PDA

View Full Version : Влезе в главата ми тотално и не излиза...



zvezdichka1
11-03-2013, 00:01
Здравейте!
Нова съм,но разгледах няколко теми.
Темата ми се отнася за едно момче. С това момче сме на една възраст 18. Отдавна бяхме се запознали в фейсбук,но чисто приятелски си пишехме и така се получиха нещата,че бяхме спрели да контактуваме и изведнъж след няколко месеца пак започнахме да си пишем,но вече не беше онова приятелско писане...а ми хвърляше бъзици,намеци....но и аз не оставах назад ..забавно беше....и така двамата се чудехме кога да излезем на първа среща..Така също си разменихме телефоните номера.
Излязохме отидохме на кафе...не беше по различен от фейсбук и телефона...Закачките пак си ги имаше....Попринцмп почти всеки ден се чувахме или по фейсбук или по телефона...
А вечерта сякаш се държеше малко по студено...,но пак си писахме цяла вечер,може и той да е нямал просто настроение,да е имал проблем вкъщи...
Но какво да направя,така че да ми каже че иска да излезе втори път...Не искам да го правя аз ...все пак те трябва да го правят ,а не ние ... :)

Извинявам се ако темата ми е безмислена...

Sh@d0w
11-03-2013, 05:17
... все пак те трябва да го правят ,а не ние ...

Ще си останеш стара мома с това мислене.

Щом според тебе ти е под нивото да поканиш някой да излезете, пишете си и се надявай да се сети. Също така обмисли варианта да не те е харесал на живо, щото тогава единствения ти шанс пак да излезете е да му пратиш снимка по тситси.

zvezdichka1
11-03-2013, 10:08
Мога и аз да направя първата крачка...но не незнам какво да направя :))

heartshapedbox
11-03-2013, 11:00
Кажи му "Хайде на кафе?" :Д

baby_baby
11-03-2013, 11:29
По facebook едва ли можеш да разбереш дали се държи гладно или не ако толкова не искаш ти да му предложиш чакай той да се сети обаче по-добре му предложи да ходите на кафе или да се разходите (докато още не е много студено)