PDA

View Full Version : Една глупава история



elitoinlove
11-01-2013, 15:44
Здравейте, приятели! Моята история е дълга и отегчителна, затова ще опитам по-възможно най-кратък начин да разкажа за проблема. Почти две години имам връзка с едно момче. В началото всичко вървеше добре, бях лудо влюбена , но това щастие се изпари в момента, в който родителите ми разбраха за нас. Започнаха проблемите,скандалите, нашите не бяха съгласни да излизам с него,защото не бил достатъчно интелигентен и хубав за мен. Търпях дълго време тези проблеми, но в последствие се появиха и други. Той сякаш изведнъж се промени, стана нервен, ревнив, започна да ми забранява да излизам с определени хора, да нося по- разголени дрехи, през час-два ми звънеше да пита къде съм и с кого. Реално не съм му давала възможност да ревнува, просто всички около мен ме харесвали,, ... Вече не издържам на това напрежение, искам да го зарежа,защото тази любов ме задушава.... Той обаче е много привързан към мен и знам колко тежко ще понесе раздялата, това е единственото нещо което ме спира все още, просто не искам никой да страда по моя вина,но и това моето е непоносимо... Дайте ми съвет как да постъпя в тази объркана ситуация :(

TheKings1914
11-01-2013, 16:03
Ако не го понасяш вече просто го зарежи! Не се притеснявай как ще го понесе след 3-4 дена ще тръгне с друга. Ако не искаш да го зарежеш поговори с него и му кажи каквото трябва. Не те ли разбере вече бъди сигурна,че трябва да го зарежеш. :) УСПЕХ!

baby_baby
11-02-2013, 19:50
Кажи му всичко направо