PDA

View Full Version : ПОМОЩ



mariqgv
11-03-2013, 11:52
Здравейте, хора :) ! Казвам се Мария .. Искам да ви помоля за помощ ... Момчето което харесвам иска да излезнем, а мен ме е срам от него ... Просто когато го видя и изтръпвам ... И другия ми проблем е, че никога не съм се целувала и не знам дали въобще мога :/ ... Не знам как да постъпя и ако ми помогнете, ще ви бъда много благодарна

karamaha
11-03-2013, 17:20
Жените никога не се стъписват на среща! Запомни го завинаги! Дръж се като дама и води! Първо запали огъня в него и не го оставяй да командва, а му отпускай по малко. Така ще имаш време да разбереш какво точно иска да направи и дали няма за цел просто да те използва. А по въпроса за целувките- не го мисли, то просто си става!

vas4e3to0
11-03-2013, 18:31
Няма причина да те е срам, винаги е напрегнато преди „първата среща“, но когато се видите и минат 5-10мин. ще забравиш, че всъщност си на среща и ще ти мине срамът. Това, че не си се целувала, не трябва да те притеснява, ама грам. :)

kali.damyanova
11-03-2013, 19:05
просто бъди себе си и не я мисли толкова целувката - няма да ти е последната!

GOOOSHKATA
11-03-2013, 19:09
помни че ако му откажеш няколко пъти да излезете може и повече да не те потърси. така че давай смело, колкото до целувката.... е винаги има първи път :) айде късмет ;)