PDA

View Full Version : Първата ви любов (цяла история,къде,как,кога)



roki25
11-02-2013, 16:25
Здравейте :)) Ето я и моята история за първата ми любов



Всичко започна в един сайт за запознанства преди 2 години тоест аз бях 8 клас а тя 6-ти писахме си и се гледахме пред камерите бяхме от различни градове.Аз бях от Велико Търново а тя бе от Пловдив.След около 2-3 месеца чатене и седене пред камерите изгубихме контакт и точно седмица преди да завърши 7 клас получих съобщение от нея ,че се мести да учи във Велико Търново незнаех да се радвам ли или не.След като се преместиха във Велико Търново първите 2 седмици говорихме само по скайп.След това тя трябваше да пътува до родния си град за 2-3 дена след няколко дена се разбрахме да я чакам на автогарата за да се запозная както със нея така и със нейните родители денят за запознанство бе дошъл и аз тръгнах притеснен към автогарата веднага се видяхме и нямаше нужда от притеснението защото родителите и бяха страшно готини и симпатични хора но аз естествено си останах със притеснението качихме се в колата на родителите и ,но със нея още и думичка не бяхме обелили понеже бе пътувала сутринта и и се спеше.След като стигнахме до домът и тя си остави багажа и уговорката ни беше да отидем с нея да се разходим и да се опознаем след като обиколихме половината град тя беше човекът който направи така ,че да не вървим като пукали по пътя а се закачаше с мен което ми помогна да се отпусна.След 30 минути хойкане из старите уличи на града се прибрахме отново във тях след 20 минути почивка излязохме аз тя и майка и и отидохме към центъра и седнахме на заведение за да се опознаем като цяло.След кафето тръгнахме към централния пазар за да помогнем на майка и със чантите.След като се прибрахме влязохме във стаята и и легнахме уморени на леглото закачахме се бихме се със разни плюшени играчки и възглавници.След това стана време да си ходя денят ми бе изпълнен със страшно позитивна енергия.След ден два излязохме отново ходихме да разглеждаме заедно уличките за да може да свикне със новата обстановка дните ми бяха мечтата на всяко едно момче на моята възраст,но бях малко объркан не бяхме говорили от както излизаме какво искаме да бъдем за това реших ,че и този момент ще дойде но няма да бързам прегръщахме се.Един ден бях за няколко дена сам у дома и я поканих пихме по кафе зяпахме снимки от родният и град и лежахме на леглото докато се закачахме по леглото изведнъж се озовахме доста близко един до друг и направих първата крачка като я целунах никой нищо не каза и си продължихме занимавката.Месец след това седмица преди рожденият ми ден тя ми каза ,че ще отиде в Пловдив като за последно да се види със приятелките си като за последно на мен естествено ми беше гадно нямаше да е на рожденият ми ден нямаше да я има около 20 дена след като замина седмица след това получих съобщение ,че са се объркали нещата в семейството и че ще трябва да си остане в Пловдив.Сълзите ми сами вървяха тя бе страхотният човек за мен научи ме да слушам чалга ,тя бе 1-та истинска любов която явно краят щеше да е кошмарен.След 3 дена тъгуване трябваше да се стегна и да го превъзмогна ,и вече 4 месеца от както си е в Пловдив продължаваме да си контактуваме и да се сещаме за преживяните ни мигове заедно. "Ще чакам колкото е нужно за да сме заедно отново" :*

Anonys
11-02-2013, 17:36
Беше пролет. Дъждовна. До един гараж. Гонихме се в дъжда. Преди 2 години.. <3
Still together.

tori
11-02-2013, 17:38
Той е съученик на едната ми приятелка и от нея се запознахме. Започнахме да се виждаме и вече 2 години и 4 месеца сме заедно. Стига ви.

AKJSDHLX
11-03-2013, 08:10
Беше Декември 2010...ии аз бях с тогавашния ми приятел, който пожела да ме запознае с неговите приятели..и така го срещнах...стори ми се много сладък...рус, със сини очи, висок..с очила(а аз имам фетиш към това) ;д ..отначало просто си говорехме доста дистанцирано..но с момчето, с което бях тогава не ни се получиха нещата и не след дълго се разделихме ..4-5дена след това прекарах цял ден пред компютъра и си пишех с НЕГО...около 8часа сме си писали без да спираме и вечерта решихме да излезем...обиколихме целия град, не спряхме да говорим...ии малко преди да се приберем бяхме седнали на една бесетка..и се бяхме гушнали, тъйкато беше много студено, но не искахме да се прибираме..и изведнъж той ме целуна...Господи, спомням си този ден все едно беше вчера...2години бяхме много щастливи..имахме страхотна връзка...след това се разделихме и сега отношенията ни са неясни...но все пак той ще си остане първата ми любов, която никога няма да забравя!

