде съм насрал :smt023 Няма да намериш такова нещо щото никога не го е имало

И второ - никои не се кефи на твоите лафове щото са плоски от сайта таратор , тъпо гюле такова :smt077 Всеки може да види повтарящия се шаблон при теб , а при мен един лаф няма еднакъв , постоянно изникват нови ругатни отправени към гладката ти персона

Дай намери кой друг използва мойте лафове , ползвай гугал ако щеш , нали си мастара на гугал

Пишеш един ред повтаряща се глупост , и още повече си скрит зад компа , аз не се крия за разлика от теб , винаги мога да се покажа на живо . А ти знаеш ли как може да се покажеш :?: Като сурикат с растройство , излиза от дупката само да се насере и се гмурка в дълбините с подскок с капещ гъз :smt077 Аве добре закво тряя ти капи гъза не мога да разбера , толкова ли та е срам да си купиш тоалетна хартия или нямаш пари :?: Суриката знаеш ли освен насирането кво праи друго , подскача и се гмурка , така ще подскочиш и след нашата среща , ща изритам в ташаците и ще се дигнеш 2 метра , после ще подложа отдолу на земята дядо ти който ще е надървен и ще му се нанижеш на бастуна , герунтофил :smt077 аи махаи са спаружен

Fisherman
10-31-2013, 19:10
Ако не ви пука какво мисли другия, защо отделяте толкова много време и нерви да спорите?

не аз съм тоя който изписва по 40 реда с нищо

anonymous895156
10-31-2013, 19:13
митко,плс.

мацка, аз не бих казал нищо против македонците, никога, ама никога :cry:

NomNomNom
10-31-2013, 19:19
LeagueofShadows, на кво кодиш.
За език питам и не се ебавам.

Auriss
10-31-2013, 19:35
остриган паун

сурикат с растройство

:cool:

ОР
10-31-2013, 19:36
LeagueofShadows, на кво кодиш.
За език питам и не се ебавам.

Has to be PHP.
Writes a lot - says nothing and has many errors.

StringTheoryPracticist
10-31-2013, 19:38
^ s/PHP/Java/

scripting език - "writes a lot". адаш плс

Fisherman
10-31-2013, 19:48
Щастливец всичко е изтрито в раздел Секс,последните теми са от септември тая година и тука в кофата,ги трият още по редовно,ако имаше поне малко достойнство щеше да си признаеш,как те направих на 2 стинки.Измекяр живееш за едната права лопата и 5 декара нива

RagioL
10-31-2013, 19:50
Тъпите макета са плод на политическа пропаганда, номер две са шопите и техните филмии.

Баща Ти
10-31-2013, 19:50
Тъпите макета са плод на политическа пропаганда, номер две са шопите и техните филмии.

Несебърския гларус го е яд, че не може да се вози на метро?!

LeagueofShadows
10-31-2013, 19:54
LeagueofShadows, на кво кодиш.
За език питам и не се ебавам.

UNIX :smt023

едни любимите ми команди за уникс които използвам често са например unzip , strip , touch , finger , mount , fsck , more , yes и т.н. :smt023

RagioL
10-31-2013, 19:54
Несебърския гларус го е яд, че не може да се вози на метро?!
Да не съм миньор че да да се радвам на подземен транспорт.

RagioL
10-31-2013, 19:57
Само за оптимисти, ще стигнем края на тунела.

Баща Ти
10-31-2013, 19:59
Лел

Fisherman
10-31-2013, 20:18
Само за оптимисти, ще стигнем края на тунела.

рагиол що видех майка ти в къмбъкетс 3

RagioL
10-31-2013, 20:20
Лел

Ще ме извиняваш брат но доста тъпи селяндури са се бръкнали от там само с бледи представи че са меката на културата.

Fisherman
10-31-2013, 20:20
цялата и заплата отива за крем против акне

RagioL
10-31-2013, 20:21
рагиол що видех майка ти в къмбъкетс 3

Ти си пример.

Баща Ти
10-31-2013, 20:22
Ще ме извиняваш брат но доста тъпи селяндури са се бръкнали от там само с бледи представи че са меката на културата.

от къде?

RagioL
10-31-2013, 20:30
Шопия и околността, но най вече заселилите се там се имат за повече.

