PDA

View Full Version : Дилемата



New_Teen_Mashine
10-31-2013, 20:33
Ще бъда бърз, защото няма да съм уникален с "проблема си"!
Харесвам момиче, тя - само приятели. Ок давам напред, въпреки че поне ми е приятно покрай нея, та давам напред има и други момичета. Предполага се, че момиче ме харесва, не е грозно, не е глупаво, но някак не изпитвам абсолютно нищо към нея, тоест като е наблизо просто все едно я няма, понеже съм нямал гадже досега и тази дилема е дали все пак да я поканя на среща, да я опозная съвсем малко още, или да послушам сърцето си и да не я отразя. Питам от гледна точка на опита, защото съм нямал досега никакъв, но и трябва да съм лоялен към момичето и да не се излагам с безинтерес и несериозност, мъже сме не пу****. Какво предлагате, искам идеи, знам че решението е мое, просто искам радикални идеи. "Прескачам или се спирам да се огледам?"

Забравих да спомена почти на 17 тя май на 16 не знам точно :D

tori
10-31-2013, 20:37
Излезте само двамата на няколко пъти, виж дали ти е кеф с нея и така. Никой не е казал, че трябва да и даваш напразни надежди или задължително да се получи нещо.

New_Teen_Mashine
10-31-2013, 20:42
Излезте само двамата на няколко пъти, виж дали ти е кеф с нея и така. Никой не е казал, че трябва да и даваш напразни надежди или задължително да се получи нещо.

Това е най-лесното, знам че трябва да опозная човека, въпроса е тоя фейсбук, почти всичко се разбира по начина по който пише, никога не съм го избирал като вариант за зарибявки, просто подметвам

tori
10-31-2013, 20:45
Не знам, фейсбук го намирам за ужасен начин да се запознаеш с човек.

mcfe
10-31-2013, 20:50
Не знам, фейсбук го намирам за ужасен начин да се запознаеш с човек.

Аз пък го пробвах това веднъж, казахме си чувствата тя вика, че имала симпатии към мен, след два дена ми пише, че няма да се получи. То пък се оказа, че не само ме е лъгала ами беше пълно куко http://forums.data.bg/public/style_emoticons/default/crazy.gif

Enchanting
11-01-2013, 08:56
Щом смяташ, че не изпитваш нищо към нея- не я залъгвай.

New_Teen_Mashine
11-01-2013, 09:15
Забравих да добавя, че не съм зарибявал в фейсбука, просто се запознах с нея в групата по танци :D

vali97
11-01-2013, 09:56
Пробвай нищо не те бърка, но недей да и даваш напразни надежди, защото е много гадно от личен опит ти го казвам. :)