PDA

View Full Version : Как да я изненадам ???



zero
11-02-2013, 15:15
Здравейте !
От известно време излизам с 1 момиче, но не е нищо сериозно :)
Виждаме се от време на време, правим секс, ходим заедно на различни места, разходки, тя спи при мен, аз при нея и прочие... Всичко е хубаво, но ще и ходя на гости за няколко дена, тези дни и се чудя как да я изненадам, за да е още по-приятно изживяването :)
Предполагам с вечерята ще се заеме тя, аз предвидливо ще взема бутилка вино, но това няма да е кой знае каква изненада, нещо вие да предложите ???

DirtyDirty
11-02-2013, 15:30
Всеки човек харесва различно, но като жена бих ти препоръчала да се научиш малко да танцуваш да пуснеш едно хубава песен бавна да е и да танцувате на тъмно.Може и да купиш свещи да ги запалиш може да са от онези мъничките и да направиш форма на сърце или не знам.Според би и харесало аз лично много бих харесала такова нещо може да и подариш и някакви цветя също, а след като потанцувате може и да я заведеш до леглото и да направите един бавен и нежен секс.Но лично мнение ако не ти харесва потърси нещо друго в интернет. :)

Котка.
11-02-2013, 18:36
Измисли нещо оригинално. :Р

baby_baby
11-02-2013, 19:45
Измисли нещо оригинално. :Р

+++

zero
11-03-2013, 04:17
Аз се надявах на вас - тийновете да вкарате малко "свеж заряд" :D

GiveMeLove
11-03-2013, 05:27
Аз се надявах на вас - тийновете да вкарате малко "свеж заряд" :D

Днешните тийнове си вкарват други неща, но не и "свеж заряд"...

Иначе букет цветя и бутилка вино биха били уникална комбинация... Смеси го и с малко оригнално подаръче - нищо скъпо, но ефектно, да речем... :)

xXxPETYAxXx
11-03-2013, 12:10
Щом ще си на гости няколко дни, не е нужно изненадите да са ти само когато пристигнеш. Може да ѝ занесеш първия ден вино, шоколад, цветя(не задължително всичко, избери си). А после, ако има театър там където отиваш, може да купиш 2 билета, без да ѝ казваш, че ще го правиш(примерно). Зависи...не знам къде отиваш, ако е в по-малък град или село, нямаш кой знае колко алтернативи.

zero
11-03-2013, 16:50
и двамата сме от варна, тая вечер мисля да я извикам в нас :) но подаръци не искам да правя ... най-много да взема една торта, понеже знам колко много обича сладко :D и една черна връзка :D (защо ли ми е тя .. (wasntme) ) :D

prince
11-03-2013, 18:09
Вино и цветя.

Ambiguous
11-06-2013, 08:28
Всички жени имат фантазии да бъдат насилвани. Следващия път когато се видите я хващаш и влачиш към някой храст, където съответно я събличаш и насилваш. Отначало ще се противи, а после ще ти е благодарна, много жени имат фантазии, че биват насилвани

fire_magic
11-06-2013, 14:58
Всички жени имат фантазии да бъдат насилвани. Следващия път когато се видите я хващаш и влачиш към някой храст, където съответно я събличаш и насилваш. Отначало ще се противи, а после ще ти е благодарна, много жени имат фантазии, че биват насилвани

:D

Otvraten
11-06-2013, 15:05
Всички жени имат фантазии да бъдат насилвани. Следващия път когато се видите я хващаш и влачиш към някой храст, където съответно я събличаш и насилваш. Отначало ще се противи, а после ще ти е благодарна, много жени имат фантазии, че биват насилвани

Браво на теб,психопат.Сигурно така си мислят всички изнасилвачи/психопати,все някой трябва да върши "мръсната работа",обаче.Какво ще правят жените,ако никой не ги изнасилва(тъй де изненадва)?Неразбрани си оставате,за жалост :D

Daniie
11-06-2013, 18:32
Днешните тийнове си вкарват други неща, но не и "свеж заряд"...

Иначе букет цветя и бутилка вино биха били уникална комбинация... Смеси го и с малко оригнално подаръче - нищо скъпо, но ефектно, да речем... :)

това е най добрата идея според мен .. на всяко момиче би и харесало

GiveMeLove
11-06-2013, 18:33
това е най добрата идея според мен .. на всяко момиче би и харесало

Може и по-добре, но това е стандарта при мен.. Което е нормално, нищо прекалено все пак. Важното е да от сърце! :)

Daniie
11-06-2013, 18:36
Е разбира се :) не е нужно да е материално скъп подаръка а важното да е от сърце ( както каза и ти .). - следователно като е от сърце ще е скъп за нея поради това че е от него ..

GiveMeLove
11-06-2013, 18:40
Само дето тези приказки бяха модерни преди 5 години, а сега само при 16 годишните.. :)

Daniie
11-06-2013, 18:44
може при много хора да не е така, но аз предпочитам нещо малко но от сърце от колкото нещо скъпо което е купено само и само да има нещо там , и да може да се снима да се качи в facebook