PDA

View Full Version : Любов...или нещо повече. <3



Lilanda
11-01-2013, 14:56
В един момент спира да ти пука за всички и за всичко. Не, не защото се интересуваш само от себе си. Дори обратното-защото се интересуваш само и единствено от Него. От него като личност, от него като сродна душа, от него като човек, на който можеш да разчиташ. От него...

Беше края на лятото. Или началото на есента. Вие решете. Всичко започна тук, в този форум. Дори и в този раздел. Искане на негова снимка от моя страна, размяна на няколко лични съобщения иии...привличането. Привличането на двама ни един към друг. Всъщност точно тогава и двамата имахме човек до себе си...илии не точно. Но привличането го имаше. Личеше си.

След кратък застой той ме помоли в една от темите да му пиша съобщение. В отговор на моето събщение той поиска скайпа ми. Дадох му го без никакво колебание. Последваха денонощни чатове с всякакви сладинки и милинки нещица. Не можех да отлепя очи от екрана.

Около половин месец по-късно отидох до София, където той учи иии...се видяхме. Още помня погледа му в момента, в който отлепих устните си от неговите. Толкова топъл иии...страстен. Изпълнен с любов. :smt007 Всъщност помня всяка, дори и малка, подробност от тези 2 часа, които прекарахме заедно тогава.

В този ден той ми каза нещо, което ме размекна и което ме накара да изрека думи, които не съм казвала на никой друг до сега. "Искаш ли да те уплаша малко? Ще ти кажа нещо, което казвам само, ако наистина го чувствам. Обичам те.". Целувката след тези думи е момент, който ще помня винаги.

А раздялата...беше тежка. И двамата знаехме, че ще се видим пак чак след 2 месеца. Не искахме да се пускаме. Не можехме. Искахме момента да продължи вечно. Но не можеше...

Днес с човечето сме заедно,щастливи сме един с друг и се обичаме въпреки разстоянието, което ни дели. Пожелавам на всеки един от вас да намери толкова прекрасно същество като него, а щом го намери, да го държи здраво до себе си и да не му дава да си тръгне никога!

heartshapedbox
11-01-2013, 15:06
Само един път ли сте се виждали или аз разбирам написаното грешно?
Радвам се за вас :)

klimatronik
11-01-2013, 19:34
цунки, цунки, мунки, цунки : )) Да сте живи и здравии Линче и скорошно повторно да се виждите, да ме поканите на сватбата ;) и да сте щастливи, радостни, да пеете като птиченца в свободен полет над слънчево и ясно небе и звездите винаги да бдят над вашите души, да намерите правилния път и да ви съпътстват добрите хора ;)

Lilanda
11-01-2013, 19:42
Ичкооо, Ичко. :D

Благодаря ти много. :-D

@heartshapedbox, не си разбрала погрешно. За жалост, тъй като и двамата учим и аз съм морско чадо, а той е чак в София, нямаме възможност да се виждаме, но скоро ще си наваксаме времето, в което сме били далеч един от друг. :)

tori
11-01-2013, 19:44
Честито, дано сте щастливи.

psychopath
11-01-2013, 22:43
Не знам как имате нерви за подобни неща.

Не е сложно, да казваш това, което другата страна иска да чуе, просто трябва да имаш малко акъл. При подобен тип взаимоотношения, мога да убедя всяко момиче, че съм "толкова прекрасно същество", стига да ме одобри визуално :D.

Ваша си работа, щом се чувствате щастливи, окей. : )

valdesbg
11-02-2013, 09:39
Има време дечица.. ще порастнете и ще разберете че не всичко което хвърчи, се яде :)

TheBeliever
11-02-2013, 12:09
Такава тема не бях чела скоро. Изпълнена с толкова... наивност.

