PDA

View Full Version : Здравословно или не?



LipSy
11-02-2013, 18:10
Въпросът е насочен към дамите. Чувала съм различни мнения и версии относно спането със сутиен. Някои казват, че е здравословно, защото запазва формата на гърдата. Други казват, че не е здравословно да се спи с него, защото стяга и следователно пречи на развитието на гръдния кош. А вие как мислите? Спите ли със тази част от бельото си или не? Защо?

tori
11-02-2013, 18:12
Не, неудобно ми е.

Kitty93
11-03-2013, 13:57
Според мен не е здравословно.. едно, че е неприятно, второ тялото се отпуска и следователно не би трябвало да има нещо стегнато, което да го притиска.. :)

heartshapedbox
11-03-2013, 14:06
И на мен не ми е удобно.

Lilanda
11-03-2013, 14:29
Да сте чували за рак на гърдата предизвикан от неправилното носене на сутиен?

Daniie
11-03-2013, 15:06
от малка спа с сутиен и мисля че това е причината за малките ми гърди :Д и аз съм чувала че не е здравословно

calinca13
11-07-2013, 12:02
Хех. Лично аз не съм се интересувала от темата, така че не мога да дам компетентно мнение, но некомпетентното ми такова е, че и в двата случая дори да има някакъв ефект, то той ще е минимален (при презумпцията, че сутиенът е с правилния размер, все пак).

А за себе си - спя без сутиен, вкъщи ходя без сутиен и ако нямаха навика (почти) всички мъже да забиват поглед във всеки поклащащ се бюст, и навън щях да ходя без сутиен. Защо? - Защото ми е по-удобно и приятно така. А един ден на всички гърдите ни ще увиснат, това е неизбежно, и не смятам да си тровя живота с чуденки кога точно ще стане и не мога ли да го отложа с няколко години, и с цената на неудобство в продължение на много повече години, дори да е възможно.

Kitty93
11-09-2013, 13:08
Да сте чували за рак на гърдата предизвикан от неправилното носене на сутиен?

Подкрепям!

Blub
11-09-2013, 15:21
Надали е нездравословно, ама не е особено удобно.

Иначе мисля, че ако е наложително да се спи с нещо, по-добре бюстие :D