Tyler The Creator
11-03-2013, 09:44
АДРЕНАЛИН. Най-якото чувство. После лайна. точка.

TROLLDADLOLCAKE
11-03-2013, 11:26
Погребението на баща ми..после се появи тя..усмивка по лицето ми..2 години връзка...един идиот с плюшено сърце,който я чака под дъжда от 3 часа(Св.Валентин)....и за капак - "Никога не съм те обичала "

baby_baby
11-03-2013, 11:29
Запознахме се от общи приятели

♔Stay.True.♔
11-03-2013, 12:32
►Хмм..ами...да любовта е хубаво нещо, но никога не ме настига..Аз се опитвам да я настигна, но тя винаги ми се изплъзва..

urlittlelady
11-03-2013, 12:44
моята първа любов.. ами дефакто тя е детската ми любов.. бяхме малки, първия учебен ден с нови ученици, а ние без да се познаваме още от първия поглед започваме да се заяждаме... надпреварвахме се за всяко нещо, кой колко и как може разни неща.. карахме се кой да излезе на дъската по математика :lol: много оббщи интереси... онлайн игри и двамата градим цял отбор... буквално израснах с този човек.. това е последната ни година заедно, после не се знае дали изобщо ще се видим...

shmatarok
11-03-2013, 12:51
Първата ми любов беше в 9ти клас.
Аз гонех него, той гонеше "бившата си" и в продължение на цяла година бях втора цигулка. Ама нали бях so-in-love, та не ми пукаше особено. Накрая все пак тръгнахме(вахме) няколко пъти, ама в крайна сметка ми писна. Сега сме в неутрални отношения, говорим си от време на време, и си мисля къде ми е бил акъла едно време.

Sh@d0w
11-03-2013, 13:03
Сълзите ми сами вървяха тя бе страхотният човек за мен научи ме да слушам чалга

0.o

Иначе по темата:

Запознахме се в един бар, беше късно два през нощта, не беше останал почти никой. Влизам аз и още от първия миг ми хвана погледа. Запътих се веднага към бара. Поръчах я цялата. Топли ме цялата нощ, но на сутринта вече беше изчезнала ....

ето снимка ... някой ако я е срещал да драска ;(

http://whiskystore.bg/userfiles/productlargeimages/product_143.jpg

shmatarok
11-03-2013, 13:05
^ :lol: Съжалявам да го кажа, но...
изоставила те е, за да дойде вкъщи.

Sh@d0w
11-03-2013, 13:14
^ :lol: Съжалявам да го кажа, но...
изоставила те е, за да дойде вкъщи.

НЕ! :shock:

тя не е такава ... лъжеш! ;(

jelaous 8-)

anonymous708973
11-03-2013, 13:31
тя бе страхотният човек за мен научи ме да слушам чалга

:cool:

ТОЛКОВА ме е яд, че не мога да си го сложа в подписа!

Първа любов... 6 клас до 8. Суперсладко, невинно и по детски. Държане на ръчички, откраднати целувки по тъмни кабинети докато другите имат час. Уговорки да ходим заедно до библиотеката.
Хаха, почти ми липсва тая невинност :)

Баща Ти
11-03-2013, 13:45
Първата ми голяма любов беше тази:

http://vinaritrade.com/img/products/products_57442_761521936RSO_100_ENG_HR.jpg

Но винаги на сутринта съжалявах, че съм бил с нея. За това новата ми любов е тази:

http://alkobelka.ru/image/cache/data/vodka/vodka_zelenaya_marka_kedrovaya_glavspirttrest_40_0 5l_ross-500x500.jpg

Изгаряща е руската любов!

vas4e3to0
11-03-2013, 18:38
Ми аз пък нямам. Нека ви е гадно.

Tedll
11-03-2013, 18:47
Леле тази трябва да е била с каменно сърце как може такова нещо след твоите толкова мили жестове :X

XTREMEFREERIDE
11-03-2013, 18:49
Общи интереси, споделени мисли, сходни мнения по куп въпроси, една целувка на ъгъла на улицата, чудесни лета 3 години и половина и после куп различия, амортизация и край. Една нормална първа любов, струва ми се. Беше специално и беше много дълго. Беше трудно и имаше доста притеснения (и хубави, и лоши). Вече не си спомням тази емоция, понеже от тогава съм изпитала куп нови. Но знам, че беше хубаво.