Ама няма лошо. Радвайте си се.

tireheb
11-02-2013, 12:20
кое е повече от любов ;с

valdesbg
11-02-2013, 12:25
Железния кон, кислорода, U-235, гравитацията, F22 Раптор....примерно :)

Glamour92
11-02-2013, 14:10
^ Напалмът!

NissaN
11-02-2013, 14:14
Бъдете щастливи.

Forever-Alone69
11-02-2013, 14:16
Дано сте много щастливи заедно... обичайте се!

AnarchyBoy
11-02-2013, 17:56
Thank you. :oops:

Hayashi
11-02-2013, 18:12
Такава тема не бях чела скоро. Изпълнена с толкова... наивност.

Ама няма лошо. Радвайте си се.

Направо. Като чуя как някой ми се оплаква как 2 месеца му били твърде много и как разстояние 300 км ги било разделяло, направо ми идва да си ударя главата в стената.

И все пак, радвайте си се докато ви е време!

TheBeliever
11-02-2013, 18:20
Направо. Като чуя как някой ми се оплаква как 2 месеца му били твърде много и как разстояние 300 км ги било разделяло, направо ми идва да си ударя главата в стената.

И все пак, радвайте си се докато ви е време!
Аз визирах частта с "чатим си от 2 месеца, виждали сме се веднъж за 2 часа, обичам го, няма да го пусна никога".

BlackEyedPeas
11-02-2013, 18:21
Internet love? Get a life.

Wednesday666
11-02-2013, 18:29
Сладко звучи.
Дано се запази така :).

anonymous708973
11-02-2013, 19:06
Аз визирах частта с "чатим си от 2 месеца, виждали сме се веднъж за 2 часа, обичам го, няма да го пусна никога".

Не исках аз да го казвам, че някой пак ще реши, че им скапвам "изпълнената с позитивизъм темичка за любов".

anonymous895156
11-02-2013, 19:06
Не ги слушай.

TheBeliever
11-02-2013, 19:11
Не исках аз да го казвам, че някой пак ще реши, че им скапвам "изпълнената с позитивизъм темичка за любов".

На мен ми звучи наивно и детинско. Те нека са си позитивни. Искрено им желая да не паднат от високото.

NomNomNom
11-02-2013, 19:21
http://www.youtube.com/watch?v=gAYL5H46QnQ

bloodyF
11-02-2013, 21:53
Има време дечица.. ще порастнете и ще разберете че не всичко което хвърчи, се яде :)

axa.

Violenza
11-02-2013, 22:03
На мен ми звучи наивно и детинско. Те нека са си позитивни. Искрено им желая да не паднат от високото.
Е те са си деца. :cool:


Лиготии сте големи вярно, ама това са хубави чувства, така че да не ви пука.

AnarchyBoy
11-03-2013, 20:57
:)

leadyflame
11-03-2013, 22:22
Дано скоро се съберете на едно място поне, че така мечтателно-далечни, нещата винаги ни се виждат привлекателни.

LadyDi
11-04-2013, 06:26
На мен ми звучи наивно и детинско. Те нека са си позитивни. Искрено им желая да не паднат от високото.

Всеки трябва сам да си мине по пътя. Сам да си направи изборите и грешките :) Понякога е за добро, понякога не, обаче няма как ние да научим когото и да било, че нещо е правилно или не.

girlwithblueeyes
11-04-2013, 08:55
Много хубаво че се обичате дано продължи за напред

Лично за мене от една среща за 2 часа няма как да обичаш някой но вие си знаете .

granger
11-04-2013, 11:27
Такава тема не бях чела скоро. Изпълнена с толкова... наивност.

Ама няма лошо. Радвайте си се.

има нещо такова.
Живи и здрави,като се съберете на едно място,дано пак са такива чувствата ви.