Баща Ти
10-31-2013, 20:33
Не знам, аз бих се изселил някъде, да мога да си гледам пчели, да си имам градина.

Писна ми на кура от хората тука.

Mladenoff
10-31-2013, 20:36
Епа, ела да помагаш на наще пчели тогава :D 80 кошера си заминаха миналата зима... ;/

Баща Ти
10-31-2013, 20:56

Fisherman
10-31-2013, 20:59
Шопия и околността, но най вече заселилите се там се имат за повече.

ти явно си комплексиран от големия град,хора навсякъде се имат за повече и навсякъде нямат самочуствие.

Думата селянин се използва за прост човек,бай ганьо.

RagioL
11-01-2013, 07:01
ти явно си комплексиран от големия град,хора навсякъде се имат за повече и навсякъде нямат самочуствие.

Думата селянин се използва за прост човек,бай ганьо.

Селяните от столицата като теб са с особен вид самочувствие.

RagioL
11-01-2013, 07:02
По-противни от останалите.

Mladenoff
11-01-2013, 08:05
Щастливец всичко е изтрито в раздел Секс,последните теми са от септември тая година и тука в кофата,ги трият още по редовно,ако имаше поне малко достойнство щеше да си признаеш,как те направих на 2 стинки.Измекяр живееш за едната права лопата и 5 декара нива

Не ги трият, просто ги скрива :D В настройките на профила можеш да си промениш колко стари теми да ти показва :)

Fisherman
11-01-2013, 10:47
По-противни от останалите.

не ти просто си комплексар

RagioL
11-01-2013, 10:57
Ти се озърташе за мъжки снимки в р. секс, аз съм бил гей.
Ти ръсиш заучени фрази от учебничето примесени с селяндурския ти речник в опит да блеснеш, аз съм бил комплексиран.
Логиката ти се губи, като интереса ти към женска компания.

Fisherman
11-01-2013, 12:35
Ти се озърташе за мъжки снимки в р. секс, аз съм бил гей.
Ти ръсиш заучени фрази от учебничето примесени с селяндурския ти речник в опит да блеснеш, аз съм бил комплексиран.
Логиката ти се губи, като интереса ти към женска компания.

ти казваш на бялото черно,нужно ли е да казвам,че никога не съм гледал за мъжки снимки?май не щото е ясно,темата за тва кой е гей,същата история,ти меляш като кречетало 24/7 едно и също,защото не можеш да измислиш друго на всички им е ясно

никой не е повдигал въпроса къв си,но ти пак си лаеш на тема гей,може би си страшен комплексар и селски идиот,на никой не му пука къв,2 стинки няя даде никой за тебе,храчката нема да си фърлат върху трупа ти

Fisherman
11-01-2013, 12:38
Логиката ти се губи, като интереса ти към женска компания.

и със сигурност момичетата в тоя форум са имали по голям интерес към отколкото към теб,за твоя жалост жалостив и много добре го знаеш,дори си го казвал


Имам предложение, аз спирам да се заяждам с теб и ти също спираш, и от тук нататък можеш да имаш пълно спокойствие с фенките си. :D

виждаш ли,ти си утрепка от най-долните метадонови паляци и почваш да си противоречиш,като ония чехал без капка акъл носферату23,защото пикате газ,като видите мой коментар

Fisherman
11-01-2013, 12:39
Логиката ти се губи, като интереса ти към женска компания.



от тук нататък можеш да имаш пълно спокойствие с фенките си. :D

нещо си противоречиш посран

RagioL
11-01-2013, 14:49
Забрави едно време като цъкаше коментарчета в темата за снимки в секс на момченцата а!
Ах ти разгонена кучко, пак се правиш на ни лук яла, ни лук мирисала!

RagioL
11-01-2013, 14:51
Това да си архивираш мненията ми някакъв фетиш ли е?

Fisherman
11-01-2013, 14:57
Забрави едно време като цъкаше коментарчета в темата за снимки в секс на момченцата а!
Ах ти разгонена кучко, пак се правиш на ни лук яла, ни лук мирисала!

дай да ги видиме тия коментари,стига си плямпал празни приказки

Fisherman
11-01-2013, 14:58
Това да си архивираш мненията ми някакъв фетиш ли е?

