PDA

View Full Version : Не знам



M.Metodieva
11-02-2013, 13:50
Имам перфектния приятел във всяко едно отношение.Той е красив ,умен ,забавен ,не е някакво лапе знае как да се държи,знае как да ме кара да се чувствам добре,но аз просто не знам как да се държа с него.Той е твърде перфектен ,а аз не ,аз съм пълна със забележки и не мога да разбера защо е с мен.Друг е проблема,че секса е окей ,хубав е секса ,той е поддържан мъж,задоволява ме ,но просто не е това което искам от секса.Аз съм доста по разкрепостена в това отношение а той не и това ме дразни ,той не е първичен ,не е импулсивен,секса ни е само в спалнята ,да хубав секс е ,но.. последно време мисля за друг ,за момче с което имах само сексуална връзка много много дълго време ..той знаеше какво обичам ,знаеше как да ме побърка,тази вечер ще се събираме приятели от квартала и той ще е там и знам ,че всеки път когато го видя го желая,както и той мен.Мисля,че ще изневеря на приятеля си ,а той не го заслужава ,но имам нужда от другия .. ужасно е ,Георги е страхотен ,но искам просто 1 секс такъв какъвто аз го обичам.. объркана съм много.,

heartshapedbox
11-02-2013, 13:51
Не прави глупости, не си заслужава.

valdesbg
11-02-2013, 13:55
И после мъжете били невъзможни и първични.... Стига си губила времето на сегашния ти човек.

Glamour92
11-02-2013, 14:03
Поне за момент не ти ли хрумна да се поставиш на мястото на Георги,а?
Е,как е?

Тия кратуни хич не обичате да ги ползвате по предназначение обаче ... :о

vagarious
11-02-2013, 14:14
Щом отиваш на това събиране с нагласата за изневяра, считай, че вече си го направила. Изневярата на психическо ниво е много по-страшна и болезнена от физическата.Един вид .. мислейки и искайки друг .. ти си изневерила така или иначе.............

TheBeliever
11-02-2013, 14:19
Защо просто не оставиш Жорето и не си потърсиш някой, който ще бъде перфектен не по дефиниция, а перфектен за теб?

M.Metodieva
11-02-2013, 14:22
Защото имам кофти вкус за мъже.Това момче съседа даже ми се обади преди малко ,защото му казах,че ще ходя към Revue тази вечер и той вика след това минии през нас ,,

TheBeliever
11-02-2013, 14:24
Ти решението вече си го взела. Лягай с който си поискаш. Но "перфектният" ти приятел не заслужава ли поне малко уважение?

valdesbg
11-02-2013, 14:24
Начи няма значение че се държи човешки с тебе, ако не те пори като никулденски шаран? Да ти имам и логиката.....

M.Metodieva
11-02-2013, 16:01
Точно защото заслужава много повече от уважение и от това ,което аз мога да му дам.Той е 7 години по-голям от мен,има си всичко ,няма си "кукличка" и това ме притеснява,защото имам чувството,че за това съм му аз.Прекрасно мил е и внимателен,ама аз съм на 21 аз искам да излизам постоянно ,да се забавлявам с приятели,да прекрасно ми е да се прибирам при него и да знам,че някой мисли за мен ,но той ме ограничава,но другото е ,че ако го оставя може би ще загубя единствения ми шанс за нормална връзка.

TheBeliever
11-02-2013, 16:05
Връзка, в която се чувстваш ограничена и незадоволена, не е нормална.

valdesbg
11-02-2013, 17:07
Земи го скъсай и ходи да се шибаш на поразия.

NomNomNom
11-02-2013, 17:12
Не прави глупости, не си заслужава.
Защо да не прави това което я кефи, не е на 40 и няма деца.

heartshapedbox
11-02-2013, 17:16
Защо да не прави това което я кефи, не е на 40 и няма деца.

Не ме разбра, просто не е правилно спрямо сегашния и приятел. Да го остави и да прави каквото си поиска, не и ограничавам кефа.

valdesbg
11-02-2013, 17:20
NomNom щото заради подобни разбирания ученици заплашват учители и се пазарят, разправят се за оценки и отсъствия и пр... И се смята за нормално да е така... И тва е едно от многото следствия на криворазбраната свобода.

Баща Ти
11-02-2013, 17:21
Сексът е на първо място! В крайна сметка нямаш деца от първия, дай му да те нашиба още 1-2 пъти, за компенсация и го късай.