AnarchyBoy
11-04-2013, 12:45
Защо сте толкова негативни?
Не е като да нямаме глави на раменете.. наивни сме били, амм може и да сме, ма сме заедно и ни е щастливо..
2 часа сме прекарали реално и физически заедно, но разбирателството и хармонията ги има.. За сега връзката ще е от разстояние, а съвсем скоро ще си бъдем гушнати!
Да казал съм к'вото съм сметнал за правилно.. и това автоматично ме прави наивен?
Изпитал съм нещо не изпитвано до сега, нещо уникално.. И съм решил, че това е правилното решение за мен и нея! ТОЧКА!
Па и сме супер яките заедно и си отиваме.. [-(


Един от малкото хора, които разбират за какво говоря е Валдес..

Все пак благодаря за положителните коментари.. Радвам се, че поне някой може да види хубавото, а то е буквално в епични пропорции.. жалко, че повечето не го виждате..
И ся само да сте ми казали, че съм дете, ще ви псувам до деветО коляно!

А относно другите пичуЕ, мога да кажа следното:
Това, че нещо се е развило супер бързо, не значи, че не е истинско.. Това, че физически сме се докоснали за 2 часа, НЕ означава, че всички разговори са били фалшиви, че привличането го няма, че не искаме да сме заедно, и че нямаме нужда един от друг..
Връзка като всяка друга!
А пък само след 2 месеца тя ще ми е в ръцете.. 2 месеца не са толкоЗ много, щом си заслужава..

И Туй То!

girlwithblueeyes
11-04-2013, 12:52
1 Никой не е негативен просто повечето сме реалисти.Аз ви се радвам знаеш но по отношение на някой неща и двамата мислите по детски.
2 За 2 часа няма как да обикнеш някой чак така както описвате вие двамата . Да привличане има естественно но за каква обич говорим?! Обичта идва с времето и най-вече с допира и отношението ви . На практика вие ще се видите след 3 месеца а дотогава много неща може да станат . Не го казвам с лошо но няма нищо по силно от постоянния физически и емоционален контакт .
Наивни сте защото от една двучасова среща се почна с една епична обич и с обожествяване един на друг . Пак казвам много ви се радвам но си отворете очите за момент и разберете че тая голям обич е чисто и прост едно привличане .
И ми е интересно това че ти си решил ахаах а Лин какво мисли по въпроса или щом си го решил ти карай?
Хайде тя е на 15 -16ама ти защо по дяволите си толкова наивен ?!

AnarchyBoy
11-04-2013, 12:59
-_- :lol: ^ Bullshit post right there, поне да беше казала нещо съществено.. все пак мерси за това, че ни се радваш.

1. Кефи ме как, някой ми обяснява, че чувствата ми не са истински, ех деба, кога ми беше в главата за последно?
2. 2 часа физически допир.. Месеци емоционален? Хващате се за шибаните целувки и прегръдки, ако щеш и секс, толкова ли сте повърхностни? Може би има нещо отвъд едното ебане А?
3. Наивен? Защо да съм наивен? Изпитвам нещо и не си трая като някаква путка и смея да го кажа..?
Това, че сме прекарали 2 часа физически заедно, не значи, че всеки ден не сме заедно.. по телефон по скайп.. както можем.. разговорите са същите.. усещането е почти същото, за сега е така, просто защото няма какво да направим за да го променим в момента..
И бтв, някой да се замисли, че може да сме сериозни един към друг?

girlwithblueeyes
11-04-2013, 13:04
Вместо да пращаш хилещи се емотиконки се замисли на над това което хората ти казват .

1 Никъде не съм казвала че чувствата ти не са истински ахаха просто казах че в момента ще на степен привличане и любов ама обич . . Щото явно не правиш разлика между любов и обич
2 Да повърхтностна съм защото за мен нищо не може да замени контакта очи в очи всеки ден . Не говоря за секса а за емоционалната връзка .
3 Дори не смятам да го коментирам.

AnarchyBoy
11-04-2013, 13:06
Мони, за всеки човек е индивидуално..

Ти ли на мен ще ми кажеш, че чувствата са ми зелени, а не бенбени?
Пак питам, кога ми беше за последно в главата и сърцето?

