PDA

View Full Version : Права коса



Anito099
11-02-2013, 06:44
Тъй като днес ще излизам и мисля да се изправям, но знам, че щом изляза и косата ми ще се накъдри ..
Времето не е хубаво, студено е и пък има мъгла .. Има ли някакъв начин по който след изправяне и като изляза навън да не ми се накъдри косата? .. Ползвам лак за коса, но косата ми пак се накъдря ?!
Какво мога да направя по въпроса?
:(

lovefaithx
11-02-2013, 07:32
И аз понякога имам същия проблем :D Преди да се изправиш с преса сложи кристали в краищата. Те не само помагат на косата да не се изтощява чак толкова, но и по-лесно можеш да я оформиш. След като свършиш с изправянето може да изчакаш малко, без да я решеш, защото в противен случай може пак неволно да я накъдриш (личен опит :D) и да сложиш отново малко кристали, но МАЛКО. Иначе рискуваш косата ти да се омазни и да не стои добре. Успех! :)

Elisa*DaY
11-02-2013, 08:46
Аз имам същия проблем и преди да действам с пресата първо я изправям със сешоара и с лак за коса. После с пресата отново пръскам лак, но съвсем малко, иначе ми стои на клечки. :)

baby_baby
11-03-2013, 13:47
Мойта коса попринцип е много права но аз пак я изправям :D е да зимата малко ми се начупва но слагам кристали като се изправям и става добре