тва да си прост фетиш ли е?

RagioL
11-01-2013, 15:02
дай да ги видиме тия коментари,стига си плямпал празни приказкиМога ли да си губя времето да се ровя в старите теми за снимки да доказвам нещо което и ти, и аз знаем че е вярно.

RagioL
11-01-2013, 15:06
тва да си прост фетиш ли е?

Кажи си IQ-то bitch.

anonymous895156
11-01-2013, 15:24
Кажи си IQ-то bitch.

предишния път не ти го казах, но IQ 108 не е за хвалене

RagioL
11-01-2013, 15:38
Че кое iq е 108 бе?

anonymous895156
11-01-2013, 15:39
твоето

RagioL
11-01-2013, 15:40
Нямаш добра памет за числа, дребен.

anonymous895156
11-01-2013, 15:42
да не искаш да кажеш, че се е понижило

RagioL
11-01-2013, 15:44
Не, не уцели цифрата будистче.

anonymous895156
11-01-2013, 15:46
Да, не я уцелих, малко я увеличих (да не мислиш, че някой ти повярва на глупостите за 120-то точки, изкарани от теб на теста)

RagioL
11-01-2013, 15:46
а сега ми говори в цифри малак
коя е твоята

anonymous895156
11-01-2013, 15:47
ми дай ми сайт да я тествам :lol: няма да ходя до менса център

Fisherman
11-01-2013, 15:47
Мога ли да си губя времето да се ровя в старите теми за снимки да доказвам нещо което и ти, и аз знаем че е вярно.

не не е вярно чакам доказателства лайнар или само ще лаеш

RagioL
11-01-2013, 15:47
Да, не я уцелих, малко я увеличих (да не мислиш, че някой ти повярва на глупостите за 120-то точки, изкарани от теб на теста)

пак не уцели цифрата

anonymous895156
11-01-2013, 15:49
пак не уцели цифрата

беше казал нещо като "да, имам само 118 IQ"

RagioL
11-01-2013, 15:51
пускал съм 2 подобни теми, за първата или втората говорим?

RagioL
11-01-2013, 15:52
според теб

RagioL
11-01-2013, 15:55
правил съм три теста и резултатите варират между 112 и 116

нали си чувал за търсачката гугъл

RagioL
11-01-2013, 15:57
и тия тестове нали се сещаш че не са сигурни

anonymous895156
11-01-2013, 16:03
затова очаквам да ми дадеш най-сигурния :smile:
интелигентността (ако въобще има определение за нея) не може да бъде отчетена от 30-на въпроса
П.С. пускаш 2 теми за IQ-то си и се хвалиш, че имаш среден резултат около 114? Ми... добре

RagioL
11-01-2013, 16:04
и нищо чудно от комуникацията ми с Шаро да ми е спаднало IQ-то

RagioL
11-01-2013, 16:07
затова очаквам да ми дадеш най-сигурния :smile:
интелигентността (ако въобще има определение за нея) не може да бъде отчетена от 30-на въпроса
П.С. пускаш 2 теми за IQ-то си и се хвалиш, че имаш среден резултат около 114? Ми... добре

Нали се сещаш че този раздел не е най-подходящото място за хвалене.
Мисълта ми тогава беше по скоро да изтъкна желанието си за по висок резултат.

Баща Ти
11-01-2013, 16:09
Дай да пробваме същите, за да е съпоставимо.

anonymous895156
11-01-2013, 16:11
да, наистина, кои в кои сайтове си прави теста :Д

RagioL
11-01-2013, 16:11
Доста отдавна се занимавах с тия глупости а нямам навика да си записвам сайтове.

anonymous895156
11-01-2013, 16:12
все ще помниш дизайна му

RagioL
11-01-2013, 16:19
ще издам една тайна, твърде мързелив съм да се ровя
отделих няколко стотни да открия това че бате Буши бил със 125

RagioL
11-01-2013, 16:20
което буквално ме уби

RagioL
11-01-2013, 16:22
но слава на Бог възкръснах и отново съм тук :D

RagioL
11-01-2013, 16:26
я кажи отдава ли ти се медитацията

RagioL
11-01-2013, 16:29
не не е вярно чакам доказателства лайнар или само ще лаеш

Вече не си ми интересен Шаро, ще те подаря на Митко.