Аз ли знам по-добре какво чувствам или ти?

Niakoitam
11-04-2013, 13:10
AnarchyBoy предлагам ти следното. След не повече от 6 месеца някой от вас двамата да пусне пак тема по този повод.Ако чувствата са пак същите или по-силни...ще ви призная.А засега ще се въздържа от коментар :)

girlwithblueeyes
11-04-2013, 13:11
Всъщност не съм ти в главата но .. обичта е много специално нещо . Тя идва с годините . Нищо лично щом си вярваш че има обич хубаво .

AnarchyBoy
11-04-2013, 13:12
AnarchyBoy предлагам ти следното. След не повече от 6 месеца някой от вас двамата да пусне пак тема по този повод.Ако чувствата са пак същите или по-силни...ще ви призная.А засега ще се въздържа от коментар :)

Всъщност добра идея.. :)
Интересно ми е тогава, как ще реагират.. :)

girlwithblueeyes
11-04-2013, 13:14
А ти осъзнаваш ли че след 6 месеца може да не сте заедно ?
За 6 месеца много неща могат да се променят

AnarchyBoy
11-04-2013, 13:15
Е ако мисля песимистично като теб, най-вероятно да..
Добре, че не мисля така.

girlwithblueeyes
11-04-2013, 13:17
Казах МОЖЕ а не няма да сте заедно.
6 месеца са дълъг период от време и само то ще покаже истината.

AnarchyBoy
11-04-2013, 13:18
Права си, все пак специално за вас като направим 6 месеца ще постна една темичка.. :)
Март месец правим 6 месеца, не е чак толкова напред в бъдещето.. ;)

girlwithblueeyes
11-04-2013, 13:21
Но не е и близо . Ама все тая дано аз не се оказа правата .

granger
11-04-2013, 13:24
Божеееееееее,колко мъка има по тоя свят,Боже. Седнали да се обясняват един на друг кой жалък,кой дете...
Седете си,обичайте си се и не се обяснявайте кой ,какъв и как е.

Niakoitam
11-04-2013, 13:25
Божеееееееее,колко мъка има по тоя свят,Боже. Седнали да се обясняват един на друг кой жалък,кой дете...
Седете си,обичайте си се и не се обяснявайте кой ,какъв и как е.

Кака Пламена сложи точка на спора :D

AnarchyBoy
11-04-2013, 13:26
Плами е опасна.. :D

tori
11-04-2013, 13:56
Тъкмо извадих пуканките... :(
Нося кола.

Hayashi
11-04-2013, 14:08
Ех, ама хич не е лошо от време на време да сте реалисти.

granger
11-04-2013, 15:40
Кака Пламена сложи точка на спора :D

И ти ли вече ме познаваш :D

Sh@d0w
11-04-2013, 15:43
^известни сте из студентски със съквартирантката ти

TheBeliever
11-04-2013, 16:03
Всеки трябва сам да си мине по пътя. Сам да си направи изборите и грешките :) Понякога е за добро, понякога не, обаче няма как ние да научим когото и да било, че нещо е правилно или не.

Така си е. Не помня да съм определяла нещо за правилно или не в конкретната ситуация.



Не казвам, че правят/пишат нещо лошо. Не знам за какво се захапахте пак. Просто изразих очудването си, защото бях останала с впечатлението, че са по-здраво стъпили на земята, и се изненадах на розовите им приказки.

Нека си го изживеят. Отново - всичко най-хубаво има желая. Да се радват докато го има.

Vanchhh
11-04-2013, 16:13
На това му се вика "любов от пръв поглед" хаха :)

pandabear
11-04-2013, 17:16
Тъкмо извадих пуканките... :(

Нося кола.

о, ама вие не знаете целия филм, уе..

едит: ще ви трябва доста джънк фууд

LadyDi
11-04-2013, 17:21
Така си е. Не помня да съм определяла нещо за правилно или не в конкретната ситуация.