M.Metodieva
11-02-2013, 17:46
Не знам излизам с приятелки тази нощ и да се надяваме,че ще ми мине желанието към съседа въпреки,че не спира да ми звъни и да ми прави някакви оферти.Но наистина доста се замислям да оставя Георги ,защото искаме различни неща и в момента не искам връзка,не е само заради секса.Да се надяваме,че няма много да се напия и да му изневеря. Приятна съботна вечер на всички.

NomNomNom
11-02-2013, 17:46
NomNom щото заради подобни разбирания ученици заплашват учители и се пазарят, разправят се за оценки и отсъствия и пр... И се смята за нормално да е така... И тва е едно от многото следствия на криворазбраната свобода.
Хубаво, че използва думата "подобни" - подобни не означава еднакви, и също така не сме отбелязали до каква степен са подобни, или по-скоро - дали са подобни по критерий, който провокира проявата на антисоциалното поведение в училище.

Смея да твърдя, че изказването ти е неаргументирано, пльоснато просто ей така,за да е на контра, провокирано от емоция, която не мога да кажа до колко е рационална, но резултатът е - темата на разговор е една, ти подхващаш друга, и започваш да си защитаваш съвсем различна теза, неуспешно свързвайки я с предишната.


Не разбрах само къде се смята за нормално да се заплашват хора - учители.
Както и - да се пазариш за оценки и да отсъстваш, защото по последни данни, при 15% извинени/неизвинени те пращат на изпит. Точно, че не го считат за нормално и ти правят проблеми.

Използвам момента да вметна, че всъщност няма лошо да отсъстваш, да ходиш на изпити и да изкарваш 3 и 4. Не всички искат да са отличници и да киснат в училище.

Силен стремеж да се разграничиш от останалите, като преувеличаваш част от присъщите им черти.С две думи това видях от мнението ти.

NomNomNom
11-02-2013, 17:53
Не ме разбра, просто не е правилно спрямо сегашния и приятел. Да го остави и да прави каквото си поиска, не и ограничавам кефа.

Не те разбрах, защото не си се изказала правилно. А това, което написа горе, няма нищо общо с това, което си написала сега.
Първо казваш - не си заслужава - "Не прави глупости, не си заслужава." .
После - не е правилно спрямо сегашния, да го зарязва.
И - не й ограничавам кефа.

Просто, всичко, което написа досега, има смисъл, свързано е, йеа райт.

Срсли.

Dark_Heartbreaker
11-02-2013, 18:25
Страхотна нагласа - "дано не се напия и не му изневеря" - кое от кое по-почтено.... Остави човека да си намери по-кротко момиче, пък ти отивай да се напиваш и направо се награбвайте със съседа.

baby_baby
11-03-2013, 11:46
Защо не поговориш с него какво ти харесва в секса и как искаш да го правите? Вместо да ходиш и да правиш глупости по-добре поговорете или ако наистина си решила да ходиш и да спиш с друг по-добре го скъсай явно момчето е свестно а ти си търсиш някои само за секс

heartshapedbox
11-03-2013, 12:16
Не те разбрах, защото не си се изказала правилно. А това, което написа горе, няма нищо общо с това, което си написала сега.
Първо казваш - не си заслужава - "Не прави глупости, не си заслужава." .
После - не е правилно спрямо сегашния, да го зарязва.
И - не й ограничавам кефа.

Просто, всичко, което написа досега, има смисъл, свързано е, йеа райт.

Срсли.

Не си заслужава да нарани момчето, което я обича, заради едното е'бане. Глупаво е. Ако толкова иска, нека го зареже, вместо да го прави зад гърба му.
Сега достатъчно свързано ли е?

Putevoditelq
11-03-2013, 12:57
Сигурно вече си се оправила. Представям си те.. след секса изтръпнали и умекнали крака, леко разкрачена.. лежиш на леглото и пушиш цигара доволна и виновна. Такива жени сте масата, като сган. Не знаят кво искат секс ли връзка ли.

M.Metodieva
11-03-2013, 13:21
Всъщност не,нищо не направих и не мисля,че ще направя.Докато снощи бях в дискотеката ,видях едни момичета,които се държаха толкова грозно с разни непознати мъже и им позволяваха какво ли не.Тогава се замислих,че аз не съм такава и това,че съм си го помислила е ужасно,никога не бих се държала така,не знам какво ми е станало последните дни ,за да мисля и да си представям такива глупости,но Георги е страхотен и няма да се държа като малка разгонена дрисла. Ще се постарая връзката ни да просперира ,той го заслужава и аз го заслужавам.Благодаря на всички.