Fisherman
11-01-2013, 18:08
Вече не си ми интересен Шаро, ще те подаря на Митко.

кво стана насран,не можа да измислиш нещо за да ме опровергаеш и сега си тръгваш с подвита опашка?не се съмнявам от торта не мога да очаквам да се превърне в диаманти

Illusion772
11-01-2013, 22:12
Жалко жалко хора , очаквах тази тема да се развие в по-интересна посока. Защото до тук единственото което виждам е Fisherman наврян в на кучето ауспуха от radiola и тоя пич с дългите постове (забравих му името).

Fisherman
11-02-2013, 00:21
Жалко жалко хора , очаквах тази тема да се развие в по-интересна посока. Защото до тук единственото което виждам е Fisherman наврян в на кучето ауспуха от radiola и тоя пич с дългите постове (забравих му името).

тва ше стане в няква друга изкривена реалност ,тъп си като на дядо ти кирката от балканската война

RagioL
11-02-2013, 06:34
кво стана насран,не можа да измислиш нещо за да ме опровергаеш и сега си тръгваш с подвита опашка?не се съмнявам от торта не мога да очаквам да се превърне в диаманти

Айде сега признай си че ти се иска да те пляскат.

Fisherman
11-02-2013, 11:27
Айде сега признай си че ти се иска да те пляскат.

хахаха колко си опростен,все още не можеш да измисиш друго освен "гей"

Fisherman
11-02-2013, 11:32
майката на рагиол е такава училичница,че има повече посещения от тоалетната на Хогуартс Ескпрес

RagioL
11-02-2013, 15:19
хахаха колко си опростен,все още не можеш да измисиш друго освен "гей"

Като те окъпя в бензин и ти драсна клечката ще станеш едно наистина горещо парче.
:lol:
Предпочитам рибарите добре препечени!

Fisherman
11-02-2013, 15:23
майка ти е толкова стара,че е кърмила Хагрид

RagioL
11-02-2013, 15:30
А твоята е толкова дебела че има собствена гравитация.

Fisherman
11-02-2013, 16:54
А твоята е толкова дебела че има собствена гравитация.

fail глупав,как можа да измислиш най-изтърканата фраза

Fisherman
11-02-2013, 16:56
майка ти е толкова мазна,че пращат американски командоси да търсят петрол у вас

RagioL
11-02-2013, 17:19
fail глупав,как можа да измислиш най-изтърканата фраза

Току виж си зацепил че ме ебе за съществуването ти, та чак не се прави труда, вече дори не изпитват и онова вътрешно желание да те одера или изпека жив.

Fisherman
11-02-2013, 22:02
Току виж си зацепил че ме ебе за съществуването ти, та чак не се прави труда, вече дори не изпитват и онова вътрешно желание да те одера или изпека жив.

да не би да ти е прекъснат гръбначния мозък глупав,кво пишеш

RagioL
11-03-2013, 18:17
Че отиваш в кучкарника.

Fisherman
11-03-2013, 19:33
Никой не иска да ходи у вас дори най заразната проститутка няма да те посети

Fisherman
11-03-2013, 19:35
Лягай си в серопозитивното легло и тва е

RagioL
11-04-2013, 13:42
Никой не иска да ходи у вас дори най заразната проститутка няма да те посети

Ще ти водя в кучкарника няма да те водя у нас помияр крастав.

Fisherman
11-04-2013, 17:57
Е да де у вас,нали ринеш куча тор по цел ден

Fisherman
11-04-2013, 17:58
помияр е тоя,който е платил на майка ти за да те напраи киртак

Fisherman
11-04-2013, 18:39
Ще ти водя в кучкарника няма да те водя у нас помияр крастав.

