PDA

View Full Version : Виновен?



aGressiwe
11-01-2013, 18:58
Не знам как да се разделя с приятелката си ,не знам какво да й кажа,как да й го кажа.Имахме хубава връзка,но няма идеални неща,карахме се доста преди ,сега вече не ,но просто вече не я обичам,не съм влюбен в нея,когато говоря с нея,все едно говоря с някоя позната.Дори секс не искам да правя с нея.Просто ми е много безразлична,но знам че ако й кажа тези неща,ще я нараня ,а не искам ,грижа ме е за нея,но повече като за някоя приятелка ,отколкото за нещо повече.Не знам как се случи това,но не я обичам.Ако я оставя тя ще ме обвини.. ,но виновен ли съм ,че просто чувствата ми постепенно изчезнаха?

psychopath
11-01-2013, 22:46
Не си виновен за нищо, просто й кажи как стоят нещата. След това зависи от нея дали ще продължите да се виждате/чувате. Че ще я нараниш, неизбежно е, ама и за двамата е по-добре така.
Не знам защо задаваш въпрос, на който знаеш отговора. :)

strawberry88
11-01-2013, 23:46
Не си виновен.

Anonys
11-02-2013, 06:22
Можеш първо да се попиташ, дали си виновен нещата да стигнат до тук и каква е причината тръпката и любовта да изчезне.
Иначе за зарязването не си. Краят не е сега, а е дошъл доста отдавна и най-вероятно и двамата сте го забелязали.

Violenza
11-02-2013, 07:00
Съгласна съм, че не си виновен, но абсолютно не й казвай истината.
По-добре я излъжи, че си се влюбил в друга, отколкото това, което ти казваш.

heartshapedbox
11-02-2013, 08:01
Съгласна съм, че не си виновен, но абсолютно не й казвай истината.
По-добре я излъжи, че си се влюбил в друга, отколкото това, което ти казваш.

Глупости, това, че има друга би я наранило повече.

Anonys
11-02-2013, 08:03
Глупости, това, че има друга би я наранило повече.

+

Кажи, че ти трябва време.

tori
11-02-2013, 08:10
Отиди, седни да говорите и и кажи, че вече не изпитваш нищо към нея и искаш да прекратите връзката си. Не си измисляй глупости и не казвай цялата истина. Запази си нещата за себе си. Научи се да филтри.аш нещата. Не си виновен, че любовта ти към нея е изчезнала или за това, че ще я нараниш. Не е по-добре да се мъчиш със всички сили да издържиш още седмица връзка с нея.

TheBeliever
11-02-2013, 08:18
+

Кажи, че ти трябва време.

Не. Това би й оставило напразни надежди.


Директният подход винаги е за предпочитане. Без лъжи, без увъртания. Едно простичко "Не се чувствам добре в тази връзка, искам да се разделим" е достатъчно.

Но няма нужда да й казваш, че ти е безразлична и така нататък. Не търси вина у себе си и се постарай да не насаждаш вина у нея. За връзка са нужни двама, за разпадането на връзката също.

Violenza
11-02-2013, 08:24
Глупости, това, че има друга би я наранило повече.
Реално не знаем кое ще я нарани повече, то си е индивидуално. На мен по-лошият вариант ми се вижда именно да й заобяснява как вече му е безинтересна, не я обича, не го привлича и тн

heartshapedbox
11-02-2013, 08:30
Реално не знаем кое ще я нарани повече, то си е индивидуално. На мен по-лошият вариант ми се вижда именно да й заобяснява как вече му е безинтересна, не я обича, не го привлича и тн
При мен пък би било по-добре да ми каже, че чувствата му са отслабнали и да го разбера, отколкото да намеси друга и да се чувствам предадена.



Директният подход винаги е за предпочитане. Без лъжи, без увъртания. Едно простичко "Не се чувствам добре в тази връзка, искам да се разделим" е достатъчно.

aGressiwe
11-02-2013, 08:36
Да ама сте жени,няма да е достатъчно "Не се чувствам добре в тази връзка,искам да се разделим" ,тя ще иска обяснения ,отговори как след 1 година аз решавам от нищото да се разделим.Просто не съм влюбен в нея,разбрах наскоро ,че с колежки пийнали повече в някакъв бар и докато танцували с някакви момчета,тя целунала някого и ми е все едно ,когато го разбрах ,все едно ми казаха,някакво супер тъпо и скучно нещо за мен.Аз се опитвам постоянно да съм зает,да не мога да се виждам с нея и т.н,но тя е толкова щастлива с мен или според мен се е усетила накъде отиват нещата,защото започна да прави неща които аз обичам,а никога не е искала.Бях искал да отидем до Барселона не веднъж ,тя все сменяше дестинацията и винаги ходехме някъде другаде.. разбрах,че ми е направила изненада за Барселона да отидем край на месеца..и някакви ей такива супер странни работи се случват и сега ще е още по-тъпо да я зарежа.

102
11-02-2013, 08:38
При мен пък би било по-добре да ми каже, че чувствата му са отслабнали и да го разбера, отколкото да намеси друга и да се чувствам предадена.

Ти момиче ли си ? Кое момиче иска да му кажат, че не става за ебане ?

