PDA

View Full Version : Възможно ли е ? Помощ!!!



chicaquapa
11-02-2013, 07:40
С гаджето от доста години сме заедно и той иска да имаме дете , но аз още не съм готова и му казах. Та вчера правихме секс и той свърши на корема ми и ( без да иска или нарочно и аз не знам) докосна от спермата и после бръкна с пръст в мен. Та възможно ли е да съм забременяла ? Извинете за глупавия въпрос :( , но очаквам отговори.

bilqnavod
11-02-2013, 07:44
Силно се съмнявам да си забременяла - първо.
Второ мисля, че параноясваш.

Sladorina123
11-02-2013, 08:20
Само спокойно, вероятността да си бременна е много малка, проследи си овулацията, и изчакай да видиш дали цикъла ти е нормален, и поговори с приятели ти за това, щом сте от доста време заедно ще те разбере, успех :)

heartshapedbox
11-02-2013, 08:22
Не си бременна.

baby_baby
11-02-2013, 14:57
Не си бременна спокойно

TheBeliever
11-02-2013, 15:03
Шансът е практически нулев.

Но на твое място не бих била спокойна. Не заради конкретния акт, а поради факта, че приятелят ти показва явно неуважение към твоето мнение по въпроса за детето. Той следващия път може директно да си свърши в теб. Ще се тровиш с ескапел заради неговата идиотщина ли?

chicaquapa
11-02-2013, 16:48
Шансът е практически нулев.

Но на твое място не бих била спокойна. Не заради конкретния акт, а поради факта, че приятелят ти показва явно неуважение към твоето мнение по въпроса за детето. Той следващия път може директно да си свърши в теб. Ще се тровиш с ескапел заради неговата идиотщина ли?

Разделих се с него и дори за това питам , защото се притесних .

Dam Yeo Wool
12-02-2013, 00:47
Не мисля,че е възможно да си бременна. Не се тревожи,но все пак ако са минали 2 седмици си направи тест.
Това е единствения начин да се успокоиш и все пак трябва сериозно да поговориш с приятеля си,може това да се повтори,но да го направи директно в теб без никакви питания,което трябва да те притеснява.
Ако наистина сте се разделили,мисля,че това решение е донякъде правилно.

http://smileys.svatbata.org/set-01/499.gif Почисти тревогите! http://smileys.svatbata.org/set-01/499.gif