PDA

View Full Version : Изпортих едно момче на класната му и тя го наказа..



vampire*-*
10-31-2013, 10:31
Казах на госпожата,че едно момче (което харесвам) е било друго. Госпожата отиде и го наказа. Бях с едни приятелки в коридора и той ме попита дали аз съм го казала на госпожата му,защото аз бях единствената,която беше там,когато го биеше.. След това аз му отговорих,че не съм,защото не знаех каква ще бъде реакцията му. Госпожата отиде и говори с него,а той каза,че не е направил нищо.. Проблема е там,че едно момче ме изпорти,че аз съм го казала.. Гледа ме ужасяващо. Да, аз бях правата,защото го казах,това не му е било първия път. (осми клас е) Бие по-слабите и по-безпомощните и се прави на много силен.. Отврат .. Мнението ми за него тотално се промени.. Ами ако дойде и ми се развика,затова,че съм го казала? Или пък,ако започне да ме убижда??

Hayashi
10-31-2013, 10:41
Постъпила си правилно. Ако започне да те Обижда го пращаш на майната му.

an7raks
10-31-2013, 11:04
Мразя порти! Като си била там, да беше направила нещо на момента, не после като мишчица да идеш да църкаш на госпожата.

tireheb
10-31-2013, 11:15
а така, да не те ебе изобщо
ако нещо ти се прави на умен
ПАК ше отидеш и ше кажеш, че е набил някого, дори и да не е. пак на теб ше повярват, не на него

Hayashi
10-31-2013, 11:35
Мразя порти! Като си била там, да беше направила нещо на момента, не после като мишчица да идеш да църкаш на госпожата.

Какво да направи едно момиче? Може би да отиде да му се изрепчи и тя да си отнесе някой шамар.
А може би е било по-правилно да си замълчи, пък малкия бияч да продължава да упражнява егото си върху останалите.

an7raks
10-31-2013, 12:56
Какво да направи едно момиче? Може би да отиде да му се изрепчи и тя да си отнесе някой шамар.
А може би е било по-правилно да си замълчи, пък малкия бияч да продължава да упражнява егото си върху останалите.

Или да отиде да извика някой, пък било то и госпожата, ама на момента?!

Котка.
10-31-2013, 13:01
Или да отиде да извика някой, пък било то и госпожата, ама на момента?!

Примерно :)

anonymous895156
10-31-2013, 14:00
Постъпила си правилно.

an7raks
10-31-2013, 14:25
Постъпила си правилно.

Да бе!
А, ако някой гледа как убиват брат ти и после отиде да каже на полицията, но не е направил нищо за да го спаси, дали ще говориш така?
Не е постъпила правилно нито спрямо битото момче, нито спрямо повярвалия си шматарок.

Hayashi
10-31-2013, 14:37
По-добре късно, отколкото никога!

anonymous708973
10-31-2013, 16:36
"Мразя порти"


Или да отиде да извика някой, пък било то и госпожата, ама на момента?!
=
"Да го беше изпортила на момента, не после."

..
После женската логика била кофти.

anonymous708973
10-31-2013, 16:36
"Мразя порти"


Или да отиде да извика някой, пък било то и госпожата, ама на момента?!
=
"Да го беше изпортила на момента, не после."

..
После женската логика била кофти.

antraks
10-31-2013, 16:38
"Мразя порти"


=
"Да го беше изпортила на момента, не после."

..
После женската логика била кофти.

Това май се брои за помощ, не за портене...

vampire*-*
10-31-2013, 16:46
После женската логика била кофти

Женската логика? Кофти? srsly? Аз казах,че после (след като видях,че го бият) веднага отидох при класната им,това,че не си разбрал/а аз какво да направя?
"Мразя порти" - ами добре, следващия път ще знам и ще оставя да го пребият!!
Мислете,преди да напишете нещо..

antraks
10-31-2013, 16:49
Казах на госпожата,че едно момче (което харесвам) е било друго.

