PDA

View Full Version : Не знам какво да направя?



Insane91
10-31-2013, 10:59
Здравейте имам проблем и не знам точно как да постъпя.Имах 1 година връзка с прекрасно момиче,запознахме се и веднага супер много се харесахме,станахме много близки,тя започна доста да се влюбва в мен ,както и аз в нея.Всичко стана много много бързо.Минаха месеци всичко вървеше повече от идеално,обичахме се ,забавлявахме се ,но имаше една подробност не й бях казал всичко за себе си ,тоест бях я излъгал за някой неща,доста сериозни няма значение какви са.Оставаха няколко дни преди да направим 1 година от както сме заедно заминахме за Италия,имах приятели там и реших,че ще ни дойде чудесна почивка.Докато бяхме в Рим една вечер просто седяхме заедно и се обичахме,чувствах я толкова близо до себе си,но толкова далеч за нещата които никога не й бях казал,за това че я лъжех толкова много и просто не можех повече.Тя ме гледаше толкова влюбено и щастливо,не можех да й го причиня ,не исках да я нараня,но сметнах за правилно да й кажа истината.Преди да й кажа всичко,не спирах да й повтарям колко я обичам и колко съжалявам дори се разплаках ,никога не съм плакал за момиче или най-малкото пред момиче,но толкова много я обичах,накрая й казах всичко.Никога не бях виждал в някого толкова голяма променя на настроението и никога не ме беше гледала по този начин ,виждах в очите й ,че ме презира ,губех я.Помоли ме утре да си хванем самолета и да се приберем в България,не каза нищо за нещата които й казах,но не ме докосна повече,не ме погледна отново така влюбено.Прибрахме се в България и не ме потърси 1 седмица,знаех че съм виновен и че й трябва време да осъзнае всичко което й казах.След около 10 дни получих смс от нея,да отида при нея (живеехме заедно,но след Италия,аз й казах,че може да остане в апартамента колкото време иска и отидох при най-добрия си приятел тоест имах ключ) ,чудех се дали да звънна да ми отвори,но не го направих и влязох направо ,тя седеше на дивана и плачеше ,беше си събрала нещата,когато отидох ме прегърна и ми каза ,че й липсвам всеки миг,но не знаела в кого е била влюбена и дали въобще нещо от случилото се между нас е било истинско,че не можела така,че е твърде много всичко и си тръгва.Просто я държах в прегръдките си и я губех,нямаше да я видя скоро пак,тя си тръгваше ,бях съсипал всичко,но нейното щастие беше по-важно от това как се чувствам аз ,прегърнах я силно и й казах,че винаги когато има нужда от нещо каквото и да било ,може да ме потърси,че винаги ще съм зад нея и винаги може да разчита на мен.Закарах я до летището и тя си хвана самолета за Бургас,щеше да се върне чак след 4 месеца може би... Нямаше какво да направя,трябваше да я оставя.
Минаха 10 месеца,тя не ме потърси нито веднъж през това време,нито аз нея ,до преди няколко седмици когато ми се звънна на вратата ,още спях беше към 10 сутринта,кучето се разлая и се събудих ,не очаквах никого,новата ми приятелка спеше до мен,станах и отворих и тя стоеше пред мен,усмихната и прекрасна.Щом ме видя веднага ме прегърна и започна да ме стиска силно и да ме целува и да ми каза,колко съм й липсвал.Аз просто стоях и не знаех какво да направя.Поканих я да влезе и тя започна с голям ентусиазъм да ми разказва къде е била ,какво й се е случило.В същият момент ,момичето с което съм слезе по стълбите и я видя,не й бях разказвал за нея,бях й казал само,че съм имал тежка раздяла ,но всичко е отминало.Когато Рали (1то момиче ,което бях лъгал) я видя,ме погледна очудено ,но нищо не каза,отиде при Десислава и се запознаха,каза че е моя стара приятелка и е дошла да ме види.Стояха двете една срещу друга ,а аз просто даже забравих да дишам,гледах ги и не знаех какво да направя.Ралица каза,че бърза и ще се обади следващия път да вечеряме заедно и си тръгна.
Минаха няколко дни и аз започнах да се отдръпвам от Деси,започнах да си намирам оправдания ,че все съм на работа и съм зает,че не мога да се видя с нея.Чаках Ралица да се обади,но тя не го направи,тогава аз реших да я потърся звънях на нейни познати и приятели и накрая я открих ,беше се нанесла ,почти до нас ,отидох до тях оказа се ,че се е събрала с колеги имаше някакво парти и влязох ,имаше страшно много хора не можех да я намеря,но тогава я видях ,как целува друг ,беше пила доста ,танцуваше ,смееше се ,видя ме и дойде хвана ме за ръката и ме изведе навън ,застанахме 1 срещу друг и тогава ме удари започна да ме блъска и да ми крещи ,каза ми никога повече да не идвам тук,да не я поглеждам ,да не мисля за нея,да не я търся.Каза,че съм я съсипал,че съм я унищожил и когато е била решена,че някакви лъжи не са достатъчно силни ,да развалят това което сме имали ,аз съм я предал отново.Помоли ме да си тръгна и аз го направих.
Сега нямам представа какво да правя объркан съм не знам на кого да кажа,на кого да споделя и видях този сайт,в момента се чувствам малко по-добре като си излях всичко,но все още ми е зле,нямам идея как да постъпя.Благодаря ,на тези които са го прочели и ще съм много благодарен ,ако ми дадете някой съвет или някой да е бил в подобна ситуация,просто не знам как да постъпя..

