PDA

View Full Version : Най--добрата AntiVirus



Wiz Khalifa
11-03-2013, 10:36
Най-добрия AntiVirus :)

MaGuSs
11-03-2013, 21:03
bezXVirus ползвам аз... не я виждам в анкетата :(

JDeel
11-04-2013, 01:14
Най-добрия антивирус е собствения мозък. Последните версии на Windows (след XP) са достатъчно добре закърпени че да не им се налага допълнително товарене с подобен род софтуер. Браузърите също. Софтуер се сваля или от официалните сайтове или от торенти - чиста работа. Не се натискат случайни линкове в скайп и мейли от непознати адреси се трият. Чужди флашки не се отварят с двоен клик... и така животът е по-спокоен :)

anonymous908491
11-04-2013, 08:39
Последните версии на Windows (след XP) са достатъчно добре закърпени че да не им се налага допълнително товарене с подобен род софтуер. Софтуер се сваля или от официалните сайтове или от торенти - чиста работа.

Каква защита имат последните версии ?
От тракери софтуер свалят само малоумници като теб, програмите си имат официални сайтове, кракерските групи също си имат сайтове или направо от дистрото.

JDeel
11-07-2013, 22:19
Другия път преди да решиш да се заяждаш просто прочети какво е написал обекта ти на нападение :D

Който е имал Windows XP и преди това Windows 98 знае колко бъгави бяха и как разни вируси влизаха дори само като ги включиш в мрежата. Не знам как ставаше това, ама ставаше. Е, тогава се включваха с LAN кабел, в днешно време с рутери и те май не пропускат такива неща, или поне никога нищо не ми е влизало ей така през рутер.

Windows Vista, 7 и 8 си работят прекрасно без анти-всякакви програми, и след като не помня аз от кога не съм преинсталирал, значи е така. Не само те, и браузърите са по-стабилни (ама и много по-тежки). Вече който иска да си вкара вирус ще си вкара - дали ще кликне на линк, дали ще свали нещо от сайт пълен с реклами, дали ще си мушне някоя заразена флашка - начини винаги има. Но на компа на някой който знае какво се случва в него, вирус не може да вирее и ден :) Както и антивирусна :) Независимо колко хормонално презаредени тийнейджъри обикалят наоколо чудейки се с кой да се спречкат :D

npp
11-08-2013, 05:57
най-добрият антивирус, който съм ползвал е norton internet security, с него никога не съм се заразявал освен само с някой друг spyware, но това е ставало най-вече отвътре като съм инсталирал някаква съмнителна програма, иначе всички други зарази ги блокира

sTeFi_NcEtO
03-04-2014, 21:50
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090724030428AA4jS62 - Вижте как са отговорили хората. Предпочитат Нод32 пред Аваст ;)

Mladenoff
03-04-2014, 22:21
avast home free + malwarebytes

за мен това върши идеална работа, от години съм нямал проблеми

JDeel
03-04-2014, 23:15
На мен ми е много чудно някой някога хващал ли е вирус без да е имал антивирусна, и колко големи поражения е имало това върху системата му за да реши от този момент нататък да използва такава? :/

Mary_Jane_69
03-05-2014, 12:46
Е антивирусната е като презерватива, ама как ще знаеш кой сайт има реклами, и кой не, като браузърите имат добавки с блокиране на реклами? И какво означава, че не трябва да си тегля музики/филми и етц и етц, защото 9/10 сайта имат реклами?

anonymous908491
03-06-2014, 09:40
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090724030428AA4jS62 - Вижте как са отговорили хората. Предпочитат Нод32 пред Аваст ;)

А преди 100 години са предпочитали да си светят със свещи, електричеството ги е плашило, тъпак изостанал.Дава линк към един от най-идиотските сайтове и то на 5 години.


На мен ми е много чудно някой някога хващал ли е вирус без да е имал антивирусна, и колко големи поражения е имало това върху системата му за да реши от този момент нататък да използва такава? :/

А някога чудил ли си се, за какво друго хората си ползват компютрите освен за висене в нета ?
На теб не ти трябва, ти висиш в два бг сайта, но някои имат нужда.

JDeel
03-06-2014, 20:23
Е антивирусната е като презерватива, ама как ще знаеш кой сайт има реклами, и кой не, като браузърите имат добавки с блокиране на реклами? И какво означава, че не трябва да си тегля музики/филми и етц и етц, защото 9/10 сайта имат реклами?

Не намирам връзка между реклами и вируси. Рекламите са основен източник на печалба за много сайтове, досадни са, но обикновено не са вирусоносители. Някой въобще знае ли сайт, който само като го отвориш и ще си набавиш вирус? Как въобще си набавяте вируси?

papugai, кристалната ти топка не справя добре, вероятно е Made in China :| Но пък от друга страна всяка неработеща кристална топка би била идеална като декорация :)

koko95
03-07-2014, 18:13
Аз използвам аваст фрее и още бозя с xp professional :D(original). Ако използвате сайтове за банкиране си купете надеждна некракната или пачната антивирусна,тоест PANDA THE BEST! Хубаво е да има антивирусна на компютъра от сорта на аваст фрее или панда cloud.На моя компютър, който е слаб 2гб ддр 2 и 1,8гхз пентиум е2160 аваст фрее почти не се усеща.

Антивирусната, както каза mary_jane_69 е като презерватива.Като нямаш антивирусна е сеедно да правиш секс без презерватив- пазиш се, но винаги може да стане гаф.

Единствената антивирусна е panda,която има всякакви защити и е лека.Avasta е пълен боклук сравнение с панда.При аваста ви се появяват blue screen , а при панда няма такива работи- тя си има всякакви защити и ви защитава 100% перфектно.

draid
03-07-2014, 19:47
Най-добрата антивирусна е задклавиатурното устройство. В момента ползвам NOD32, просто защото имам няколко лиценза за него.