PDA

View Full Version : Един малко по-различен "Проблем с бившите"



neverlookback
11-03-2013, 13:14
Здравейте.
Преди да споделя моя проблем държа да отбележа, че не искам да ме критикувате за това, че е откачено, защото знам, че е така. Просто ми е интересно дали има и други "луди" като мен.
Та какъв е проблема с бившите гаджета. Проблема е с всеки, с който съм била. Проблема е с неговите бивши. Не го търся, не ми създават неприятности, просто имам непоносимост към това, че е бил с други преди мен. Да, знам, че всеки има бивши, не е нормално, но обичам да се ровя в това и после да се тръшкам с дни, че видиш ли е бил с тази и с онази. А още по-зле става, ако разбера и случайно някоя подробност около връзката им. Все си намирам някаква причина да мрънкам... Звучи малко несериозно, но в действителност си е много сериозен проблем... Е, някой може ли да ми влезе в положението? :S

Sh@d0w
11-03-2013, 13:23
Прочети си ника на глас.

Ето това ти казвам. Не отиваш в тая посока.

lamer4e7o
11-03-2013, 13:28
Щеше да бъде нормално, ако си на 14 годинки примерно, но в профила ти пише друго, така че се стегни и гледай напред.

Lilanda
11-03-2013, 13:35
^В профила ѝ може и на 110 да пише, че е. :lol:

По темата: Всяка една жена иска да научи по нещо за бившите Му, няма какво да си кривим душата. Обаче да имаш непоносимост към това, че е бил с други...Еми малко крайно е честно казано.

sneering
11-03-2013, 13:39
Ако изградиш дълга и сериозна връзка,всичко онова което ще чуваш за бившите вече ще си го правила или ще ти звучи в начална фаза на фона на това,което ти си изградила.

AnzaRe
11-03-2013, 14:25
И ти имаш инфантилно мислене.

TheBeliever
11-03-2013, 14:55
Сама си създаваш проблемите.

AnarchyBoy
11-03-2013, 15:01
Представям си да ходех с няк'ва като теб.. апфу, ебати наказанието.. 8-)

:lol:

AliceSw
11-03-2013, 15:03
По темата: Всяка една жена иска да научи по нещо за бившите Му, няма какво да си кривим душата. Обаче да имаш непоносимост към това, че е бил с други...Еми малко крайно е честно казано.


О, Боже, не

не искам да знам нищо за бивши, ако се познаваме - окей да знам, че са били заедно, ако не - въобще не ме интересува...не искам да знам как са се казвали, как са изглеждали, какво са правили заедно.

На 15-18 може да ви е интересно, най-много да разберете с кого е обменял телесни течности, но няма да ви е кеф, ако знаете с коя колко време е живял, заради коя си е съсипвал живота, коя е присъствала на най-щастливите и важните му моменти или пък коя е правила аборт, да не говорим за причините за раздяла.

Всъщност това е и към авторката - спри да ровиш, или приеми, че не си единственото момиче в живота му, имало е и други преди теб, като не присъстват в момента, какъв толкова е проблемът

AnarchyBoy
11-03-2013, 15:08
Бтл, разбирам я.. И аз съм имал такива периоди.. 8-)

Авторке това е някакъв много странен и извратен комплекс, но те уверявам няма за какво да се нервираш и да се тръшкаш..

Те са му минало.. ти си му в настоящето дай боже и в бъдещето, той е с теб не с тях, значи си по-добра от тях и той предпочита теб. :)

As simple as that.

Едит* Бтл, ако намеренията са ти сериозни към него и го обичаш спри да се тръшкаш и цупиш, че ще му писне и ще ти тегли две майни.. ;)

paradosou
11-03-2013, 15:37
не искам да знам нищо за бивши

не искам да знам как са се казвали, как са изглеждали, какво са правили заедно.
И аз никога не съм се интересувала. Толкова типично момичешко е... повдига ми се. Има и нормални мадами, които не драматизират и не дълбаят в излишни подробности, слава богу : )).

~LadyCrawley~
11-03-2013, 15:56
О, не си сама. Аз самата съм хем много любопитна, хем страшно ревнива, пък било то и за приятели само. Колкото и да ми повтарят, че само си вредя така и хабя напразно нерви, съм си такава.

Sh@d0w
11-03-2013, 15:59
Добре де, бившите нали за това са бивши? Ако бяха по - добри от вас, нямаше сега момчето/момичето да е с вас.

Странно ми се вижда да ревнуваш от нещо такова.

AnarchyBoy
11-03-2013, 16:22
Добре де, бившите нали за това са бивши? Ако бяха по - добри от вас, нямаше сега момчето/момичето да е с вас.

Странно ми се вижда да ревнуваш от нещо такова.

Това.

anonymous708973
11-03-2013, 16:25
Ако изградиш дълга и сериозна връзка,всичко онова което ще чуваш за бившите вече ще си го правила или ще ти звучи в начална фаза на фона на това,което ти си изградила.

Абсолютно.
И си нямаш идея колко ще е уникално задоволяващо чувството :)

Като се знаеш каква си, защо "обичаш да се ровиш и после да се тръшкаш"? Разбирам да научаваш случайно нещо и да ти е криво и да мрънкаш, ама ти умишлено искаш да ти е тъпо? Логика липсва.
Стегни се и си гледай връзката, а не миналото, ако ти влияе зле.

NomNomNom
11-03-2013, 16:38
Колкото и да ми повтарят, че само си вредя така и хабя напразно нерви, съм си такава.
Страхотно, дори нямаш желание за духовен/емоционален/интелектуален прогрес, щом си решила, че си такава и не можеш да се промениш.

Иначе, Пантерката и sneering много хубаво са го написали.

