PDA

View Full Version : Блокиране на фейсбук



zaria
11-01-2013, 06:39
Здравейте, вчера се опитах да вляза във профила ми във фейсбук, но ми изписа, че не мога да вляза:
И ето това съобщение:
Please Verify Your Identity
It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.
Facebook does not allow accounts that:
Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person
In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.
Случвало ли ви се? След това искаше да напиша код и други неща, за да мога да си вляза в профила, но накрая ми искаше номера на телефона. Не знам какво да правя. И искам да попитам дали мога да си изтрия профила без да вляза или как да го отблокирам, моля ви кажете.

NomNomNom
11-01-2013, 11:21
Въведи си номера.

anonymous908491
11-01-2013, 13:24
Въведи си номера.

Ако има твоя акъл, ще го направи, но не всеки е чак толкова залупен.

Спрете да си правите по 20 рега там, а може да си влязла през прокси и това да е причината да ти иска доказателство.

zaria
11-01-2013, 15:40
Ако има твоя акъл, ще го направи, но не всеки е чак толкова залупен.

Спрете да си правите по 20 рега там, а може да си влязла през прокси и това да е причината да ти иска доказателство.

Aми ще проверя пак настройките, а какво да правя, ако не стане. Мога ли да си изтрия профила като не ми дава да вляза?

zaria
11-01-2013, 15:55
Ако има твоя акъл, ще го направи, но не всеки е чак толкова залупен.

Спрете да си правите по 20 рега там, а може да си влязла през прокси и това да е причината да ти иска доказателство.

Aми ще проверя пак настройките, а какво да правя, ако не стане. Мога ли да си изтрия профила като не ми дава да вляза.

NomNomNom
11-02-2013, 21:47
Ако има твоя акъл, ще го направи, но не всеки е чак толкова залупен.

Спрете да си правите по 20 рега там, а може да си влязла през прокси и това да е причината да ти иска доказателство.

Хм, очаквам да ми кажеш малко повече за това колко съм залупена, изключае очевидните ми саркастични забележки, които остават незабелязани за сложни персони като теб.

nexttt
11-03-2013, 09:32
Просто някои ти е репортнал профила.Не съм запозната обаче,как би могла да го оправиш,съжелявам.