NissaN
11-05-2013, 10:30
0.o

Иначе по темата:

Запознахме се в един бар, беше късно два през нощта, не беше останал почти никой. Влизам аз и още от първия миг ми хвана погледа. Запътих се веднага към бара. Поръчах я цялата. Топли ме цялата нощ, но на сутринта вече беше изчезнала ....

ето снимка ... някой ако я е срещал да драска ;(

http://whiskystore.bg/userfiles/productlargeimages/product_143.jpg
И аз съм я срещал !!!!

prince
11-05-2013, 10:39
Сълзите ми сами вървяха тя бе страхотният човек за мен научи ме да слушам чалга!

Братле, съжалявам! Разплаках се от смях.

Stan4o123
11-05-2013, 17:17
Ами да,всички хора трябвало да живеят...майната му на естествения подбор.Авторе,ти си идиот!

prince
11-05-2013, 17:40
0.o

Иначе по темата:

Запознахме се в един бар, беше късно два през нощта, не беше останал почти никой. Влизам аз и още от първия миг ми хвана погледа. Запътих се веднага към бара. Поръчах я цялата. Топли ме цялата нощ, но на сутринта вече беше изчезнала ....

ето снимка ... някой ако я е срещал да драска ;(

http://whiskystore.bg/userfiles/productlargeimages/product_143.jpg


Аз си падах преди много време по една много коварна мадама Водка, след време ми беше като вода в устата за това преминах на нещо по-твърдо.

seek&destroy
11-05-2013, 20:38
Не обичате ли амфетамини?
Тва беше първата ми любов. Изгаряща, енергична, жадуваща, неопределена, пълна с приятни и тегави моменти. Обичахме се, карахме се, разделяхме се много пъти. Но дойде момента на окончателна раздяла, просто се случи. Не съм го срещала две години и отгоре. Дори не ми липсва, понякога се сещам, но бързо го забравям.

psychopath
11-05-2013, 22:51
Баща ти, кога ще пием жодка? :D

seek&destroy, обичаме амфетамини, защо, има ли?

Друг път ще ви разкажа, имам си книга, която ме чака. И без това прекалено много време ви отделих тази вечер.

seek&destroy
11-06-2013, 10:08
Баща ти, кога ще пием жодка? :D

seek&destroy, обичаме амфетамини, защо, има ли?

Друг път ще ви разкажа, имам си книга, която ме чака. И без това прекалено много време ви отделих тази вечер.

'щото само некви водки се разметат.

Bukuuu
11-06-2013, 17:03
Свалки и намеци в продължение на 4 години. После отношенията ни уж се задълбочиха, приказката продължи още 5 месеца и после *boom* свърши. Оказа се задник под прикритие, а аз бях прекалено наивна.

SpiritInBlack
11-06-2013, 17:21
Първата ми приятелка беше увлечение. Любовта беше нещо различно - 12 клас. Нещата не се получиха , ама спомените останаха. Днес тамън си взех китайки и се сетих за една случка - приятелката ми имаше много гаден ден , а аз имах ангажимент в друг град. Направих се , че понеже проблемът и не е голям , а аз имам работа , не ми пука , само за да я изненадам пред тях 2-3 часа по-късно с бутилка вино и китайско. Ех , честно казано , много ми липсват такива моменти , тази невинност и наивност

HollyGolightly
11-06-2013, 17:39
20ти Ноември, 2011 някакъв познат на познатият на един приятел ( 8-) ) ми изпрати покана във ФБ и започна да ми пише, след като го отрязах няколко пъти си мислех, че най-накрая съм се оттървала от него. 4 дни по-късно трябваше да ходя някъде с наще, по случай празника, но брат ми се разболя и отидох у едни приятели. Този същият се оказа там, дойде, започнахме да си говорим и така разговорът ни продължи може би 5-6 часа, оказа се много забавен и имахме доста общи приказки. Разменихме си номерата, най-накрая го добавих във Facebook, започнахме да си говорим всеки ден, СМСи, facebook chat, skype разговори по цяла нощ. Всеки ден ме взимаше от училище и ме караше до нас, през уикендите ходехме на разходки в парковете или на кино и така цял един месец. на 25ти Декември, 2011 си признахме очевидното и от тогава, вече почти 2 години, сме заедно. И като се сетя колко лоша бях към него в началото и как заради някакви глупави предрасъдаци щях да изпусна такъв човек. Добре поне, че той беше настоятелен 8-)