PDA

View Full Version : Не мога.



Striker,
11-01-2013, 22:34
Имам проблем не мога да свършвам нормално.Правя секс с приятелката си всичко е окей и в момента в който трябва да свърша изкача в съзнанието ми бившата ,как е с новия си приятел и не мога да свърша.По време на секс мисля за нея как съм правел секс с нея или как тя е на мястото на приятелката ми ,супер откачено е ,не изпитвам абсолютно никакви чувства към бившата си приятелка.Но последно време ,не мога да свършвам нормално или просто като свърша не ми е толкова яко.Ужасно е и не знам какво да направя.

piffacota88
11-02-2013, 00:18
И аз съм го изпитвал това.Просто явно секса с бившата е бил по добър.Всичко си е и до психическа основа де.Бившата ми се раздаваше максимално,а тази другата седеше като дърво.Нормална работа.

GiveMeLove
11-02-2013, 05:16
Това е кофти, между другото... :( няма лек - има нова по-добра.

Rabalka
11-02-2013, 05:46
Това е кофти, между другото... :( няма лек - има нова по-добра.

+1

Sladorina123
11-02-2013, 08:27
Трябва да поговориш с приятелката ти за това, помолия да направи нещо което ще те отпусне и ако искаш да продължиш с нея, трябва да преодолееш бившата си, ако ли не търси нова приятелка, успех :)

Котка.
11-02-2013, 17:39
Май не е напълно вярно, че нямаш никакви чувства към нея.

prince
11-03-2013, 18:41
Хората пари дават да свършват по-бавно. А за твоя проблем, просто психиката ти е много слаба.

baby_baby
11-03-2013, 20:35
Все още имаш чувства към нея

Ambiguous
11-06-2013, 08:25
Мисля, че трябва да започнеш да правиш секс с мъже!

DirtyDirty
11-06-2013, 13:32
мисля, че все още имаш чувства към бившата си не знам колко обичаш сегашната си приятелка но ако знае това няма да и е никак хубаво все едно моето гадже да мисли за бившата си до като прави секс с мен не че бих го зарязала но със сигурност щях да се почувствам кофти и щях да знам че обича нея повече от мен .. съжалявам но трябва да направиш нещо поговори ако искаш с приятелката си но ако мислиш че няма да реагира добре направи нещо друго не знам например не правете дълго време и когато не го правите всеки ден ще го искаш все повече и повече и ще започнеш да си го представяш как го правиш със сегашната си приятелка ако и това не помогне променете нещо в секса целувай я повече кажи и да ти се отдаде изцяло.
надявам се да съм помогнала :)

fire_magic
11-06-2013, 14:42
Преди колко време скъса с бившата?

LocoDice
11-06-2013, 23:11
Мисля, че трябва да започнеш да правиш секс с мъже!
Твърдо за !!!

fibonacci
11-08-2013, 00:32
Наистина доста жестоко, направо настръхнах докато го четох... според мен, кажи на приятелката си, поне да знае за коя си мислиш докато я...... може пък тя да си мисли за друг и така, тогава ще стане интересно.

heartshapedbox
11-09-2013, 06:34
Наистина доста жестоко, направо настръхнах докато го четох... според мен, кажи на приятелката си, поне да знае за коя си мислиш докато я...... може пък тя да си мисли за друг и така, тогава ще стане интересно.

Абсурд, недей да и казваш. Ако приятелят ми ми каже, че мисли за бившата си, не само би ми се изпарило всякакво желание за секс, а и би ми станало адски неприятно.

doridori
11-14-2013, 16:13
Абсурд, недей да и казваш. Ако приятелят ми ми каже, че мисли за бившата си, не само би ми се изпарило всякакво желание за секс, а и би ми станало адски неприятно.

опитай се да се абстрахираш и ако ще ти е по-лесно просто се опитай да си изградиш лошо мнение за бившата си.

Хейли Н.
11-17-2013, 15:47
Може би просто не разбираш че все още имаш чувства към бившата ти .. Защо не се срещнете и не се разберете - може и на нея да й липсваш ( мое мнение )

Lilanda
11-17-2013, 16:04
Май не е напълно вярно, че нямаш никакви чувства към нея.
.

oficialno_chujda
11-19-2013, 13:01
Просто не си преодолял бившата си