Не бе, просто се хванах в твоя коментар. Не се докачай твърде ;)

102
11-04-2013, 17:24
Изпитвам нещо и не си трая като някаква путка.

В случая е по-добре да си траеш, щото изглеждаш смешен. =)

Violenza
11-04-2013, 17:38
Всъщност не съм ти в главата но .. обичта е много специално нещо . Тя идва с годините . Нищо лично щом си вярваш че има обич хубаво .
С този си коментар се доказа като милион пъти по-наивна от участниците в историята. :cool:

sneering
11-04-2013, 17:41
Темата е много силна.Аз ще акцентирам върху самия момент на раздялата със знанието,че следващата среща ще е доста далеч в бъдещето.Няма такава хард-кор брутална сцена,пускането един от друг и пресните спомени след това в самия ден.

Понякога не ти се иска да се връщаш в тоя момент или да го е нямало.

LadyDi
11-04-2013, 17:46
Темата е много силна.Аз ще акцентирам върху самия момент на раздялата със знанието,че следващата среща ще е доста далеч в бъдещето.Няма такава хард-кор брутална сцена,пускането един от друг и пресните спомени след това в самия ден.

Понякога не ти се иска да се връщаш в тоя момент или да го е нямало.

Indeed.
Been there, done that.
Sucks.

klimatronik
11-04-2013, 17:47
Чувства ще има. Всякакви може да са. Влюбване - ок. Времето ще покаже дали ще се задържат за повече години. Все пак има връзки, които изглеждат за всички много подобаващи, но след 4, 5 години се случват разводи. Има всякакви случаи, дори раздели между двойки, които са стигнали до крайната фаза на обичта.
Няма нищо наивно. Аз познавам хора,които са се запознали още от началното училище и са заедно до старините си. Още по-добре е,че момчето тук е студент и има близо 4 години разлика с момичето, което идеално възрастова граница.

102
11-04-2013, 17:57
@klimatronik, те поне са само наивни.. ти си си откровено тъп.

tori
11-04-2013, 18:37
о, ама вие не знаете целия филм, уе..

едит: ще ви трябва доста джънк фууд
Мм, ще се заредим.

anonymous708973
11-04-2013, 18:52
Един от малкото хора, които разбират за какво говоря е Валдес..

Един от малкото хора, които смятат цялата ситуация за абсурдна, смешна, пародия на връзка, незаслужаваща и т.н., е именно Валдес.

И понеже се разспорихте. Да съм си писала с някой и да има привличане - окей, случвало ми се е. Да ме види за пръв път и да ми "предложи да ходим" - окей, случвало ми се е. Ама да ми заяви, че ме обича... забрави. Смешно е, абсурдно е, той не ме познава дори, независимо колко сме писали и за какво. Мога да съм му разказала живота си, но знае ли как постоянно съм с вдигнати вежди, как отмятам коса и прочие малки жестове? Не. За каква любов говорим. ОБИЧАШ някого, когато го познаваш. Толкова по тоя въпрос.


Всъщност добра идея.. :)
Интересно ми е тогава, как ще реагират.. :)

Абсолютно без да се заяждам, ама двойка, за която половината форум беше сигурен, че въпреки нашите... ъъъ, задръжки, ще изкарат и бяха доста стабилна двойка, се раздели.
А и двамата бяха доста по-здраво стъпили на земята.

klimatronik
11-04-2013, 19:29
@klimatronik, те поне са само наивни.. ти си си откровено тъп.
Не избивай комплекси.


Тук половината пишещи се правите на специалисти . Вкарани сте в едни малки рамки. Голям житейски опит имате, гоям.

granger
11-04-2013, 19:30
^известни сте из студентски със съквартирантката ти

С какво сме известни? :lol:

Sh@d0w
11-04-2013, 19:36
С какво сме известни? :lol:

Ааа всичко ми казват, не се прави на ударена 8-) има много птички из студентски

Lilanda
11-04-2013, 19:41
Пантерке, защо винаги казваш "Абсолютно без да се заяждам...", а всъщност точно това правиш?