Ти знаеш ли как се използват времената в българския език?
Да не говорим, че цитатът не е мой.

vampire*-*
10-31-2013, 16:56
Айде сега.. ти не ме поучавай от грешките си,може би съм ги видяла бе,замисли се..
И съм нова в този сайт,така че за първи път цитирам, може да съм збъркала..

antraks
10-31-2013, 17:00
Хаха, няма смисъл, лека вечер! :lol:

anonymous708973
10-31-2013, 21:15
Ти знаеш ли как се използват времената в българския език?
Да не говорим, че цитатът не е мой.

Всъщност не е време, а преизказно наклонение и е употребено идеално.
Може би имаш предвид, че е използвала несвършен вид на глагола вместо свършен, което е леко неуместно, но е дреболия.

Като ще се правим на специалисти, поне да е с класа ;)

Баща Ти
11-01-2013, 09:24
Готино ли ти стана, че си доносничка?

vampire*-*
11-01-2013, 09:30
Готино ли ти стана, че си доносничка?

Винаги очаквам от тебе някакъв тъп коментар!
Просто не мога да не се смея на простотиите ти.

Какво да направя бе? Да го оставя да го пребият ли?

Баща Ти
11-01-2013, 09:36
Какво пребиване в 8ми клас?!? Ти момчета нямат нито силата, нито техниката, че да си направят нещо сериозно, още повече в училище.

vampire*-*
11-01-2013, 09:40
Все пак трябва да се защити! Нямат право да се бият с по-слаби и безпомощни от тях.

Баща Ти
11-01-2013, 09:42
А ти си изпълнена с много мъдрост и за това преценяваш кой има право да бие и кой не?

Проато те е яд, че тоя дето го харесваш не ти обръща внимание.

vampire*-*
11-01-2013, 09:45
Проато те е яд, че тоя дето го харесваш не ти обръща внимание.

Кой е казал,че не ми обръща внимание?

А ти си един човек,който таи в себе си само злоба и чака някой да го забележи.

Хайде,няма смисъл да се говори с такъв човек.

Баща Ти
11-01-2013, 09:46
Не позна, ама то не може и да се очаква повече от някаква осмокласничка.

Ти не можеш да пишеш грамотно, пък си тръгнала да определяш кой бил злобен и кой е по-слаб.

vampire*-*
11-01-2013, 09:52
Не позна, ама то не може и да се очаква повече от някаква осмокласничка.

Ти не можеш да пишеш грамотно, пък си тръгнала да определяш кой бил злобен и кой е по-слаб.

За разлика от теб аз разсъждавам,не съм като теб. И ако бях на твоето място, щях да съм малко по-умна и да не се правя на много нещо,че и да споря с едно четиринадесет годишно момиче. И какво? Показа,че си по-грамотен от мен,сега какво? С какво пак ще спориш?

Баща Ти
11-01-2013, 09:54
Просто ти казах, че си доносничка, което е факт, предвид постъпката ти.

vampire*-*
11-01-2013, 09:57
Просто ти казах, че си доносничка, което е факт, предвид постъпката ти.
С това изказване се стигна до спор,в който нямаше никакъв смисъл,но както и да е.. Аз съм си виновната,че ти отговорих..

Hayashi
11-01-2013, 11:08
Какво пребиване в 8ми клас?!? Ти момчета нямат нито силата, нито техниката, че да си направят нещо сериозно, още повече в училище.

Да бе, затова онзи ден четох една тема в друг форум как 14-годиншният син на авторката отнесъл няколко юмрука в устата и после на зъболекар се дават четирицифрени суми.
Ти в коя действителност точно живееш?

Баща Ти
11-01-2013, 11:20
Да бе, затова онзи ден четох една тема в друг форум как 14-годиншният син на авторката отнесъл няколко юмрука в устата и после на зъболекар се дават четирицифрени суми.
Ти в коя действителност точно живееш?

