PDA

View Full Version : Трябват ми хакери



awerw
11-02-2013, 14:48
Вижте за какво става на въпрос, ползвам един настолен компютър с уин7 и съм сложил един ограничен акаунт и потребителя може да го ползва само 2 часа през деня, а аз съм администратор, той не е, работата е че въпросния човек ме заплашва че може той да стане администратор, а аз да стана ограничения, има ли такава опция ?

Баща Ти
11-02-2013, 17:44
Има.

awerw
11-03-2013, 07:10
но се има предвид, че този човек няма кой знае какви познания хакерски, по-скоро е на думи, мене ме притеснява, да не вземе да преинсталира компютъра, аз освен за това, за друго не мога да се сетя какво може да направи...

Баща Ти
11-03-2013, 08:23
Доста неща, стига да знае как да ползва Google.

JDeel
11-03-2013, 09:31
Като преинсталира компютъра и ти ще го направиш, какво толкова :)))

MaGuSs
11-03-2013, 19:23
но се има предвид, че този човек няма кой знае какви познания хакерски, по-скоро е на думи, мене ме притеснява, да не вземе да преинсталира компютъра, аз освен за това, за друго не мога да се сетя какво може да направи...

Сложи парола на Biosa и катинарче на кутията на компютъра, че да не може да я отвори :D

an7raks
11-03-2013, 19:31
Hiren's boot така бяхме превзели цяла компютърна зала в училище. :D

anonymous908491
11-03-2013, 20:45
Вижте за какво става на въпрос, ползвам един настолен компютър с уин7 и съм сложил един ограничен акаунт и потребителя може да го ползва само 2 часа през деня, а аз съм администратор, той не е, работата е че въпросния човек ме заплашва че може той да стане администратор, а аз да стана ограничения, има ли такава опция ?

С тия 13 000 коментара май ще ти направи услуга.

awerw
11-05-2013, 14:11
Сложи парола на Biosa и катинарче на кутията на компютъра, че да не може да я отвори :D

идва въпросът как се слага парола на биоса. Всъщност и аз се сетих за нещо подобно дали не може да се направи, ама като не разбирам..

MaGuSs
11-05-2013, 15:15
идва въпросът как се слага парола на биоса. Всъщност и аз се сетих за нещо подобно дали не може да се направи, ама като не разбирам..

http://lmgtfy.com/?q=how+to+set+Bios+password

an7raks
11-05-2013, 17:11
На Биос-а е по-безсмислено и от на Уиндоус-а да сложи парола, освен ако наистина не си бронира кутията...

awerw
11-06-2013, 16:45
е мерси пичове, сложих паролата, сега имам друг въпрос, по едно време не знам какво бях натиснал, ама ми излезе един прозорец, на който ми изписа другия потребител в кой часове е влизал, идеята ми е да мога да виждам дали е влизал през деня изобщо, и не знам как го отворих този прозорец, а ми беше адски удобен, сега в гугъл ми излизат само некви сложни тъпотии, които имат много по-малък ефект, от това което си намерих сам, но забравих как.. имате ли идеи ?

Auriss
11-07-2013, 07:07
Event viewer - цъкаш ф1 и пишеш това в хелпа. Ще ти даде линк

awerw
11-07-2013, 15:23
Event viewer - цъкаш ф1 и пишеш това в хелпа. Ще ти даде линк

знам го това ама не е, имаше друго, на което директно ми изписваше името на юзъра и часът в който е влязъл

JDeel
11-07-2013, 22:28
Можеш и да си носиш личен харддиск с операционна система, а той да ползва друг. Ама що просто не му вземеш на другия юзър собствен компютър, или пък той да си вземе. Или ти си вземи един лаптоп и метни тоя комп през прозореца. Малко са безпредметни тия комунистически забрани в днешно време :)