TheBeliever
11-02-2013, 08:42
Да ама сте жени,няма да е достатъчно "Не се чувствам добре в тази връзка,искам да се разделим" ,тя ще иска обяснения ,отговори как след 1 година аз решавам от нищото да се разделим.Просто не съм влюбен в нея,разбрах наскоро ,че с колежки пийнали повече в някакъв бар и докато танцували с някакви момчета,тя целунала някого и ми е все едно ,когато го разбрах ,все едно ми казаха,някакво супер тъпо и скучно нещо за мен.Аз се опитвам постоянно да съм зает,да не мога да се виждам с нея и т.н,но тя е толкова щастлива с мен или според мен се е усетила накъде отиват нещата,защото започна да прави неща които аз обичам,а никога не е искала.Бях искал да отидем до Барселона не веднъж ,тя все сменяше дестинацията и винаги ходехме някъде другаде.. разбрах,че ми е направила изненада за Барселона да отидем край на месеца..и някакви ей такива супер странни работи се случват и сега ще е още по-тъпо да я зарежа.

Ти отговорите ги имаш. Просто те е страх да й ги кажеш.

heartshapedbox
11-02-2013, 09:05
Ти момиче ли си ? Кое момиче иска да му кажат, че не става за ебане ?

Момиче съм, да.
Кой ще и казва, че не става за ебане? :Д

valdesbg
11-02-2013, 09:35
Абе баси пyтката си деба. Вземи се изясни кво искаш... При една раздяла винаги поне единия е наранен, в противен случай тва е поредното скарване и несериозен опит да се измъкнеш по терлици. Вземи бъди малко отговорен и спри да губиш времето на момичето с безгръбначната си особа.

aGressiwe
11-02-2013, 09:49
Не искам да бъда с нея,просто не виждам смисъл да съм с нея това е.Не искам да я нараня бяхме заедно доста дълго време ,грижа ме е за нея ,но просто не съм влюбен в нея и няма смисъл да я мотая,ама искам просто да се разделим като приятели,ще ми е добре да я виждам ,да я чувам ,но не искам да бъда с нея,няма друго момиче,не искам за момента приятелка,от 6 години не съм оставал без приятелка.

valdesbg
11-02-2013, 09:53
Абе мърльо стига циври и се жалва. Като не искаш да си с нея иди и го кажи директно. Баси мрънкалото. Как ти е вързала първоначално фустата се чудя...

TheBeliever
11-02-2013, 10:12
Не искам да бъда с нея,просто не виждам смисъл да съм с нея това е.Не искам да я нараня бяхме заедно доста дълго време ,грижа ме е за нея ,но просто не съм влюбен в нея и няма смисъл да я мотая,ама искам просто да се разделим като приятели,ще ми е добре да я виждам ,да я чувам ,но не искам да бъда с нея,няма друго момиче,не искам за момента приятелка,от 6 години не съм оставал без приятелка.

Ами кажи й го. Ей така, както си го написал тук.

Violenza
11-02-2013, 10:30
^Така казано по бива. Но горното беше брутално.

aGressiwe
11-02-2013, 10:53
Абе мърльо стига циври и се жалва. Като не искаш да си с нея иди и го кажи директно. Баси мрънкалото. Как ти е вързала първоначално фустата се чудя...

Дръж се смешко ,какво ми се правиш на голям мъж в някакво сайтче.Започнал да обижда тука като те гледам само какъв си ясно ми става,избивай си комплексите на някого другиго.Аман от такива комплексари ,не ми пиши повече.

Ами да аз й го казах преди малко ,тя ми каза само "Добре" ,не очаквах да е толкова лесно.

Anonys
11-02-2013, 10:57
Дръж се смешко ,какво ми се правиш на голям мъж в някакво сайтче.Започнал да обижда тука като те гледам само какъв си ясно ми става,избивай си комплексите на някого другиго.Аман от такива комплексари ,не ми пиши повече.

Ами да аз й го казах преди малко ,тя ми каза само "Добре" ,не очаквах да е толкова лесно.

Хаха, явно толкова я разбираш, заради нейното "добре". Кво очакваш, да се разциври пред теб ли? Мрънкало. Пикльо.

psychopath
11-02-2013, 11:38
Най-добре с глупави клишета "да си останем приятели...в мен е причината...ти си 6+...а у" и не се ебавам.

valdesbg
11-02-2013, 11:52
Мърльо, не аз се чудя как да отрежа приятелката си щото не прави хубави дудуци нали? И не аз пускам дебилно написани теми с неясно съдържание и причина за пускане... И не аз цивря като някой ми каже нещо не-захаросано, нали?

Земи се скрий някъде, честно. Как те е пропуснал естествения отбор не знам...

aGressiwe
11-02-2013, 12:03
Смешко виж се първо тогава говори,аз поне мога да си намеря приятелка виж се е момче,ти на човек не приличаш ,за дудуци ми говориш.Виж ,че мязаш на някъв недоразвит бе,рахит смешен ,майка ти циври защото е забравила кондом да купи и си се пръкнал ти смешник.Ходи се прави на мъж и на много отворен на някой друг,комплексарче .

Lilanda
11-02-2013, 12:20
Авторе, жалък си просто.

Недей скача на Валдес с малоумни обиди, а се замисли над думите му. /още за първия му пост говоря/ Не може дадено мнение като не ти изнася да започваш да обиждаш човека отсреща. Келеш.

aGressiwe
11-02-2013, 12:24
Аз никого не съм обидил той лекия ми вика путка мутка някакви работи почва да нарежда. ;] Както и да е реших си проблема и това е.Мерси на всички.

Anonys
11-02-2013, 12:46
The monkey ate superman.

valdesbg
11-02-2013, 13:03
Пyтка е тип поведение, вагина е женски полов орган. Know the difference. Ама не това ти е основния проблем.

NissaN
11-02-2013, 13:34
Просто й кажи как стоят нещата и не се чуствай виновен.Дано го приеме нормално.

baby_baby
11-02-2013, 13:42
Не си виновен обаче по-добре си и кажи истината защо искаш да се разделите вместо да я лъжеш няма как да не е наранена ама няма друг начин