PDA

View Full Version : Отслабване,фитнес



beginner
11-01-2013, 22:28
Здравейте,
На 17г съм , тежа 90кг висок съм 1.80 .Ходя от месец и нещо на фитнес и съм свалил 5-6кг.Искам да се допитам до по-напредналите дали има нужда от прием на някои странични ,,вещества'' и какви точно да бъдат те . Целта ми е да сваля още толкова и малко отгоре.През този месец се храних мисля добре, основно пилешко, риба , варен ориз,яйца варени , плодове(основно ябълки ) и салати . През този месец и половина също така съм се и пооформил и искам да знам наистина дали ако продължавам така ще постигна искания резултат . (п.с. това не е първия път който посещавам фитнес , наясно съм донякъде с упражнения и т.н.)
Благодаря предварително

Баща Ти
11-02-2013, 12:33
Тренирай здраво, храни се добре. Нямаш нужда от нищо друго.

Mladenoff
11-03-2013, 08:35
Стига да приемаш по-малко калории на ден, от колкото изгаряш, не ти трябват никакви "странични ,,вещества'"

beginner
11-03-2013, 17:51
Стига да приемаш по-малко калории на ден, от колкото изгаряш, не ти трябват никакви "странични ,,вещества'"
А има ли нещо, което би било хубаво да вземам за по ефектни резултати ?

Mladenoff
11-03-2013, 18:21
Ако питаш мен - заеби т'ва сваляне. Почни да си дигаш тежко и да градиш мускул. После като натрупаш маса, ще се нарежеш яко и ще си 6 номер.

ararat
11-04-2013, 00:27
Ако те разбирам правилно, целта ти е сваляне на килограми, без значение от какво идва загубата. Ако това е целта ти, не бих ти препоръчал никакви добавки, понеже според мен това е едно най-лесните неща (без да се обиждаш, просто изразявам мнение). Продължаваш да правиш каквото си правил досега, когато кантара спре да мърда надолу, увеличаваш калорийния дефицит или обема на тренировките.Аз лично променям само диетата си спрямо целта си (дали искам да качвам или свалям), а не тренировките си.Mladenoff ти е дал добър съвет, повечето хората си мислят,че имат повече мускулна маса отколкото всъщност имат и като загубят килограмите често не са доволни с резултата. Успех.

AnarchyBoy
11-04-2013, 04:54
Е пича може да се стреми към някакъв обикновен релеф, а не да има шкембе?
Съветите ви са добри, ма той не е уточнил дали иска да направи релеф или иска да си направи ръката бабанеста.. :D

Просто добра храна + тренировка пич.. ;)

Баща Ти
11-04-2013, 06:28
От кръговите тренировки с тежко ще се изчистиш повече.

beginner
11-07-2013, 13:16
Благодаря ви много , получават се работите за сега.Мисля след като стана около 80-85 да мина 1 цикъл със стромба но не съм много убеден и честно казано ме е страх.Какво бихте казали по въпроса ?

beginner
11-07-2013, 13:50
Благодаря ви много , получават се работите за сега.Мисля след като стана около 80-85 да мина 1 цикъл със стромба но не съм много убеден и честно казано ме е страх.Какво бихте казали по въпроса ? Съдейки по форумите които изчетох в сайта за стромбата мнението ви няма да е позитивно но все пак искам да чуя какво ще е то :)

Mladenoff
11-07-2013, 16:32
На теб добавките са ти още непонятни, к'во остава за стероиди. С тая стромба ще цъфнеш и ще вържеш...Давай още от тая зима метан с енантат

beginner
11-07-2013, 19:57
На теб добавките са ти още непонятни, к'во остава за стероиди. С тая стромба ще цъфнеш и ще вържеш...Давай още от тая зима метан с енантат

Именно за това съм писал тук да се допитам

Mladenoff
11-07-2013, 20:41
1. малък си
2. имаш нищожен стаж
3. нямаш си и на идея с кво ще се захванеш, ако барнеш зоб
4. имаш още много да качваш дори и без добавки

има време за всичко..

beginner
11-08-2013, 13:17
Това исках да чуя, не директни нападки :)

Rakshy
11-09-2013, 12:57
http://www.bodybuilding.com/fun/jim-stoppani-six-week-shortcut-to-shred.html Виж тази програма, не знам к'во е мнението на другите спрямо нея, за мен т'ва е една от най-добре структурираните.
За добавките: Не са нужни, освен ако не искаш да чешаш егото.
За зоба - http://www.youtube.com/watch?v=kenUZ2VHkLw виж го т'ва клипче :)