В тая, дето 14 годишните не са мутанти по 70-80 кила.
А може би си е заслужавал юмруците или сме на принципа "винаги е виновен тоя, който бие"?

vampire*-*
11-01-2013, 12:33
Точно в този случай момчето,което понесе всичко нямаше никаква вина.

girlwithblueeyes
11-01-2013, 12:37
Добре си направила


Баща ти . Ти znaesh ли ,че в днешно време 8 класниците вадят такива тела ,че изглеждат като 18 годишни:D

LeagueofShadows
11-01-2013, 12:58
Да бе!
А, ако някой гледа как убиват брат ти и после отиде да каже на полицията, но не е направил нищо за да го спаси, дали ще говориш така?
Не е постъпила правилно нито спрямо битото момче, нито спрямо повярвалия си шматарок.

Може момичето да я е страх ве тъпанар , не всеки има силна психика , мноо си тъп обаче :smt023
Ако аз убивам някой твой приятел или маика ти искаш да кажеш че ще се намесиш тъй ли :?: Първичната ти реакция ще е да избягаш , толкова много ще се насереш :smt023 Детските ти разсъждения ме навяват на мисълта че не си на повече от 14 :smt023 Затова ще получиш 14 юмрука от мен , насран кроасан :smt023

LeagueofShadows
11-01-2013, 13:03
Просто ти казах, че си доносничка, което е факт, предвид постъпката ти.

А македонците като теб не са ли доносници ве , СМУКАЧ :?: Ти си досущ като лапето , мноо си прост :smt023

И за тебе важи това което казах , ти дето се водиш мъж ще насереш много повече ,дори не би се оплакал :smt023 Такива ербапи като вас наи ме кефят , act tough , правят се на батка , момента в който пристъпиш към тях да ги интимидеитНеш и насират до неочаквано равнище :smt023 Нека да позная събираш смелост от тиин приятелите ти , надъхвате се в училище заедно 10 човека обаче когато усуча един другите се разбягват :smt077 много ми приличаш по тактика на действие на уличните кучета , може би щото си изпукан БЪЛХАРНИК :smt077

още един факт че си насрана албанска круша , нападаш момичетата за нищо и понеже е лесно да не ти отвърнат подобаващо ти минава номера , що не нападна мен в темата ми ами подскокна като девственица видяла 20 санта :?: :smt077 УМРИ

и като за финал че се сетих нещо друго , ЛЕШОЯД, трети клас станах свидетел как петокласник разби стъклена бутилка в устата на едно дете понеже не искал да му даде назаем уалкмена :smt023 и въобще не знаеш на кво място съм израстнал , на място където да ти смачкат главата беше нещо нормално :smt023 така че за това че децата нямали сила може да мреш
аз мога да ти докарам един петокласник дето има 50-60 улични боя зад гърба а ти си глезльо на който най голямото сбиване е това да се сдърпа с майка си :smt077 и си залагам колата че щи разбие мутрата за около 2 минути :smt023 после в главата ти ще навлязат объркани мисли , защо си толкова жалък или може би дали ще оцелееш изобщо

Баща Ти
11-01-2013, 14:40
Не съм македонец : /.

Иначе много ме кефи да ти чета филмите, само ми е чудно - кой ти дава достъп до интернет в лудницата.

chupachups
11-01-2013, 14:48
Прав си, че не винаги е виновен този който бие, НО прави разлика между клюкарстване и това да кажеш това което трябва.

