PDA

View Full Version : Харесвам го...



tHe_COolEst_GIrl
11-02-2013, 09:24
Здравейте! Моята история е, че в училище дойде ново момче. Запознах се с него и около 2 седмици, след като дойде аз започнах много да си падам по него. Дори започнах да го ревнувам от една съученичка, която все му се натиска като някаква ку*ва, но той не я забелязва. Станахме си приятели. Той започна да ме закача, да ме зяпа през часовете. Постепенно мина време и дойде неусетно Хелоуин. Събрахме се една групичка (в която бяхме аз и той) и започнахме да обикаляме кварталите. Бонбони така и така не събрахме много :D но след като се разотидоха всички, аз, той и една приятелка останахме. Тогава започна истинското забавление. Започнахме да се шегуваме, закачаме и общо взето бяхме като напушени (само приятелката ми беше по-сериозна от нас двамата). Тогава бях маскирана като дяволче и оттогава започна да ме нарича малко дяволче и зайче (защото никога не се изморявам и ходя много бързо :D ). И така, въпроса ми е има ли някакви чувства към мен?

valdesbg
11-02-2013, 09:28
Фани го за кyра и ще разбереш. Ей дебилни въпроси...

tHe_COolEst_GIrl
11-02-2013, 09:43
Фани го за кyра и ще разбереш. Ей дебилни въпроси...
Не ми помагаш :D

valdesbg
11-02-2013, 09:46
Хубу... вземи го покани да излезете, приложи си женските хитринки и тактики и ако не те харесва ще те хареса. Момчетата имаме слаби ангели. Чуденките са излишни, щото докато се шматкаш някоя друга ще ти го вземе.

tHe_COolEst_GIrl
11-02-2013, 10:06
Благодаря ти valdesbg :) Ще очаквам още мнения :)

~LadyCrawley~
11-02-2013, 11:35
На колко сте? И има вероятност, даже голяма, защото обикновено приятелствата прерастват в нещо повече, но внимавай за тази твоя сериозна приятелка.

tHe_COolEst_GIrl
11-02-2013, 12:21
На колко сте? И има вероятност, даже голяма, защото обикновено приятелствата прерастват в нещо повече, но внимавай за тази твоя сериозна приятелка.
На 12 сме. Приятелката ми го харесва също, но така като ги гледам той и обръща много по-малко внимание, отколкото на мен. А пък онази, която му се натиска-пълен игнор от негова страна :D Благодаря ти много за съвета :)

thegame11
11-02-2013, 16:04
Фани го за кyра и ще разбереш. Ей дебилни въпроси...
Така ли се говори на 12 годишни ДЕЦА?????!! Този начин на изразяване е недопустим за един зрял мъж. Съобразявайте се малко, все пак това са малолетни лица. В този сайт няма ли администратори, които да си вършат работата?

baby_baby
11-02-2013, 21:42
Ученическа любов ох колко сладко :)

tHe_COolEst_GIrl
11-03-2013, 06:14
Ученическа любов ох колко сладко :)
Хихи :oops: