PDA

View Full Version : Как да пърдя по-силно?



elCapitan
11-01-2013, 18:35
Въпросът ми е съвсем сериозен :D :D Имам приятели, които вадят звук като на машина за дърва всеки път, докато аз почти винаги го пускам като по търлъци :D :D :D :D

the_world_around_me
11-01-2013, 18:45
Ама ти сериозно ли ? :Д Това ли ти е най-големият проблем ...

tori
11-01-2013, 18:46
Залепи си свирка на гъза, може да има по-хубав звук. Може и да се научиш да изпълняваш някоя песничка даже.

an7raks
11-01-2013, 18:48
Хахах. :D
Пробвай в някоя катедрала. Идеята е да е пълна тишина и да има акустика, опитай!

Fisherman
11-01-2013, 19:30
изяж две паници с боб и пробвай да скочиш с гъза надолу от аспаруховия мост

an7raks
11-01-2013, 19:33
изяж две паници с боб и пробвай да скочиш с гъза надолу от аспаруховия мост

Той не иска да се прави на балистична ракета, бе, иска само да се почувства велик.

Div4uk
11-02-2013, 10:09
Това да пърдиш по-силно не е чак толкова ефектно ;) Научи се примерно да пърдиш на пресекулки а през това време да се оригваш казвайки азбуката, и ако можеш на края на програмата ти да се изсереш докато повръщаш вярвай ми ще си номер 1 и всички момичета ще припадат по теб, много як ще си.

Аман от дебилщина! И после страдат, че не могли да си хванат гадже... :X

NissaN
11-02-2013, 13:47
Като си завреш буфер отзад

Red_Hair
11-02-2013, 14:00
Хах, интересен, малоумен, въпрос.Така, флатуленцията или дърденето както го наричаш е биологичен процес, дължащ се главно на ферментация на непреработени въглехидрати съдържащи се в някой храни, просто защото при нас хората липсват някой ензими, които могат да ги разграждат.Флатусът съдържа главно азот, но има и примеси.Ферментацията става от аеробни и анаеробни микроорганизми главно в дебелото черво.Това, което те интересува е метанът-който дава " power" така да се каже.Както казах причините са поради неразграждане на олиго и полизахариди, които се съдържат в бобовите растения.От зеленчуците може би лук, ряпа зеле и други.Вторият компонент за "комбо" са серните съединения и главно сероводородът.Ако се чудиш какво е това, то е за благоухание.Тук като храни на първо място може би яйцата(в частност жълтъците), отново лук, чесън, ряпа, зеле, мляко и други.Дадох повечко обяснения, надявайки се, барим, покрай простотията си научиш нещо полезно.

gugenceto2
11-02-2013, 15:52
Наври си една гайда отзад.

LipSy
11-02-2013, 18:29
хахахахххахахааххах яж боб :D :D :D :D :D :D :D

tHe_COolEst_GIrl
11-10-2013, 13:13
Много боб. Ама после да не се оплакваш "Ама що нямам гадже" :D