PDA

View Full Version : Крем или гел за лице ?



Firefly_12
11-01-2013, 20:01
Здравейте! Искам да попитам кое е по - добре за кожата на лицето - крем или гел ? Имам проблемна кожа и се мажа с крем Здраве, но ми препоръчаха също и анти акне гел на GD . Надявах се, ако сте използвали крема или гела да ми кажете кой според вас е по - полезен и повече помага. Благодаря предварително ! :)

LipSy
11-02-2013, 18:23
Не съм използвала този акне гел GD, но всяка вечер си почиствам лицето и след това си го мажа с крем Здраве (лека формула с цинков оксид) и действа наистина страхотно.

Kitty93
11-03-2013, 13:51
Според мен крем "Здраве" е повече за рани и охлузвания, ако имаш пъпки и акне ти препоръчвам да ги мажеш със Салицилов спирт 1% + 5 хапчета хлорнитромицин разтворени в спирта.. при мен действа и още на 2рото намазване пъпките ти ще са увехнали :)

panda_girl_
11-03-2013, 15:08
Аз си почиствам лицето два пъти дневно с гел на Авен, след което нанасям Активен крем на Акне Аут... ти ако си харесваш крем Здраве, може да слагаш него, но преди това е хубаво също да почистваш лицето си от цялата мръсотия със специален гел

panda_girl_
11-03-2013, 15:09
Само да добавя, че кремът на Акне Аут е изсушаващ, а Здраве-то май е хидратиращ, не съм убедена... ако през деня чувстваш кожата си мазна, Акне Аут е за теб, иначе Здраве-то си е ок