Не мога да кажа, че след 6 месеца със сигурност ще сме заедно, няма и да го направя, по простата причина че не обичам да казвам нещо, ако не съм 100, да не кажа и 200 процента сигурна в него.

Не разбирам обаче какъв е целия този негативизъм..Не мислите ли, че ние си знаем какво правим. Дали чувствата ни са истински или не са си е чисто наш проблем, не мислите ли?

TheBeliever
11-04-2013, 19:46
Не разбирам обаче какъв е целия този негативизъм..Не мислите ли, че ние си знаем какво правим. Дали чувствата ни са истински или не са си е чисто наш проблем, не мислите ли?

Пускаш тема във форум. Нормално е да срещнеш и мнение, различно от твоето.

pandabear
11-04-2013, 19:55
Не разбирам обаче какъв е целия този негативизъм..Не мислите ли, че ние си знаем какво правим. Дали чувствата ни са истински или не са си е чисто наш проблем, не мислите ли?

нали пишеш специално тема, очакваш да няма никакви мнения ли?

едит: чак сега видях, че вече има подобен коментар, сори

ако ти се чете, запознай се: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/555544-%D0%A2%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82a-%D0%BD%D0%B0-%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%91%D1%8F%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0?highlight=%D1 %87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE+%D0%B1%D1%8F%D0%BB%D0% B0%D1%82%D0%B0

Hayashi
11-04-2013, 19:57
Като си знаете сами, недейте се развява из форумите. И освен това има разлика между негативизъм и реализъм.

DisappointedDreamer
11-04-2013, 19:58
Не разбирам обаче какъв е целия този негативизъм..Не мислите ли, че ние си знаем какво правим. Дали чувствата ни са истински или не са си е чисто наш проблем, не мислите ли?

Нямаше да пиша в темата, но.

Не, не мислим, че вие знаете какво правите. И аз на твоята възраст имах онлайн гадже, което твърдях, че обичам с цялата си всъщност. Главата си режех за него. ЛейдиДи беше права с мнението си - всеки е минал през това, което ви минавате в момента. Всеки има правото да мине през това и дори, бих казала, че е голяма обеца на ухото, един огромен урок за теб самия, след като преодолееш тази "фаза".

Според мен, вие не сте влюбени един в друг, по простата причина, че изобщо не се познавате. И не ми разправяй как всичко знаеш за него, и т.н. и т.н. Не, нищо не знаеш, защото в интернет хората са много по-различно, отколкото действително. Да, първия път като сте се видяли ви е трепнало в гърдите, омекнали са ви краката и, 100% съм сигурна, си мислите, че сте родени един за друг поради еди какви си случайности - съвпадение в зодиите на родителите ви, имената на домашните ви любимци, и т.н. Ам, не е така.

Влюбени сте в една идея за човек зад екрана. Една идея, една илюзия, една картинка, която няма общо с реалността.

Реших да не пиша в темата, заради мнението на ЛейдиДи. Наистина смятам, че няма нищо лошо да изживееш такова нещо на някаква крехка възраст, да се порадваш, да си мислиш, че някой те обича, и т.н. Всъщност, сигурно се обичате - толкова дълбоко са се закоренили скайп разговорите. Но това, което ми убягва от цялата история е, че въпреки, че знаете мнението на форума за връзка като вашата, вие пускате тема гордейки се с нея, опявайки колко много обич изпитвате един към друг и натяквайки ни, че сме някакви негативни, сополиви и цинични личности, които никога не са били във вашето положение.

Е, лъжете се. Не сте единствените. Ако успеете да издържите - браво. Лично, според мен обаче, нито може да се нарече връзка това, което имате, нито пък дълго ще живее.