верно ли майка ти не се облича за хелоуин,защото приличала на караконджул

LeagueofShadows
11-08-2013, 10:51
Що не си отишъл да те набият ве , насра ли от набора ти анархибои или къвто е там , феик батка , тъпа шматка , изпукана в мутрата патка :smt077 Хранят ли те в парка с пуканки ве паток :?: Затуи ли си като тегло 5 кила :?: Ако си гладен аз винаги мога да те нахраня с малко кокали , имам 10 кокалчета за тебе , 5 на лявата ръка и 5 на дясната , ПРОВЕСЕН ИЗСРАН МУФЛОН :smt077 За тебе мъжка (детска) чест няма ли , оскубана от майка ти вежда :smt077

Досега оставях шанс да се срещнем и да те изсипя но сега загубих всяккава надежда , сега е сигурно че си евнух без топки :smt077 Аве много ми е било интересно , евнусите като тебе втвърдяват ли им се зърната на цицките :?: :smt077 В смисъл като на момиче , все пак нямаш топки , сигурно ще се вдлъбнеш навътре след време :smt077

Fisherman
11-08-2013, 16:58
къде да ходя бе лайнар,цял ден съм бил там,анархибой е минал с 94 покрай факултета,погледнал го е и сега разправя наляво и надясно,че не съм се появил,бех там излизах 10 пъти не видях никой да ме търси,все пак той е инициатор на тая среща той да ме търси.никой нямаше стига си лаял кур крив

Fisherman
11-08-2013, 16:59
Що не си отишъл да те набият ве , насра ли от набора ти анархибои или къвто е там , феик батка , тъпа шматка , изпукана в мутрата патка :smt077 Хранят ли те в парка с пуканки ве паток :?: Затуи ли си като тегло 5 кила :?: Ако си гладен аз винаги мога да те нахраня с малко кокали , имам 10 кокалчета за тебе , 5 на лявата ръка и 5 на дясната , ПРОВЕСЕН ИЗСРАН МУФЛОН :smt077 За тебе мъжка (детска) чест няма ли , оскубана от майка ти вежда :smt077

Досега оставях шанс да се срещнем и да те изсипя но сега загубих всяккава надежда , сега е сигурно че си евнух без топки :smt077 Аве много ми е било интересно , евнусите като тебе втвърдяват ли им се зърната на цицките :?: :smt077 В смисъл като на момиче , все пак нямаш топки , сигурно ще се вдлъбнеш навътре след време :smt077

щи вдлъбна челото с една плесница мухльо

LeagueofShadows
11-08-2013, 17:10
къде да ходя бе лайнар,цял ден съм бил там,анархибой е минал с 94 покрай факултета,погледнал го е и сега разправя наляво и надясно,че не съм се появил,бех там излизах 10 пъти не видях никой да ме търси,все пак той е инициатор на тая среща той да ме търси.никой нямаше стига си лаял кур крив

добре , момчето каза че е стояло с авер с ТАБЕЛА на която пишело "фишерман" , ама това му е била грешката :smt023 ся кво да го направиш :smt023 и ти си насрал и си избягал , а после се правиш че те не били там , интересно ми е да видя дали имат доказателство , тогава ще е мнооо яко нямам търпение да ти се изсмея в лицето , тъпа гъста плюнко изхрачена от плювалника на баща ти след като е смукал чурки и после е ял кучешка храна :smt077 :smt077 :smt077

ще дам съвет на софянци , тъй като съм малко далеч от този паразит :smt077

другия път недейте се излагайте , вземете една табела и надпишете "ПРЯСНА ТОР"

познайте кой ше се притече за отрицателно време :smt077 ГАРАНТИРАНО ОТ МЕН :smt023 знаете че имам усет :smt023

ще запритича шаро с висяш език устремен към упътването къде може да намери от любимия си деликатес :smt023 също и да плува там , чу ли лайнярник :smt077

RagioL
11-08-2013, 17:46
Гласувам за ЛСто само защото шаро е гей.

Fisherman
11-08-2013, 17:59
стоял е с табела,защото го е било срам да извика ли кво,какви са тия знаци за деца в неравностойно положение или човек си върши работата до край или въобще не се занимава

Fisherman
11-08-2013, 17:59
Гласувам за ЛСто само защото шаро е гей.

гласуваш за баба ти да изяде една паница със сок от скротум

Fisherman
11-08-2013, 18:01
пичи въшки карантия дърти мъди дреболия

RagioL
11-08-2013, 18:02
гласуваш за баба ти да изяде една паница със сок от скротум

Гласувам за баща ти дето го лапа редовно.

RagioL
11-08-2013, 18:03
пичи въшки карантия дърти мъди дреболия
Като яде свински карантии не се оплаква нали!