vagarious
10-31-2013, 11:11
и тогава ме удари започна да ме блъска и да ми крещи ,каза ми никога повече да не идвам тук,да не я поглеждам ,да не мисля за нея,да не я търся.Каза,че съм я съсипал,че съм я унищожил и когато е била решена,че някакви лъжи не са достатъчно силни ,да развалят това което сме имали ,аз съм я предал отново.Помоли ме да си тръгна и аз го направих.


Егаси майтапа.Значи тя била решила след толкова много време, че нищо от случилото се не било достатъчно, за да развали това, което сте имали и това трябва да означава, че едва ли не ти си длъжен да чакаш нещо, което е било очевидно, че си изгубил. Това е егоистично, къде е била толкова много време??Защо изведнъж се появява на вратата ти и държи сметка защо си продължил напред? Не мисля, че има какво да направиш .. най-малкото не мисля, че изобщо трябва нещо да правиш. Продължил си веднъж без нея, ще го направиш отново.Това не си заслужава .. не може да си приключил връзка, да няма и следа от теб толкова време и изведнъж да се появиш отново и да преобърнеш нечий свят.Не може просто .. за мен не е приемливо откъдето и да го погледнеш. :/

Insane91
10-31-2013, 11:23
Аз никога не продължих изцяло винаги съм мислел за нея,но чувствам се длъжен към нея,лъгах я за толкова неща ,нараних я много и продължих напред без да й кажа ,без да я потърся,да я питам как е ,добре ли е .. Аз я нараних толкова много,знам че съм виновен ,но не знам как да постъпя ,да я оставя пак сама ли ? Да се опитам да оправя нещата и този път ,да съм искрен с нея ? .. Не знам объркан съм ,толкова много ..

vagarious
10-31-2013, 11:33
Виж, не знам за какво толкова си я лъгал, но явно е било наистина голямо.След като тя се е върнала, мислейки, че е простила и после се държи по този начин .. пак казвам, не мисля, че има какво да направиш и за какво да се чувстваш длъжен към нея. Някак не толерирам подобно поведение...

baby_baby
10-31-2013, 11:35
Трябваше още в началото на връзката да и кажеш всичко не да я лъжеш нормално да се отдръпне от теб щом ти е казала да я оставиш остави я

Insane91
10-31-2013, 11:48
То много неща е трябвало да направим ,но не сме ,аз тогава съм преценил ,че не е трябвало да знае някои неща и не съм й ги казал,сгрешил съм и си понесох последствията след това.
Излъгах да сгреших ама сега не знам какво трябва да направя разбираш ли .. просто съм тотално объркан от нейните действия..

vali97
10-31-2013, 12:04
Недей да игнорираш и онова момиче и просто се опитай да продължиш напред, защото тя толкова време дори и не се е сетила да ти се обади, а на човек на който не си му липсвал просто не заслужава вниманието ти. :)

Insane91
10-31-2013, 13:26
Да,но аз съм виновен за всичко ,за това ,че всичко рухна и ако и тя се е чувствала през тези 10 месеца като мен ,ако и тя не ме е забравила и съм й липсвал постоянно ,както тя на мен .. не съм спирал да се обвинявам за начина по който я нараних и точно когато имаше надежда и малко по-малко спирах да се чувствам толкова виновен,тя се появи и явно беше готова за ново начало, а аз съсипах всичко отново.

Enchanting
11-01-2013, 09:17
^ не би трябвало да се обвиняваш. Продължил си напред като си мислел, че всичко е свършило. И така и трябва . Не можеш да върнелш времето и лъжите..

vali97
11-01-2013, 09:52
Просто й кажи накарай я да те изслуша и си излей всичко което мислиш и чувстваш това е най-добрия вариант, и поне ще си на ясно с нещата. ;)