PDA

View Full Version : Някакви предложения?



nimfa696969696699669
10-31-2013, 12:21
Привет на всички. Момиче съм и тази година съм за първа година в гимназия, нов клас...
Харесала съм си момче, колкото мен, но той е в съседния клас, стаите са ни една до друго. Не се познаваме, само знам как се казва и някои други дребни неща за него.
Но напоследък просто изтерсявам- винаги се оглеждам за него, очите ми го търсят, а когато го видя едвам отделям поглед от него, мисля за него...
Днес чаках да отключат класната стая на една фр от друг клас, а и нарочно стоях в коридора само и само да го видя. Е, видях го, той мина покрай нас, слиза по стълбището и аз естествено, го гледам и той ме гледа за няколко секунди докато не се скри. Аз щях да припадна. Не мислех, че ще забележи момиче като мен, той познава супер много хора в училище, готин е, ходи само с най- яките момичета.
Но не знам кого гледаше, бяхме само аз и моята приятелка и отзад да е имало някой, ама не знам. Все пак на всеки ни се е случвало да гледаме нещо зад някой и човека да си помисли, че зяпат него. Но не затова създавам тема.
Искам да се запозная с него, но не знам как- нямаме общи приятели, нямам познати в класа му, нямам фб(не ме питайте защо, не искам да си правя.), просто не знам, по цял ден само умувам. Някакви идеи? Мислила см и да взема да го бутна като се разминаваме, но просто коридорите ни са много пусти и той ще разбере, че е било нарочно. А не искам просто да отида до него и да му кажа аз съм еди как си искаш ли да се запознаем? Не!!! Ще ме помисли за някаква досадница... абе просто не искам такааа.
Изписах цял роман и много ще се радвам да прочета комнетар, които наистина да ми помогнат.
Извинете ако има правописни грешки и блогодаря.

vas4e3to0
10-31-2013, 17:20
Ако някога пак те погледне, му се усмихни. Ако те хареса, ще се запознае с теб.

heartshapedbox
10-31-2013, 17:31
Ти никой от тези "супер много хора, които познава" ли не познаваш?

Georgi.M
10-31-2013, 17:51
Най-малкото си 1ва година в гимназията не познаваш много хора ,тоест готините явно и разбери примерно къде се събират,в кои кафета ходят или дискотеки ,отиди там с твои приятели ,които не са от училище ,ще се засечете ,винаги по дискотеките стават някакви работи, после ще се видите в училище и ей така ще се засичате постоянно и в крайна сметка ,все ще се заговорите.

vas4e3to0
10-31-2013, 18:00
8 клас не всички ги пускат на дискотеки. :)

Georgi.M
10-31-2013, 18:03
Ех нали все се събират пак по някакви барове или кафета знам ли ,аз като бях 8ми клас преди не знам колко много години беше това,имаше детски клубове в центъра на София не бяха много детски де ,ама пак се събираха супер много ученици и много контакти правиш.

xallsax
10-31-2013, 19:53
защо просто не се запознаеш с него , аз не разбирам как така е в съседния клас и вече познава всички "готини" ( което е доста относително понятие) , а като се замисля не е ли и той 8ми клас ? не трябва да се притесняваш толкова. Опитай се да го засечеш някъде където е сам или с 1 приятел и му се усмихни и му кажи "здравей" , ако те хареса ще завърже някакъв разговор, ако не .... здраве да е има много момчета по света.
Друг много важен съвет е да си сложиш нещо хубаво и да си доста красива ако искаш да го впечатлиш, защото след като те види няма да гледа характера а външния ти вид ! Айте успех :)