RagioL
11-08-2013, 18:04
Пенке мастио мръсна склерозирала.

LeagueofShadows
11-08-2013, 18:05
стоял е с табела,защото го е било срам да извика ли кво,какви са тия знаци за деца в неравностойно положение или човек си върши работата до край или въобще не се занимава

аве ти наистина си мноо ТЪП ВЕ амебо :smt077

кой ше се провиква като откачен , ми ако не си там ??? хората ще се излагат ли , мноо си прост , путьо маринкин :smt077

тва се ползва дори на ЛЕТИЩАТА за пристигащите , нали си образован , запален с лайна контейнер :smt077

Fisherman
11-08-2013, 18:06
колко сте нещастни

Fisherman
11-08-2013, 18:07
Като яде свински карантии не се оплаква нали!

сочна свинска путка с бульон от черното между пръстите на стар тракторист ще вечеряш

Fisherman
11-08-2013, 18:08
Като яде свински карантии не се оплаква нали!

таратор от леден айрян с тлъст гъз насран

RagioL
11-08-2013, 18:08
сочна свинска путка с бульон от черното между пръстите на стар тракторист ще вечеряш

Лична твоя трапеза ми описваш.

RagioL
11-08-2013, 18:09
Двойно ме цитираш и изкусвен в задника си завираш!

Fisherman
11-08-2013, 18:10
Лична твоя трапеза ми описваш.

да тва е твоята трапеза,отива майка ти събира от кофите за боклук зад най прогнилия китайски ресторант и ти носи в кофичка от кисело мляко огризките с 3 вида пилешки грип

Fisherman
11-08-2013, 18:10
Двойно ме цитираш и изкусвен в задника си свираш!

не мога да разбера кво пишеш да не си болен от дислексия

RagioL
11-08-2013, 18:16
Не схващаш психо поетичната ми риторика ли, изтъкваща изтерзаното ти от подигравки и ендорфини същество ли?!

Fisherman
11-08-2013, 18:33
Не схващаш психо поетичната ми риторика ли, изтъкваща изтерзаното ти от подигравки и ендорфини същество ли?!

нещастника алкохолик,който в тялото си има повече етанол от бутилка синьо джони тръгнал да ми коментира невротрансмитери

RagioL
11-08-2013, 18:35
нещастника алкохолик,който в тялото си има повече етанол от бутилка синьо джони тръгнал да ми коментира невротрансмитери

Не си чат с написаното нали гейски!

Fisherman
11-08-2013, 19:03
Не си чат с написаното нали гейски!

хахахахахахаха,с гейски ли те буди рунтавата ти майка сутрин

LeagueofShadows
11-11-2013, 22:37
еи мухлясал бахур :smt077 наиш ко ми дойде на акъла ся докато си мислих за твоита рода :smt077

7000 поста имаш щот си мноо прост туи едно на ръка , ама да речем че отделяш на пост по 1-2 минути , туи праи 14 хил минути , в часове към 300 часа

я кажи фана ли брада на пръстите на ръцете ве оцелот в мензис :smt077

Fisherman
11-11-2013, 22:48
всъщност на пост отделям точно 10 секунди,не съм прост като гена ти,защо не преизчислиш

Fisherman
11-11-2013, 22:50
тва прави 20 часа

LeagueofShadows
11-11-2013, 23:10
10 секунди ще отнеме само да отвориш полето за нов пост ве чаршаф с пикня намокрен от маикати докато скуиртваше като бях заедно с нея :smt077

от друга страна пък аз за 10 секунди бих са исрал в устата ти прясно прясно :smt077

LeagueofShadows
11-11-2013, 23:11
тва е възможно щото ше взема лаксатив преди да го насоча към устата ти , тъи става ли саката сколопендра :smt077

Fisherman
11-11-2013, 23:35
или просто си прост като патерица и не можеш да мислиш

LeagueofShadows
11-12-2013, 05:38
ти като си открил уикипедиа мислиш ли ве гноен хемороиид :smt077 и децата могат да напишат нещо в гугъл , гугъл бои
уууууууууу мноо си тъп ща излющя зад врата с една торба с лаина

RagioL
11-12-2013, 06:51
хахахахахахаха,с гейски ли те буди рунтавата ти майка сутрин

Гейски е неспособен да събуди нищо освен космясъл пес за да го чиластри на задна.