В тая, дето 14 годишните не са мутанти по 70-80 кила.
А може би си е заслужавал юмруците или сме на принципа "винаги е виновен тоя, който бие"?

an7raks
11-01-2013, 18:29
Може момичето да я е страх ве тъпанар , не всеки има силна психика , мноо си тъп обаче :smt023
Ако аз убивам някой твой приятел или маика ти искаш да кажеш че ще се намесиш тъй ли :?: Първичната ти реакция ще е да избягаш , толкова много ще се насереш :smt023 Детските ти разсъждения ме навяват на мисълта че не си на повече от 14 :smt023 Затова ще получиш 14 юмрука от мен , насран кроасан :smt023
Виж сега, ти още докато посягаш на някой мой близък в присъствието ми, ще бъдеш брутално пребит и изнасилван многократно. И за пребиването и за изнасилването ще се използват подръчни средства, няма се цапам с лайната, течащи по вените ти.

an7raks
11-01-2013, 18:35
И по темата, какво е щяло да й стане, ако беше помолила първия съученик в коридора да ги разтърве. Или да им викне нещо, колкото да ги разсее. Дори и само да е стояла настрана и да е крещяла за помощ е щяла да помогне повече. Съмнявам се тези да се оставят и да й скочат да я бият. Ако ти си достатъчно бавен да посягаш на момиче, то повечето не са.

vampire*-*
11-01-2013, 19:33
Единствените,които бяха там бяха негови съученици,които разбира се бяха доволни от това,което прави. Как да ги накарам да ги разтърват, като те се радваха,че той искаше да го натика в тоалетната и там да довърши боя?

an7raks
11-01-2013, 19:35
^А опита ли? Или те достраша, че ще излезеш смотана и недостойна за селския бияч?

vampire*-*
11-01-2013, 19:40
Нека отново повторя. Това не му е първи път. Преди около седмица пак се спречкаха и се стигна до бой, в следствие на което аз отидох при него и му казах да спре,а той изобщо не ме изслуша.. Защо да правя неуспешен опит да го спра,като най-доброто решение беше да го кажа на класната му,за да ги разтърве.

LeagueofShadows
11-02-2013, 06:23
Виж сега, ти още докато посягаш на някой мой близък в присъствието ми, ще бъдеш брутално пребит и изнасилван многократно. И за пребиването и за изнасилването ще се използват подръчни средства, няма се цапам с лайната, течащи по вените ти.

МУААААААААААААААААААААААА ААААААХАХАХАХАХА

FuckDaPolice
11-02-2013, 07:45
Теб кво те ебе кой с кого се бие, явно и бития и побойника имат някаква вина, тъй че ги остави да се оправят...да не завършиш ти със шамар накрая :D

Ospi
11-02-2013, 22:03
Сега той страда от синдрома Snitch mísos (доносникомразус) и желае да разпори всяка твоя вътрешност... Съжалявам.

Nakadah
11-04-2013, 09:12
Казах на госпожата,че едно момче (което харесвам) е било друго. Госпожата отиде и го наказа. Бях с едни приятелки в коридора и той ме попита дали аз съм го казала на госпожата му,защото аз бях единствената,която беше там,когато го биеше.. След това аз му отговорих,че не съм,защото не знаех каква ще бъде реакцията му. Госпожата отиде и говори с него,а той каза,че не е направил нищо.. Проблема е там,че едно момче ме изпорти,че аз съм го казала.. Гледа ме ужасяващо. Да, аз бях правата,защото го казах,това не му е било първия път. (осми клас е) Бие по-слабите и по-безпомощните и се прави на много силен.. Отврат .. Мнението ми за него тотално се промени.. Ами ако дойде и ми се развика,затова,че съм го казала? Или пък,ако започне да ме убижда??

Е това са най-долните хора! Не могат да си понесът последствията от собствените постъпки... Или го издаваш и му казваш в очите, че беше ти или си мълчиш. Ебати селянията...

sofityoy
11-04-2013, 16:32
Харесваш го,но го портиш?Е това вече не го разбирам...
Но като цяло си постъпила правилно,но според мен не можеш да очакваш да те гледа миличко след като класната го е наказала защото си го изпортила.

Anastasiq5910
11-04-2013, 17:00
Постъпила си правилно. Ако започне да те Обижда го пращаш на майната му.

+++