Та, тей. Мразете ме, критикувайте ме, но това си остава мнението ми.

102
11-04-2013, 20:11
че обичам с цялата си всъщност.

Кво значи тва...?

DisappointedDreamer
11-04-2013, 20:11
същност.

както и да е.

пф.

Violenza
11-04-2013, 20:20
Айде пак старата песен. Вашето не е връзка, вашето не е любов. Много знаете, бе, много. :cool:

DisappointedDreamer
11-04-2013, 20:35
Нямам нищо против връзките от разстояние (стига аз да не съм част от такава :Д)

Но 2 часа среща, които буквално са нищо, и хиляди думи по скайп - не, това за мен не е любов. Илюзия за любов е.

Violenza
11-04-2013, 20:37
Т'ва явно само аз не съм разбрала, че имало една единствена възможна опция за чувството "любов". Брей.

DisappointedDreamer
11-04-2013, 20:39
Мех. Какво се хабя. Аз говоря против това, ти винаги си за такива връзки. Старата песен на нов глас, мда.

anonymous708973
11-04-2013, 20:39
Не разбирам обаче какъв е целия този негативизъм..Не мислите ли, че ние си знаем какво правим. Дали чувствата ни са истински или не са си е чисто наш проблем, не мислите ли?

Понякога откровено се заяждам.
Обаче когато напиша "без да се заяждам", значи нямам подобно намерение и ако си го разбрала така, проблемът е твой.

А ако си беше ваша работа, защо пускаш тема във форум? Трябва да си готова за мнение, различно от твоето. Ако не си, просто не я пускай. Просто е.

Мнението на Маги за мен е малко крайно, защото лично аз мога да твърдя, че мога да си направя правилна преценка за човека отсреща, когато си поговорим повече насаме - например в скайп. Не бих го нарекла и интернет любов. Просто... пораснах малко, притръпнах, не ми е първа връзка и нямам доверие на бързо възпламеняващите се отношения, защото за мен те и загасват бързо. :)

Lilanda
11-04-2013, 20:41
ако ти се чете, запознай се: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/555544-%D0%A2%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82a-%D0%BD%D0%B0-%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%91%D1%8F%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0?highlight=%D1 %87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE+%D0%B1%D1%8F%D0%BB%D0% B0%D1%82%D0%B0
Отдавна съм запозната, не се безпокой за това. :wink:

Останалото просто няма да го коментирам. Може би, ако бяхте на наше място...Но не сте. :)

Violenza
11-04-2013, 20:45
Мех. Какво се хабя. Аз говоря против това, ти винаги си за такива връзки. Старата песен на нов глас, мда.
Да, даже ако някой е от моя град му отказвам среща, 'щото си търся само хора на разстояние.

Въобще не ставаше дума за връзката им, а за вашата интерпретация относно любовта. Това било, онова не било.

Hayashi
11-04-2013, 20:48
Отдавна съм запозната, не се безпокой за това. :wink:

Останалото просто няма да го коментирам. Може би, ако бяхте на наше място...Но не сте. :)

Била съм и все още съм на същото място. И затова споменах да погледнете по-реално над нещата.

DisappointedDreamer
11-04-2013, 20:48
Останалото просто няма да го коментирам. Може би, ако бяхте на наше място...Но не сте. :)

Пак ти казвам - едно 80% от нас са били на ваше място. За какво мислиш щях да си хабя постовете, ако не бях претърпяла абсолютно същото на абсолютно същата възраст?

Както и да е. Приключвам с мнение на ДъБелийвър - дано не паднете от високо.

d.anny..
11-04-2013, 21:00
Как сладко ми напомня за моята връзка от разстояние, която приключи преди години.. Браво,само така. Бъдете силни и търпеливи. Любовта винаги побеждава !

leadyflame
11-04-2013, 21:24
^ Колко иронично :D

LadyDi
11-04-2013, 21:41
аз