PDA

View Full Version : Ох Боже...



EmiliesAngel
11-02-2013, 15:39
Здравейте! На първия ден от у-ще се запознах с едно момче от новия ми клас.Станахме приятели.(силно казано, но... да кажем че сме най-близки от класа )Аз много го харесах по едно време . Съученичката която стоеше до мен се разболя и останах сама на чина и той ме покани да седнем заедно.Аз приех. Той нежно ме погали 3-4 пъти по крака за тов време.Съученичката се върна, но я помолил да седне другаде и така все още седим заедно.Често ме гъделичка и пощипва.
Обаче преди време една друга съученичка го попитала дали ме харесва и той " Умирам си за нея" -сарказъм.И аз малко се натъжих,но реших че може да не е искал да ѝ каже. Обаче днес друга съученичка от съседния клас направи нещо ужасно.Писала му в аск.фм "Аз съм от твоя клас и името ми започва с ...(моята буква) няма друг човек от клас със същата. и той отговорил ":D :D :D я пак ?!" и после го питала "ти харесваш ли ме ?" и той "лс".
Не знам какво да правя ... много ме е страх ,как ще го погледна ....ако ме попита нещо не знам как да му отговоря.?! много го харесвам и по цял ден мисля за него и ....
всякакви съвети се приемат благодаря :(

Lilanda
11-02-2013, 15:50
Обясни му, че не си била ти, но все пак искаш да знаеш какво изпитва към теб, защото имаш чувства/симпатии/интерес към него.

EmiliesAngel
11-02-2013, 15:52
Обясни му, че не си била ти, но все пак искаш да знаеш какво изпитва към теб, защото имаш чувства/симпатии/интерес към него.

Това добре...но мен ме е срам,защото никога никой не ме е харесвал ,и аз никого досега не съм ,а той е имал приятелка/и и даже се е целувал.Много ме е срам ,а и не искам да прецакам приятелството ни с това

Lilanda
11-02-2013, 15:55
На колко викаш, че си?

mancho
11-02-2013, 16:00
приятелство трънки казвай му истината щото утре ще си хване друго момиче и да не ти казвам колко бързо ще ви приключи приятелството

EmiliesAngel
11-02-2013, 16:05
почти на 15 той почти на 14 просто аз съм в началото на годината а той в края.

А и за това как ще се гледаме после 5 години . като знае този факт ако той не ме харесва ,ако е така.

EmiliesAngel
11-02-2013, 16:49
Моля Ви дайте ми още някакви съвети,мнения,насоки...

baby_baby
11-02-2013, 22:05
приятелство трънки казвай му истината щото утре ще си хване друго момиче и да не ти казвам колко бързо ще ви приключи приятелството

Това

Lilanda
11-02-2013, 22:14
Бе не е баш това ама айде...Кажи му все пак.

Котка.
11-03-2013, 08:38
Кажи му, че не си ти.Явно не всички от класа те харесват.

EmiliesAngel
11-03-2013, 09:12
Aми тя съученичката го направи, уж за да помогне, но ...
Наистина не беше от лоши намерения... просто сме приятелки и искаше да ми помогне защото доста време вече се измъчвам..

Кажи му, че не си ти.Явно не всички от класа те харесват.

BlackEyedPeas
11-03-2013, 09:16
Браво, ма, зарязала си момичето заради некъв хормон!!!!! SHAME ON YOU!!!!!!!

~LadyCrawley~
11-03-2013, 09:19
Срам и позор! То заради това в днешно време повечето надценяват понятието "приятелка". Остави се този да те щипе и да бърка някъде после, пък момичето да седи иначе на друго място...

BlackEyedPeas
11-03-2013, 09:22
Нали! Милото момиче, то да не се разболее и да се върне и да разбере, че е зарязано от някъв пъпчасал хормон, 'дето тоя за другата и 5 пари не дава! СРАМ! СРАМ!

EmiliesAngel
11-03-2013, 09:23
НЕ съм я зарязала те са се договаряли докато ме е нямало, пък и тя седна с друго момиче,с което също са приятелки.аз нямах избор само при него има свободно място, пък и класната така ни нареди в последствие.
:)

~LadyCrawley~
11-03-2013, 09:24
Тъй, тъй! На война!

BlackEyedPeas
11-03-2013, 09:25
'Начи си я зарязала заради някакъв самотник, 'дето никой не иска да сяда с него??? ;ооо

Lilanda
11-03-2013, 09:28
НЕ съм я зарязала те са се договаряли докато ме е нямало, пък и тя седна с друго момиче,с което също са приятелки.аз нямах избор само при него има свободно място, пък и класната така ни нареди в последствие.
:)
Чакай сега...Нали той те беше поканил да седнеш до него? :lol:

EmiliesAngel
11-03-2013, 09:30
'Начи си я зарязала заради някакъв самотник, 'дето никой не иска да сяда с него??? ;ооо

Ох не ....:D :D :D
Поне малко се разведрих ,тука ме разсмивате.Момичето дето преди седеше до него седна до друго момиче и когато тази която седеше до мен се върна те двете седнаха заедно.Моля ви дайте мнение по темата.Не се занимавайте кой с кого седи.

П.П Никой никъде не ми е бъркал :D

EmiliesAngel
11-03-2013, 09:31
да той ме покани след като "изгонил" нея
и после класната ни поразмести (нас не ) ии каза никой да не мърда от мястото си повече :D

BlackEyedPeas
11-03-2013, 09:32
^ Така казва, за да се измъкне от това, че е зарязала горкото момиче!!!

~LadyCrawley~
11-03-2013, 09:33
Ми искаш мнение-даваме ти го. Очевидно е някакъв играч и те върти в момента, а дори не се усещаш. Приятелката ти ли ти е по-важна или да те оправи и отреже после?!

BlackEyedPeas
11-03-2013, 09:33
Гледай я!!! Разведрява ли сме я! FRIENDSHIP OVER BOYFRIENDS!!!!! Аз съм сериозна!!!

EmiliesAngel
11-03-2013, 09:34
^ Така казва, за да се измъкне от това, че е зарязала горкото момиче!!!
ОХХХ айде стига вече де...Моля ви за помощ вие ми се подигравате

BlackEyedPeas
11-03-2013, 09:37
Не се подиграваме, отчайваме се! Едва 8 клас началото си. Гледай да си хванеш добра групичка, а не да зарязваш хората заради хормон, 'щото после и тоя хормон няма да ти остане и ще си аутсайдер!

EmiliesAngel
11-03-2013, 09:41
Не се подиграваме, отчайваме се! Едва 8 клас началото си. Гледай да си хванеш добра групичка, а не да зарязваш хората заради хормон, 'щото после и тоя хормон няма да ти остане и ще си аутсайдер!

Аз вече имам групичка от приятели и те са точно тези хора,не се безпокойте.Момочето не ми се сърди,защото тя е решила сама да седне там.Пък и тя седи от другата ми страна,и тъй като чиновете са по-различни и са мн големи седим много близко.Приятелки сме .