PDA

View Full Version : Козметика



frowidi
11-01-2013, 13:19
Моята приятелка обича да изглежда добре, обаче няма парична възможност. Отправям призив към женската аудитория, ако може да ми помогне, и препоръча добра козметика, тъй като аз не разбирам избщо. Нещо до 300,400 лв. От малък град съм, ще е добре офертите да са от онлайн сайтове. И един отделен въпрос дали ще е oбиден такъв подарък?

Lonsdale.
11-01-2013, 13:37
Все пак зависи и от момичето и от това как ще го приеме, но според мен по-скоро би се зарадвала. Предполагам че ще се почувства добре от това, че си уважил интересите ѝ, успех! :)

Hayashi
11-01-2013, 14:56
И аз не бих се обидила, дори и да имам финансовата възможност бих оценила жеста. Но хора всякакви.
Нещо по-луксозно ли и търсиш? Не знам дали става въпрос за грим или за бяла козметика, но аз бих се насочила към една хубава палитра със сенки. Стига да знаеш какъв грим предпочита, де.

Lonsdale.
11-01-2013, 16:43
Можеш да се поинтересуваш т.е. леко да я поразпиташ какво иска, в смисъл от какво има нужда, да разбереш какви цветове например червила, сенки, ружове и т.н. харесва и така ще се улесниш в избора на продукти. Добави към подаръка четки за лице и за очи и т.н.

Infinity
11-01-2013, 21:28
Предполагам много ще се зарадва.
Първо поразпитай от какво има нужда, но все пак аз бих се зарадвала на това, примерно :
http://www.enzo.bg/max-factor/max-effect-gloss-cube-bljask-za-ustni/
давам за пример точно него,защото всяко момиче има нужда от гланц,а този мисля,че е добър

anonymous708973
11-01-2013, 21:37
300-400 лв?!
О.о

Момче, за тия пари толкова неща можеш да й купиш, че ще може да се конти докато не стане на 30.

Сериозен ли си? Щото ако си, най-отговорно ще ти помогна при избора!

girlwithblueeyes
11-01-2013, 22:07
Ууу 300-400 лв.

Според мене най-добре й купи нещо качественно като на Estee Lauder или Lancome

Вече зависи какво искаш да й купиш можеш да й подариш и бяла и декоративна козметика . Въпросът е да знаеш какво харесваприятелката ти точно .

Лично за мене такъв подарък няма да е унижителен бих се зарадвала много стига това което ми е подарено да е качественно и луксозно .

anonymous708973
11-02-2013, 16:28
Според мен пък е по-добре да разполага с повече нещица. Визуалният ефект е по-голям :д
Пък и като не може да си ги позволи, ще се радва да има избор.
Вместо едно червено червило за 40 лв, може да има червено, nude и лилавеещо за тези пари. Примерно.

Infinity
11-02-2013, 21:54
^ Съгласна.

Elisa*DaY
11-03-2013, 11:42
Според мен ще е по-добре, да намериш подходяш сайт за онлайн пазаруване и да попиташ дали имат опция за подаръчни ваучери. Казваш цената, принтираш ваучера и тя сама ще си избере това, от което има нужда, и което и харесва :)
Този сайт е доста добър според мен: http://www.makeuppro-online.com/