Fisherman
11-12-2013, 21:15
Добре гейски

Fisherman
11-12-2013, 21:17
ти като си открил уикипедиа мислиш ли ве гноен хемороиид :smt077 и децата могат да напишат нещо в гугъл , гугъл бои
уууууууууу мноо си тъп ща излющя зад врата с една торба с лаина

Явно живота ти е помия и лайна защото не спираш да говориш за тях

LeagueofShadows
11-12-2013, 23:27
ти кьорав ли си не виждаш ли че щи ги излея на теб ве кюстек :smt077

гъза на маика ти между другото мяза на ухатка , кажи и да тренира за мен :smt023

RagioL
11-13-2013, 11:06
Добре гейски

Забрави ли че това ти е фамилията Гейски, Шаро Гейски.

AnarchyBoy
11-13-2013, 15:11
Тука пак има драма.. :lol:

Fisherman
11-13-2013, 17:21
Забрави ли че това ти е фамилията Гейски, Шаро Гейски.

Тва е твойта фамилия да

Fisherman
11-13-2013, 17:22
ти кьорав ли си не виждаш ли че щи ги излея на теб ве кюстек :smt077

гъза на маика ти между другото мяза на ухатка , кажи и да тренира за мен :smt023

емигрирай в гъза на рагиол селяк

RagioL
11-13-2013, 17:23
Тука пак има драма.. :lol:

Да, зачислени ми са двама селски драматурга на главата, кой от кой по тъп.

RagioL
11-13-2013, 17:24
Шаро Гейски и Бонго Тъп.

RagioL
11-13-2013, 17:25
Някой ден ще се срещнат и ще се порадват на еднополови ласки.

RagioL
11-13-2013, 17:26
Тва е твойта фамилия да

Не твоята е, моята фамилия не се вее в нета.

Fisherman
11-13-2013, 17:27
Не твоята е, моята фамилия не се вее в нета.

да твоята се вее по улиците,най вече площад македония

Fisherman
11-13-2013, 17:28
след като открихме,че с носферату23 сте от една майка,няма ли да целунеш брат си по главичката,както правехте,като малки

RagioL
11-13-2013, 17:30
Искаш ли бонго да те люби? :D

RagioL
11-13-2013, 17:33
след като открихме,че с носферату23 сте от една майка,няма ли да целунеш брат си по главичката,както правехте,като малки

Като си откриеш пишката ми се обади да пуснем новината в новинарски сайт.

Illusion772
11-13-2013, 17:42
Като си откриеш пишката ми се обади да пуснем новината в новинарски сайт.

Ако искаш , ще уредим и една извънредна емисия новини.
:D :D :D

RagioL
11-13-2013, 17:43
Шаро го заслужава, не е кой да е.

Fisherman
11-13-2013, 19:09
Уоу какви жалки опити по-добре не пиши никога повече

Fisherman
11-13-2013, 19:11
Ако искаш , ще уредим и една извънредна емисия новини.
:D :D :D

Рагиоле един педерас има в кофата и той щи се залепи смятай
колко си сбъркан

RagioL
11-13-2013, 21:15
Не си ли чувал да не използваш името божие напразно, боклук?!

RagioL
11-13-2013, 21:16
Дейба и неграмотния ти циганин.

Fisherman
11-13-2013, 22:12
Искаш ли бонго да те люби? :D

аз не виждам проблем да се целувате с брат ти,еднакво задръстени сте

RagioL
11-13-2013, 22:16
Не отговори на въпроса женски.

AnarchyBoy
11-13-2013, 22:20
:razz:

fire_magic
11-15-2013, 00:00
Не може да става дума за двубой тъй като nosferatu (leage of shadows) е много прост и елементарен. ( след 1-2 негови поста се отказах да му чета другите инфантилни несполучливи)
Не може да става и дума за сравнение между него и Fisherman

fire_magic
11-15-2013, 00:04
LeagueofShadows ако има повече от 15 години по-добре да се самозарови

Fisherman
11-15-2013, 00:05
Всички елате в моята тема посветена на изкуството и черния хумор.