BlackEyedPeas
11-03-2013, 16:49
Нещата от миналото изобщо не трябва да ви интересуват. Това е нещо минало. Не случайно има и един хубав цитат на Боб Марли: Независимо дали има бивши, за всеки случай и ти може да не си от бъдещите й, да, обичала ги е, но точно в този момент тя обича само и единствено теб и за нея си всичко.

Горе-долу това беше, не можах да го намеря, но е хубаво предложение.

~LadyCrawley~
11-03-2013, 16:54
Страхотно, дори нямаш желание за духовен/емоционален/интелектуален прогрес, щом си решила, че си такава и не можеш да се промениш.


И каква по-точно съм? Почти всички са в двете крайности-или са много ревниви или просто не си дават толкова зор. Всеки разсъждава различно, но според мен ревността е признак, че се интересуваш достатъчно от дадения човек.

Sh@d0w
11-03-2013, 16:55
според мен ревността е признак, че се интересуваш достатъчно от дадения човек.

По - скоро несигурност че той се интересува достатъчно от теб.

babity
11-03-2013, 16:55
Преди и аз правех същото. Постоянно се ровех за да намеря доказателства за т'ва, че предишната не струва до мен и прочее шитни. Болни амбиции! С'а не ме интересува. ако реши да сподели нещо с мен - ще го приема като няк'ва форма на доверие и привързаност и ще съм длъжна да го изтърпя. Ако ли не - все тая.

anonymous708973
11-03-2013, 17:00
И каква по-точно съм? Почти всички са в двете крайности-или са много ревниви или просто не си дават толкова зор. Всеки разсъждава различно, но според мен ревността е признак, че се интересуваш достатъчно от дадения човек.

Зависи за колко ревност говорим. Аз упорито си защитавам идеята, че ревност е различно от чувство за собственост и че второто всъщност е хубаво, когато е премерено, разбира се, но "премерено" е безкрайно субективно понятие.
И за мен е нормално и двете да ги има, при това постоянно, но изобщо не съм съгласна, че хората са на две крайности.

xXxPETYAxXx
11-03-2013, 17:15
Ти явно си наясно, че имаш проблем. И да питаш по форумите, и да не питаш, дали може някой да ти влезе в положението полза няма, ако сама не започнеш да се променяш. Не знам какво те спира, щом съзнаваш, че си до голяма степен мазохист.
Не се задълбочавай в миналите връзки, да не си провалиш настоящата.

Lilanda
11-03-2013, 17:21
Ако изградиш дълга и сериозна връзка,всичко онова което ще чуваш за бившите вече ще си го правила или ще ти звучи в начална фаза на фона на това,което ти си изградила.
Напълно съм съгласна.

Но за каква сериозна връзка говорим, при положение че тя сама не си дава шанс да стигне до такава с цялото това любопитство и чувство за непоносимост?

AnarchyBoy
11-03-2013, 17:24
Колкото и да й говорите, този проблем тя сама трябва да си го реши и никой от нас не може да помогне.. :)

babity
11-03-2013, 19:10
По тая логика никой не бива повече да пише в тоя форум. :D

AnarchyBoy
11-03-2013, 19:18
По тая логика никой не бива повече да пише в тоя форум. :D

Абсолютно, нека остане само Илко!

Илко президент!!!

babity
11-03-2013, 19:29
Кой е тоз', изтървала съм нещо.

AnarchyBoy
11-03-2013, 19:34
Твърде сложно за обяснение.. питай някой от кофата.. :lol:

Lilanda
11-03-2013, 19:40
Кой е тоз', изтървала съм нещо.
Ти сериозно ли? :D Дори аз знам кой е Илко...:D

funkey
11-04-2013, 09:02
Здравейте.
Преди да споделя моя проблем държа да отбележа, че не искам да ме критикувате за това, че е откачено, защото знам, че е така. Просто ми е интересно дали има и други "луди" като мен.
Та какъв е проблема с бившите гаджета. Проблема е с всеки, с който съм била. Проблема е с неговите бивши. Не го търся, не ми създават неприятности, просто имам непоносимост към това, че е бил с други преди мен. Да, знам, че всеки има бивши, не е нормално, но обичам да се ровя в това и после да се тръшкам с дни, че видиш ли е бил с тази и с онази. А още по-зле става, ако разбера и случайно някоя подробност около връзката им. Все си намирам някаква причина да мрънкам... Звучи малко несериозно, но в действителност си е много сериозен проблем... Е, някой може ли да ми влезе в положението? :S Намери си такъв без бивши :D Това е решението ти.

girlwithblueeyes
11-04-2013, 09:04
За мен бившите са си бивши настоящите са настоящи . Нито ме вълнува какво прави нито имам желание да разбирам . Щом ми е бивш следователно вече не ме интересува живота му нито пък искам той да се вълнува от моят живот .

vampire_girl_
11-04-2013, 20:48
И аз съм го правила,но идва един момент в който ти писва да стоиш и сравняваш,защото в крайна сметка нищо не променяш.Загуба на толкова много време и енергия,че няма смисъл.
Ако някога му липсват в нещо да отива да си го взема.
„Не можеш да промениш миналото, но можеш да промениш настоящето“

psychopath
11-05-2013, 00:56
Анатема за такива, закривай!

prince
11-05-2013, 08:23
Добре де, бившите нали за това са бивши? Ако бяха по - добри от вас, нямаше сега момчето/момичето да е с вас.

Странно ми се вижда да ревнуваш от нещо такова.

Точно ей това не може да разбере нито едно момиче! Вие си блъскате главите за пълните глупости. И така от нищо, правите нещо, но не разбирате, че така вредите на вас и вашата връзка. А после си викате " Защо ме заряза, какво направих?"